Trečiasis garbės ambasadorius – Valdas Papievis

Rugsėjo 24 d., ketvirtadienį, pasaulio anykštėnui, rašytojui, vertėjui, žurnalistui Valdui Papieviui suteiktas Anykščių krašto garbės ambasadoriaus Prancūzijoje vardas. Šį ketvirtadienį vykusiame Anykščių rajono savivaldybės tarybos 19-ojo posėdyje buvo vienbalsiai pritarta  šiam sprendimui.

Popietę Anykščių rajono savivaldybės administracijos salėje vyko oficialus garbės ambasadoriaus regalijų įteikimas. Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius pasveikino naująjį Garbės ambasadorių ir jam įsegė jo statusą patvirtinantį ženklelį.

V. Papievis dėkojo ir pasidžiaugė, kad pirmą kartą jam suteikiamas garbingas ambasadoriaus statusas. 2020 m. išversto ir Prancūzijoje išleisto rašytojo romano „Eiti“ pavadinimas prancūziškai skamba „Un morceau de ciel sur terre“. „Kiekvienas žmogus turi savo lopinėlį dangaus Žemėje. Man tai yra mano gimtinė, mano Anykščiai. Tas lopinėlis – ir Žemėje, ir širdyje“, – sakė V. Papievis. Anykščių krašto garbės ambasadorius Prancūzijoje tikslių planų kol kas neįvardino, bet tiki, kad kartu bendradarbiaujant pavyks įgyvendinti įvairius sumanymus.

V. Papievį sveikino Virginijus Strolia, Anykščių krašto garbės ambasadorius Ukrainoje, ir pasaulio anykštėnų bendrijos pirmininko pavaduotoja Daiva Gasiūnienė.

V. Papievis yra trečiasis Anykščių krašto garbės ambasadorius.  Priminsime, kad 2016 m. Anykščių krašto garbės ambasadoriaus vardas buvo suteiktas istorikui, kultūros mecenatui, leidėjui Virginijui Stroliai, 2017 m. – norvegui Arnfinn Nergard.

               Anykščių r. savivaldybės informacija

3 komentarai

  1. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

    Oi kokia oficiali ambasadoriaus apranga…! 🙂

    • tai gal organiztoriai žmogui pranešė prieš valandą apie įteikimą, tai kaip buvo apsirengęs taip ir atėjo. O prieš ką čia puoštis kita vertus?

  2. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

    Vargšelis tas ambasadorius… Toks biednas… – net kostiumėlio neturi. Pasirkite jam pašalpą, kad bent jau į „Humaną“ galėtų nueiti…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.