S.Jovaiša ir T.Tomilinas – už Partnerystės įstatymo svarstymą

Vakar Seime vyko nutarimo „Dėl Lietuvos Respublikos Seimo pavasario sesijos darbų programos patvirtinimo“ svarstymas dėl Seimo narės A. Širinskienės pasiūlymo. Seimo narė siūlė dėl įtemptos padėties neįtraukti visuomenę skaldančio Partnerystės įstatymo į pavasario sesijos darbų programą.

Valdančioji dauguma, kurią sudaro konservatoriai, liberalai ir „Laisvės“ partija, prie jų prisijungus daliai socialdemokratų ir Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narių, 62 balsais prieš 42 balsus atmetė šį pasiūlymą, tad Partnerystės įstatymas, kuris numatys tos pačios lyties asmenų santuokas, bus svarstomas. Susilaikė 3 Seimo nariai.
Gausiausiai balsavo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija – 33 balsai. Tarp jų ir konservatorių narys Sergejus Jovaiša. Tarp balsavusiųjų prieš A.Širinskienės pasiūlymą buvo ir Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys, išrinktas Anykščiuose, Tomas Tomilinas (iš viso prieš balsavo 5 „Vardan Lietuvos“ frakcijos nariai).
Už tai, kad Partnerystės įstatymas būtų pašalintas iš Seimo pavasario sesijos darbų programos, vienbalsiai pasisakė „valstiečiai“, Darbo partijos ir Regionų partijos frakcijos.

NYKŠČIAI

41 komentaras

 1. Niekada už šiuos ponus nebalsuosiu, dar kažkada norėjau…

 2. Ačiū redakcijai, kad aiškiai parodėte, kur putinistai

  Visos proputiniškos partijos remia Maskvos metropolito ir Kremliaus karliko politiką.
  „valstiečiai“, Darbo partijos ir Regionų partija – verta atsiminti šiuos „kadrus“

  • Pritariu. Tik Kremliaus remiamoms partijoms tokiu sudėtingu metu gali rūpėti partnerystės ir narkotikų klausimai. Joms nesvarbu, kad augs maisto kainos, kad jei ukrainiečiai neatsilaikys Putinas eis toliau Lenkija, Moldavija, Lietuva……

 3. anykstene

  Niekada ir pazistami uz siuos ponaicius nebalsuos.na Jovaisai bus geda sliauzyt po Anykscius pirstais uzbadyt

 4. konservatoriai kaip gražiai pasisako už tikras krikščioniškas vertybes – meilę. Tiesiog Lietuvos ir lietuvių tautos patriotai. Liberalai irgi.

 5. Politiniai lavonai

  • Ne tau spręst į vienam… Cirkinkis toliau.

   • Šitie prisiplakeliai – politiniai lavonai. Serioža mete kamuoli ,gerbem už tai ,o dabarnusivažiavo i pederastu gynejus ,šlykštu .

   • Na ko tik nepadarysi , kad pakliuvus I seima, kur garantuota alga, jokių nervų, taigi Anykštėnai mąstykite už ką balsuojant, sėkmės

 6. Žmogus iš kaimo

  Visos rinkėjos,cirkininkai,joskiai ir visi kiti paaiškinkit man nesusipratusiam kokį poveikį jums,konkrečiai jums gali turėti tas įstatymas?Nei jūs jį skaitėt nei akyse matėt.Ką iš jūsų atima? ar jūsų vaikai negyvena susidėję?Ar esat tikri kad vieną dieną anūkas pasakys,kad jis kitokios orientacijos??

  • Protingas komentaras. Net gera skaityti. Nes paprastai maršistai, penktoji kolona niekalus skelbia.

  • Pagarba Žmogui. Ačiū už supratimą. Liūdna, kad didžioji dauguma lietuvių vis dar niekaip negali išlipti iš Viduramžiško mąstymo. Gėda!

 7. Kvazimodas

  Nusimeskime kaukes PONAI !!!
  Nu fainulkos jus paskutiniai du komentatoriai, nu tokie auksto proto atstovai, manau teks jums surasyti kuom skiriasi orientacijos tolerancija, nuo jos prievartos. Bet abejoju ar tai verta, kai jus suzavetitaip vienas kito protu.

  imant mokykliniu programu pokycius ne tik biologijos bet ir tikybos pamokose aiskinant kas tie orentuoti dievo kurineliai.

  Apie tai kaip isversta Stambulo konvencijos angliskas tekstas, kame socialines lyties apibrezimas, prilygintas Lietuviskame tekste tiesiog lyciai. Ir pagal tai ne tik iskreiptai atsiradusi iki asaru juokinga Lietuviska diskusija kas tai lytis, bet ir keiciamos mokykliniu kursu programos transformuojamos kas tai homo sapiens ir biologijos ir tikybos kurse. Nors paskutiniu atveju Adomo ir Ievos samprata per tokia prizme isaiskinti vaikuciams, turetu buti labai problematiska.

