Savivaldybės dovana būsimiems pirmokams

Anykščių rajono savivaldybė jau ruošiasi svarbiai dienai – Rugsėjo 1-ajai. Tėvelių ir būsimų pirmokų laukia džiugi žinia – savivaldybės dovanos pirmokams Pirmoko krepšelį su būtinomis mokyklinėmis prekėmis. Dovanėlės mokiniams bus perduotos šventinę rugsėjo pirmąją dieną.

   Pirmoko krepšelio rinkinyje kiekvienas būsimasis mokinukas ras flomasterius, liniuotę, spalvotus pieštukus, guašą, akvarelę, tapymo teptukų rinkinį, pieštukų, drožtuką ir trintuką, žirkles, akvarelės ir spalvoto popieriaus rinkinius, klijų, plastilino, sąsiuvinių, aplankalų knygoms ir sąsiuviniams, spalvoto kartono ir net rašalo tryniklį. Visas šias priemones, reikalingas pirmiesiems žingsniams į mokslo šalį, pirmokėliai ras maišelyje / kuprinytėje.

   Tikimės, kad ši dovana ne tik pradžiugins būsimus pirmokus, bet ir šiek tiek palengvins naštą tėveliams.

Anykščių r. savivaldybės informacija

4 komentarai

 1. Tai labiau politinė valdančiųjų savireklama, nukopijuota nuo Karbauskio, kai bandė visus pirmokus aprengti tautiniais kostiumais, o galiausiai A. Baura gal tik 5 komplektus į mokyklą atvežė.
  Kokybiško ugdymo prienamumą reikia kurti, mokytojų aprūpinimą darbo priemonėmis ,o reklaminiai mašeliai greitai atsidur ten, kur ir kita atsiduria kai tai gaunama kaip uždyka.

  • Karbauskas su kostiumu, kaip ir kitais atvejais apsijuokė. O mokinio krepšelius kitos savivaldybės turi jau kuris laikas.

   • tai kitas atvejis, čia kas ? Ar jo buvusio padėjėjo viražai ir naujo vardo sukūrimas po sparnu ar dar kas?
    Kalbant apie mokinio krepšelį ir jo formą nereikia maišyti savivaldybė administracijos sumanymo pasireklamuoti šių pinigų sąskaitą, užperkant paženklintas terbeles.

 2. Labai ačiū už tokią šaunią idėją. Manau, kad daugeliui šeimų bus nemaža parama. Žinant kiek viskas kainuoja. O tie, kurie mėgsta purve niurkytis ir kitus taškyti, lai niurkosi…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.