Sergejus Jovaiša naująją tarybą pavadino mišriu junginiu

Šiandien pirmame naujos kadencijos rajono tarybos posėdyje 25 tarybos nariai ir tiesiogiai išrinktas meras Sigutis Obelevičius prisiekė padėję ranką ant Lietuvos Respublikos Konstitucijos. Sveikindamas  savo  partijos narius ir tarybos narius Seimo narys „valstietis“ Antanas Baura pabrėžė, kad ši taryba turėtų dirbti produktyviai, nes „susijungs jaunatviška energija ir amžiaus patirtis“.

Posėdyje dalyvavusi Seimo narė konservatorė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė sakė, jog tiki, kad Anykščiai  ir nauja komanda „eis šviesiu keliu“.  Seimo nario Sergejaus Jovaišos įsitikinimu, „šis mišrus junginys bus produktyvus“.

Dėkodamas rinkėjams už pasitikėjimą meras Sigutis Obelevičius sakė, kad dabar ji slėgs didesnė atsakomybė, nes „tiesiogiai rinkėjų išrinktam merui bus didesni iššūkiai, kuriuos pateikia gyvenimas“.

„Pirmojo ketvirčio planas įvykdytas tik 70 procentų. Savivaldybė nesurinko apie 1 mln. eurų. Gerai, kad pernai sutaupyta panaši suma, antraip būtų kilę problemų savivaldybės projektų finansavime“, – kalbėjo meras ir išsakė viltį, kad Anykščiai sėkmingai žengs kurorto link ir gaus lėto miesto vardą.  „Dirbsim!“ – tokiu šūkiu naujasis meras S. Obelevičius baigė savo kalbą.
Dalina  RUPINSKIENĖ 

10 Komentarai

  1. mišrainė visada yra sotus produktas ir visų labai mėgstamas 🙂 Prieš šv. Velykas pats tas…

  2. jovaisa skaldo

    Koalicijos pavadinimas – MIŠRŪNAI

  3. Gana kurortaut ,kurkit darbo vietas ,maldaujam ,nes eisim vogt ,turim kažkaip gyvent .Ka dave kurortas gyventojui ,? Kad pora kaviniu atsirado ? Bet mums ne jos .Kad užkištos gatves ? Šmikiai .

  4. Jovaiša ,politikas aukščiausio lygio ,!! . ,Kai tokio lygio seime sedi ,toki gyvenima turim .Jovaiša I pabegelius siūle ,tai gal I savo troba priims ,nes ranka kilnojo..

  5. 1. Butinau daugiau bendraut su bendruomenem, vietos gyventojai, kad neatsitiktu daugiau taip kaip su desiniosios upes krantu, zmones piktinasi darbais. po laiko. Vadinasi mazai buvo aiskinta ar nusviesta spaudoja
    2. Daugiau demesio skirti kaimo turizmo sodyboms, ar jos sumoka visus mokescius, ar nesamdo nelegaliu darbuotoju, ar tinkama maisto kokybe, laikymo salygos tinkamos ir t.t. Nebegalima dirbti bet kaip.

  6. Javaiša šitoj nuotraukoj atrodo kaip pageriantis

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.