Sonata Veršelienė tapo verslo organizacijų atstove

Verslo moterų tinklas ir Panevėžio Pramonės prekybos ir amatų rūmai jau turi atstovę Anykščiuose, tai – Sonata Veršelienė – Sveikatos oazė VŠĮ vadovė.

Panevėžio VMT prezidentė Santa Vaškevičienė pasidžiaugė, kad prie Panevėžio VMT klubo narių panoro prisijungti ir kitos Anykščių rajono verslininkės. Gegužės 10- 11 d.d. Anykščiuose buvo surengtas infoturas pristatantis turizmo sezono naujienas .

VMT narės aplankė: Arklio muziejų ir žirgyną „Viltaras“, kempingą „Po žvaigždėmis“, kartodromą, baseiną „Bangenis“, Kalitos kalną, vasaros lauko čiuožyklą labirintų parke ir naują kreivų namų parko „Toks kitoks miestelį“, Všį „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ ir kitus Anykščių turizmo klasterio objektus.

NYKŠČIAI

16 komentarų

 1. Tuštučių mugė

  Tai būsima mere ant rajono pasiskelbia, tai verslininke iš valdiško turto patampa. Tuštybė

 2. Puiku, sveikinimai

 3. Didžiuojuosi šios moters darbais ir visakeriopa veikla mūsų kraštui! Rinkčiau ramia sąžine ne vienai kadencijai, tik pirmyn!

 4. Sveikiname. Puiki moteris.

 5. Kad kievienas Anykštėnas būtų toks verslus. ŠAUNUOLĖ

  • pastebėjimas

   na, nereikia čia klijuoti „anykštėno“ titulo. Moteris dirba Anykščių rajone, bet jos darbo pasiekimai nepriklauso nuo “anykštėno“ simbolio. Tai asmenybės nuopelnas.

 6. Gera matyt nuoširdžius ir veiklius žmones, kupinus naujų idėjų ir ryžto, kurie moka, sugeba ir daro.
  Šaunu, kad nebijo iššūkių. Tik pirmyn!
  Didžiuojuosi ir palaikau.

 7. Palaikom Sonatą visose veiklose.

 8. Tik pirmyn, gerbiama Sonata. Esate stipri, drąsi ir protinga moteris – tikras ateities Lyderis, kurių mūsų miestui labai trūksta. Linkiu tik sėkmės ir šiame, ir ateities pasirinkimuose.

  • pastebėjimas

   deja, Anykščiai tik rajono centras Lietuvos mastu, o ne miestas. Ir dabartiniai politiniai vadovai apsoliutūs “provicialai“ ne dėl to, kad gyvena rajono kaime, bet, kad provincialiai elgiasi kartu su dauguma juos lydinčios komandos .
   Taigi, mąstančiai asmenybei yra sunku pasiekti daugiau negu gali pagal kompetenciją, nes neleidžia proviciali valdžios ir prie jos besitaikstanti visuomenės aplinka, susaistyta švogerystės ir politinių susitarimų pinklėmis.
   Galimai dėl to daug talentingų asmenybių nepasilieka Anykšiuose dirbti viešojo sektoriaus įstaigose.

 9. Šaunuolė Sonata.Sėkmės .

 10. Puiki žinia. Sveikinimai Sonatai. Šaunuolė. Tikra lyderė, protinga, žavi, veikli moteris. Labai norėčiau, kad ji būtų ir viso rajono vadė.

 11. Kokios geros naujienos,tikrai balsuosiu uz Sonata ,labai tinkama i merus.

 12. ar ji kaip ir visi skverneliečiai palaiko lgbt?

  • partijų politikoje santykiai tarp partnerių orentacijos neturi esminio skirtumo-svarbu gauti siekiamą malonumą (vieniems valdžios, kitiems lytinio pasitenkinimo). Taigi, kai galvas užvaldo tik malonumo, o ne darbo siekis tai ir atsiranda įvairios vaivorikštinės sąjungos, koalicijos ir t.t.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.