Rajone ir mieste kai kurių kelių būklė apverktina

Keliuose automobilių kasmet vis daugėja, o kelių būklė vairuotojams optimizmo tikrai nekelia. Pavažinėjus kai kuriomis šalutinėmis Anykščių miesto gatvėmis, o ypač važiuojant į Kurklių pusę  pasijunti, jog važiuoji negreideriuotu žvyrkeliu, su duobėmis  ir kalneliais.

„Nykščiai“ klausė rajono tarybos nario Dominyko Tutkaus, kaip jis galėtų pakomentuoti rajono kelių būklę?

„Kai kurie rajoniniai keliai „lopas ant lopo“. Kitą vertus, tokia kelių būklė yra visoje Lietuvoje, jei nekalbėsime apie respublikinės reikšmės kelius.  Anykščių miesto centre gatvės sutvarkytos, o šiek tiek toliau nuo centro kai kurių gatvelių būklė gana apverktina. Jei blogi seniūnijos žvyrkeliai, skambiname seniūnams ir jie imasi priemonių, kelius nugreideriuoja.

Jei kalbėsime apie įrengiamas žiedines sankryžas, tai jos siauros, nepritaikytos sunkiajam transportui, o jei toks transportas su priekaba, tai visai nelinksma. Žemės ūkio technika taip pat sunkiai pravažiuoja. Bet tai nuo mūsų nepriklauso, tokie nelabai protingi Europos Sąjungos reikalavimai. Naujai įrenginėjami keliai taip pat siauresni, tai irgi europiniai standartai“, – kalbėjo tarybos narys.

Dalina RUPINSKIENĖ

18 komentarų

 1. Atvažiuokite į kurklių miestelį virinto gatve tai gatve puiki kai pavaro traktoriai ant greičio nuo dulkių namų nesimato o miestelis duobės būna gali ratus pamest

  • Na prasidejo pasaku sekimas, kad keliai prastoki plika akimi matosi, išrinkit mane ir aš kelius jums nutiesiu i šviesu rytoju- nieko pats nepadarysi, nes šitoj ašaru pakalnej sprendimus priimineja ne tu, elementariai nori valdžion štai šito susirupinimo esme ir pakol kupriukas lastu nesuglaus keliai Lietuvoje tik bloges. Primityvus propogandinis rašinelis.

 2. Rajono pilietis

  Kodėl privaloma pareiga iš valdinikų vykdoma tik tada, kai koks valdančiosios koalicijos tarybos narys skambina vykdančiosios valdžios atstovams? Ar tai ne biurokratizmas ir piknaudžiavimas valdžia? Kodėl gyventojų išrinkti į rajono tarybą politikai taikstosi su tokia netvarka ir vykdančiosios valdžios tarnautojų nepareigingumu?

 3. i darba kelias blogas, kad pabudai, ar rinkimai nebetoli? Zvitkeliais pavazinek, tada suprasi koks asfaltas geras.

 4. Zosė de la' Antosė :)

  Tutkau, gal tu pasiūlyk mums išstoti iš tokio blogų standartų Eurosojūzo? Referendumas, taukšt kaukšt ir būsim antri po britų. Nebent vengrai aplenktų…

 5. o tai ką Baura su skverneliečiais per tuos metus padarė?

 6. mano nuomone rajonui skirtus Lietuvos automobilių kelių dierkcijos milijos valdančiųjų politikų sprendimu pasilikti iš esmės tik Anykščių miesto gatvių kapitaliniam remontui nėra socialiai teisinga. Miestas turėtų pritraukti investuotojų į nekilnojamąjį turtą lėšas dėl infrastruktūros atnaujinimo, o kaimiškų vietovių kelių infrastruktūrai reikėtų daugiau skirti ir lėšų ir politinių sprendimų, kad nebedidinti socialinės atskirties tarp kaimo ir miesto bei jau nors dėl būsimų rinkėjų laikytis partijos pavadinimo šūkio „Vardan Lietuvos“. Juk Lietuva tai ne tik Tilto g. Anykšiuose….

 7. Tai darykit kažką, nesedekit kiausu sudėję.!!!!!

  • Kurklių Magdė

   taigi viskam savas laikas. Palauk po rinkimų, kai atsisės į rajono direktoriaus kėdę ir padarys visus…
   Kiek gi gali tik verslininko fermoj direktoriaut ir jaučių udegų storumą matuot, reikia švaresnio darbo.

 8. Užtat į dainų slėnį asfaltą paklojo.Kelias į niekur..

 9. Žiogeli,tu Žiogeli,kodėl nemyli tu kurkliečių. Kurkliuose gatvių neremontuoji,paminklą nuvertei. Esi žiogelis-brudelis.

 10. Kavarcką katinas

  Buvęs praeitos valdžios politinis mero patarėjas žino, kad ES standartai jam netinkami ir prisimena kaip žaibiškai gali sytvarkyti seniūnijų žvirkelius. Tereikia suteikti vykdančios valdžios postą ir viskas bus gerai!

 11. Pochui tie sulūžę keliai

  Svarbu kaimuose bus elektros stotelių mašinoms akumuliatoriams pasikrauti.

  • teisingai sakai, buvęs valstiečių politikas žino kad kaime ūkininkai turi atitinkamą techniką ir pravažiuoja ten kur nori, o “vardan Lietuvos“ kiti gali ir palaukti, kol anykščiuose iš fermos vedėjo į rajono vedėją atsisės politikas.

 12. Nu jau vėl nori i valdžia?Gana ,nulinis pacaniokas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.