  Apie tai kad kur vienos lyties partnerystes seima, kokia seima be vaiku, aisku ivaikinti. O kaip tokiu vaiku emociniam pasauliui atsilieps tokia partneryste… Aisku pagal pirmo punkto biologijos ir tikybos pamoku kursa?

  O apie tai kad tokios partnerystes ne kazkoks civilizuoto pasaulio 21 amziaus naujas tolerantiskas mastymas, o n kartu istorijoje buvo. Jokio skirtumo ar Romos imperijos pabaigoje, ar dabar jusu mazuliai propoguojamame vienas kito aukstame prote. Ir visada tai lydejo kulturu pabaiga. Kaip paskutinis pasispardymas. Ir moksliskai tai vadinama socialine estrogenizacija.

  Bet jus mazuliai svarbu pamaloninote vienas kita ausktu protu, taip smagu is ties jus skaityti. Net sirdis dziaugiasi 😉 Nors zmonems giliai nusispjaut kas su kuo orientuojasi, jie sako nekiskit tos orientaijos mums ir musu vaikams per prievarta.

  Na bet svarbu kad jus taip sauniai kartu uzbliovete:
  meeeeeeeeeeee meeeeeeeeeeeeee marsistai
  reikejo dar darniai pridurti
  meeeeeeeee meeeeeeeee antivakseriai.
  meeeeeeeeeee meeeeeeeeeeee 5 kolona..

  Ir butu pilnas jusu saunaus auksto proto dueto komplektas.

 8. Tai jie gėjai ???

 9. Nesuprontu

  A tai anys abu nori ženytis ?

 10. tamylinas tai ce gal kur buva cernekovske koluke pirmininka sunus , as dyrbau tam koluki melzeu karves , geras buva zmogus tai ir sunus ja pedom seka nori visem but geras.

 11. tie kad aktyvus ant normaliu vatyt, visokiais tik vadina, matjiems viskas galima

 12. FŠitas Tomilinas visai iš kitos parapijos nei prie ko tas pirmininkas Vanda

 13. Esme tame,jei priims partnerystes istatyma ,tai mokykloje vaikus mokys ,kad jei siandien tu vyras ,rytoj gali buti ar jaustis moterimi.Bet ne visiems besmegeniams tai suprasti

  • Ar pačiam neišjungė Pirmojo Rusijos kanalo? Tokius marazmus Skabėjava ir Salavjovas kalba seniai, bet jie ir kitose temose nusikalba. Koks reikalas tikėti Rusijos propagandistais?

 14. Rado mat ka svarstyt, lyg nebutu zymiai rimtesniu reikalu. Tikrai GEDA.

 15. Bibilinas ne tomilinas😁😁

 16. Tai kuris ,kuri varo ???

 17. O dieve, kokia gėda ir nelaimė, kad tokie žmonės atstovaja mūsų rajonui .Negi jūsų galvos jau taip perkaito, kad jūs atitrūkot visai no realaus gyvenimo? Juk tiek pas mus problemų: kainų kilimas,nenueinanti pandemija, Ukrainos siaubas, kuris reikalauja nuolatinės paramos, dėmesio. Gyvename su baime kad gali mus užpulti. O jūsų perkaitę proteliai rūpinasi partneryste. Tuos partnerius reikėtų pasiųsti savanoriauti ir padėti ukrainiečiams jų kilnioje kovoje. Pagyvens dar susimetę, kaip gyveno iki šiol. O jūs artėjant rinkimams nesirodykit apygardose, kuriose atseit buvote išrinkti, kad nebūtumėt apspjaudyti, nes niekas tokių pakvaišusių nerinks.

 18. Būna ir taip

  Panašu, kad atrado save žiloje senatvėje.

 19. Bumerangas

  Šitiems dviems nenusisekusiems anykštėnų žmogoms seime- iš visos širdies linkiu, kad jų dukterys marčias parvestų, o sūnai -sijonuotas ,,Končitas,,..Vietoj anūkų- šuniukais džiaugtumėtės. .Juk tai taip europietiška ,šiuolaikiška ir atitinka brukamo naujojo pasaulio ideologijas, kurioms pritariate mainais už riebią seimūno algą. Kur dėsit akis pasibaigus dosniam laikui seime? Negi manot, kad anykštėnai tai pamirš?

 20. Ateis laikas kaip iškrypėliai gyvūnus varys , Europos mada , vertybės .

 21. Sergejau, tu uz gejus balsavai!?! Tai nesusipratimas…🤭

 22. Ruralaižiai

 23. Tomai ar bent kiek supranti, kad į seimą patekai ne kaip Tomilinas, bet Bauros palikuonis, jam išėjus . Elgiesi kaip armonaitės patikėtinis ir savo elgesiu balsų gausi tiek iš mūsų apygardos, kad tau seimo nematyt.

 24. Pirdžius

  Kažkoks susmirdėlis tas Jovaiša….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.