Rotary kubo narių dovana ukrainiečių vaikams

Gegužės 11 d., Anykščių Rotary klubo nariai padovanojo Anykščiuose gyvenantiems ukrainiečių vaikams 3 nešiojamuosius kompiuterius ir ausines.

Padovanota kompiuterinė technika padės vaikams mokytis nuotoliniu būdu. Susitikime su Anykščiuose gyvenančiais ukrainiečių vaikais dalyvavo ir klubą atstovavo klubo nariai Romualdas Vitkus ir Mindaugas Sargūnas.

Anykščių r. savivaldybės informacija

18 komentarų

 1. įdomiai už ką čia savivaldybė užsako reklamą Roatary klubui? Ar dėl to, kad valdžios politikams reklamą daryti? Tai juk ne savivaldybės nuopelnas tos dovanos, o klijuojasi reklamoje ir mero pavaduotojas, socialdemokratų partijos lyderis, būsimas kandidatas į merus ….

 2. Zosyte cekavute

  Žiogelis yra Rotary klubo narys nuo jo įkūrimo Anykščiuose. Tad ir jo, kaip ir kitų klubo narių, suaukoti asmeniniai pinigai nukreipiami tokiems labdaros tikslams. Beja, čia jau antra Anykštėnų Rotary dovana, prieš gal dvi savaites buvo labdaros koncertas Kaune, kur klubas nupirko 50 bilietų ukrainiečiams Anykšiuose, o jų kaina buvo tikrai ne 10 ar 20 eurų.
  Tad, vicemeras darbštus, veiklus ir tikras pavyzdys daugeliui, tą matom ir jį palaikom. Žinoma, tendencingos zosytės besiliejančios portalėlyje, to nesupras

  • ir aš tave myliu…! 🙂
   tik , mielai neatsakėte visiems esmės- kodėl Rotary klubo veikla, kuriam atstovavo aukšiau informacijos tekste nurodyti asmenys, viešinama ir gerbiamo vicemero priešakyje už rajono savivaldybės biudžeto lėšas, o ne už klubo sąskaitos ??? Ar nuo šiol Rotary klubas yra savivaldybės išlaikomas ir remiamas ?

 3. Isstriksejo ir ziogelis kiekvienam nyksty matosi veidelis,sustokit ir pasirinkim gera mera ,o ne mieganti

 4. Manau, kad Svirplelis čia ne prie ko

 5. Anykštėnas.

  Labai gražu. Šaunu.

  • Ar tikrai gražu prie nukentėjusųjų nuo karo šildytis už savivaldybės lėšas politiniams veikėjams, ketinantiems mėro postą valdyti ? 🙂

   • Vaikai gavo. Gal nereikia čia tą politiką kišti. Bjauru net

    • Ar privačių ir viešų interesų painiojimas nieko tokio politiniams vadovams?

     • Juozai tu juozai

      Ar nepabaigsi ieškoti smegenų šiknoj, negi nejauti, kad visiems su savo komunistine ideologija atsibodai

     • Kvailys, čia vaikai… Gal nebuvai vaiku Gavo ir džiaugtis reikia o ką tu padarei, kad jiems būtų ant širdelės nors trumpam geriau…tą politiką aptark su koloniją, cirku.. Jiem, tai jau marazmai, tai ir tinka…

 6. O ką padare gero mūsų vaikams ,mokykloms ,daržialiams ar ligoninei ? Pagalba gerai bet nepamiršt ir savų !

  • Kas dabar karas čia, galvok ką rašai. Ant tavo galvos bombos dar nekrenta. Jei ne ruskių putkinai nebūtų įžengę į svetimos valstybės teritoriją, svetimą teritoriją, tai nebūtų ukrainiečių vaikelių Anykščiuose. Tu esi brudu brūdas, jei negaili nuo karo bėgančių….

  • Pasidomėk, o tada lok. Penktoji kolona pragydo

 7. „Kai Anykščių rajono meru buvo Kęstutis Tubis, jo požiūris buvo kitoks, tai mes su juo nebendravome. O dabar tiesiog aptarėme 2020 metų Anykščių rajono savivaldybės biudžetą, kitas savivaldybės naujoves“, – sakė K.Jacunskas.
  Robertas ALEKSIEJŪNAS
  2020-02-18
  Naujienos

  • Vaikam gaili. Tai niekšas tik gali taip. Kam čia kai šioji niekalus.

   • Prastas pavyzdys, kai savivaldybės politinių vadovų pasinaudojimas tarnybine padėtimi slapstomas už nukentėjusųjų.
    Reikia atkreipti į diskusijos esmę, o ne į tai ką gero padarė Rotary klubo nariai. Rotaruečių klubas nėra savivaldybės administracijos valdoma organuzacija, bet jie yra patėmę ir savuvaldybės vykdomas programas. Gal tai abipusio bendradarbiavimo atlygis- Rotary klubo veiklos viešinimas už savivaldybės biudžeto lėšas.
    Reikia tik tą informaciją papildyti oficialiame pranešime ir bus viskas skaidru, be politinių interpretacijų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.