Trys vyrai užpuolė „Volkswagen Passat“

Policija praneša, kad birželio 18-ąją, apie 16.30 valandą, Anykščių r., Troškūnuose, trys vyrai, gimę 1991-aisiais, 1995-aisiais metais ir vieno tikslesni duomenys nenustatinėjami, iš chuliganiškų paskatų apgadino automobilį „Volkswagen Passat B6“. Automobilį vairavo  1989 metais gimęs vyras.

Policijos pareigūnai sulaikė 1991 metais gimusį vyrą, kuris uždarytas į Panevėžio aps. VPK areštinę. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

12 komentarų

 1. Tai čia tie iš Toškūnų „Donbaso“ ?

  • Tadas Blindis

   Štai kas darisi kai vietos valdžios tarnautojai pro purštus žiūri į padarytus griuvėsius, o iš jų išlenda huliganiškai nusiteikę vandalai. Ir tai vyksta mažiausiame Lietuvoje mieste, kur tiek kultūros ir veikianti vietos gyventojų bendruomenė ir rajono valdžios politikai šalia savo ūkines veiklas vykdo.
   Galimai reikia didinti seniūnijoje valdžios tarnautojų etatus ir priimti papildomus žmones, kurie dirbtų gatvrse su nusikalsti linkusiais asmenimis, juos įtraukiant į socialines bendruomenės veiklas ir užimtumą.

  • Jo karo nėra bet pastatai griūna ,šlovę seniūnui,įdomu galės turistus priimti pažiūrėti.

   • o tai kas čia seniūnui turi rūpėti? Ne savivaldybės jau turtas sugriuvo, tai dėl to jam alga nei sumažės nei padidės. Vat jeigu griuvėsiai ką nors sužaloti ar užmuš, tai reiks seniūnui papildomus popierius pildyti ir dar gali kokie tai iš prokuratūros apklausti, o taip tai žole ir krūmais apaugs ir prapuls tie griuvėsių vaizdai. Gamta sutvarkys, ko žmonės netvarko. Tai pas mumis seniūnas sako.

 2. Lilio budelis :)

  Visi trys Troškūnų aikštėje bus viešai ketvirčiuojami!

 3. Kaip nusišneki, žmogau ar nepakaros dievas

 4. Kaip nuvažiuot Panevėžin

  Traškūnai razbaininkų , baisu važiuot ti, da mašinu atims ciganai

  • išsikviesk seniūnų, kad tau palydėtų. Anas valdžios tarnautojas, tai su juo bus tau ramu ir jam nebus nuobodu sėdėti kabinete.

 5. Kažkokie žmonės nedapisti kaltina seniūną kad kažkas daro nusikaltimus, logikos reikia jis ne policininkas, nedarbo laikė prie žmogaus ir policininkas nelabai gali knistis turėtų būti įgaliotinis, kuris turėtų pėsčias špaciruoti ir tikrinti kuo užsiima gatvių šlaistunai, kurie valkatauja įdarbinti reikia

  • Jonai, tu pats gal nepisęs, ir išsižiojęs, nori būti viskuo patenkintas? Seniūnui pagal pareigas yra suteikti įgaliojimai surašyti administracinių teisių pažeidimo protokolą jo valdomoje administracinėje teritorijoje. Kita pats skaityk ką pagal teises ir funkcijas privalo vykdyti seniūnai, veikiantys pagal vietos savivaldos įstatymą.

   • šiaip pamąstymui

    ATPK protokolai jau neberašomi nuo 2015 metų sausio 1 dienos, tad esi senas, neapsišvietęs, viskuom nepatenkintas pamokslautojas.

 6. šiaip pamąstymui

  Seniūnija yra savivaldybės administracijos padalinys, su priskirtomis administracinėmis funkcijomis.
  Taigi pagal vietos savivaldos įstatymo 6 straipsnio punktą: Savarankiškosios savivaldybių funkcijos
  „34) dalyvavimas, bendradarbiavimas užtikrinant viešąją tvarką, kuriant ir įgyvendinant nusikaltimų prevencijos priemones;“
  Kas šiasas funkcijas įgyvendina Troškūnų seniūnijoje?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.