Rajone bedarbių 1711, laisvų darbo vietų tik 54

Anykščių rajone sausio 1 dienai Užimtumo tarnybos  prie LR SADM Anykščių skyriuje yra užsiregistravę 1711 bedarbių.  Laisvų darbo vietų šiuo metu rajone yra 54.

Kaip „Nykščius“ informavo Anykščių skyriaus vedėja Jolita Kairienė, ilgalaikių bedarbių, kurie nedirba daugiau nei 12 mėnesių, ir jei bedarbiui daugiau nei 25 metai, rajone yra 657 asmenys.

„Rajone ieškančių darbo jaunų asmenų, kuriems nuo 16 iki 29 metų, yra 285“, – sakė skyriaus vedėja. Paprašyta plačiau pakomentuoti, kokios  laisvos darbo  vietos, kokių profesijų darbuotojų ieško darbdaviai, J. Kairienė sakė, kad tokią informaciją viešinti nėra įgaliota.

Pasak vedėjos, Užimtumo tarnyba bedarbiams siūlo įvairių profesijų mokymus, kurių metu suteikiama galimybė įgyti norimą specialybę ar persikvalifikuoti ir tokia galimybe pasinaudoja nemažai bedarbių.

NYKŠČIAI

27 komentarai

 1. viačeskav

  Kiek iš tu bedarbiu yra norinčiu dirbti ,visiems aišku ..Gal 10 proc. Tokie ten darbininkai ,kurie už atėjima i darba nori 1000 eu

 2. Cirkas vergai nori atlyginimo ,gero

  • Zmones nesupranta kas darosi, atmerkit akis jei norit isgyvent reikia kraustytis i Vilniu, Kauna, Klaipeda, Anyksciai prabangiausias kurortas, mokyklu tuoj nebeliks, like seni nedarbingi zmones, ziema mires reikalas is viso, daug zmoniu net nebeapsipirkineja Anyksciuose, skurdas dideja, namu kainos kosmines, liks tik turciai ir vergai, tiems turciams.

 3. Da ir pinigu uzu darba ar ne per gerai..,ale matai churortas visu nebesudarbina…,…nera igaliota
  😂👍…

 4. Man tai dyvai,kai Anykščiuose gyveni,o liepa važiuoti dirbt kiekvieną dieną į Panevėžį.Tai tegul darbo pasiūlo pagalgyvenamąją vietą,tegul panevėžiečiai dirba Panevėžyje,o anykštėnai-Anykščiuose

 5. viačeslav

  Padarykite bandyma .Idėkite skelbima, kad reikalingas pagalbinis darbininkas prie stogu ,ar muro ,ar kitokiems darbams..Atlyginimas 1000 eu i rankas.
  Ir pamatysite kokie “ darbininkai “ atsiras. ..Svarbu 1000 tu jiems duok ,už atėjima, ir džiaukis dar kad atėjo. ( o atėje ka padarys ar išvis dirbs ,dažniausiai jiems bus xujova..) Besmegeniai

 6. taip daug bedarbiu ,bet reikia ir juos suprasti praejo tie laikai ,kada uz dyka dirbo ,o dabar uz fizini darba darbdaviai jeigu taip galima juos vadinti moka minimuma ,o jeigu duoda 800 tai vaizduoja ,kad moka normalu atlyginima ,tad kol nebus normalaus atlygio uz darba ,o zmones nebus vieningi ir uz grasius dirbs provinsija neisvengiamai grims i dugna

 7. Girdejau,per radiju senio besmegenio ieskojo kukuruzu parkas tai 1500 i rankas siule..,interesna savinykui nieks nieko nepasiule…,o gal vis tik besmegeni rado….ir baltic sopka pleciasi jau turbut iki utenos nusiplete….

  • Manau mažu

   Mėnasynis atlyginimus buva 1500. A darbą denų tik kakių 10. Va ir paskaičiuok kiek Besmegenis būt uždyrbis

 8. Ten puse neįgalių įš kaimų prieš pensijiniu ir alhašu kurie stovi tik dėl pašalpos ei jie dirbo nei dirbs

  • Jei nori darbo vaziuok Kavarskan koldūninen. Tikrai priims ir atveš ir parveš po darbo ir kvalifikacijos nereiks. Važineja gi viena tokia iš Kauno prisistatanti kavinės savininke, nors atrodo kaip virtuvės pagalbine, bet matosi, kad patenkinta. Vadinas apsimoka ir iš Kauno atvažiuot. Taip, kad yra to darbo tik reik norėt dirbt.

 9. VIAČESKAI.pasilik sau štukį.pats ir atsakei sau į savo klausymą.meistrai ir norintys emigravę.likę tik daeina iki darbovietės rublių.pašalpos,kompensacijos mokėt pigiau atseina.per balsavimus naudingi ir t.t…….

 10. Ei tautieciai, tuoj pjausimes tarpusavyje! Atskirtis dideja, atsirado klases, skirstymai i turtingus ir vargsus, inteligentija, tai tie kurie maklevoja, suka, slepia ir ir turi pinigu. Kas per? Net vaikai yra skirstomi I tuos kurie prie pinigo ir ne. Vaikas gauna nemokamus pietus, bet jis nevalgys, nes nulinciuos! Nusibodo sitie svaiciojimai apie bedarbius, kas pragyvens tau is minimumo? Tu? Esu specialistas, bet is principo neinu dirbti oficialiai uz siuloma 1000 tuo labiau uz minimuma, nes man reikia islaikyti vaikus, Lietuvos piliecius , suteikti geru vaikystes emociju, ne vien tik bliudas po nosim.

 11. VARGO LIETUVA

 12. Ne vargo.o tinginiu,Jau is komentaru matyt tik pinigai.o kur darbas,nes pinigus moka uz darba Jei nemoketu pasalpu pabutu nevalge oi kaip greitai atsirastu darbu,O kiek specialistu sulinde anyksciu darbo birzoj vienam bedarbui vienas specialistas NEJUOKINKIT dirbanciu

 13. To Dirbanti

  Matyt ir tu esi is tu kur tik algos nori o ne darbo uztai ir nirsti taip

 14. Ką jūs ten dar veikiate tose rajonuose Lietuvos tik viniokite n… savo jauno laiko nesvaiste abugeliai:)))

 15. Ir vėl tie kvaili komentarai.Tame ir esmė ,kad rajonuose darbo niekas nesiūlo ,nes jo tiesiog nėra.Moteris ,kuriai virš 55 metų į statybas turbūt neeis.Man per du metus nepasiūlė nieko.Ir pašalpos jokios aš negavau.Norisi ,kad visi issprogtu ,kurie rašo įvairias bjaurastis apie bedarbi.Kreipiausi net į soc.apsaugos ir darbo ministeriją.Persiunte darbo pasiūlymus Vilniuj ir Kaune ,ikuriuos netikau.Gyvenu už 100 km nuo Vilniaus.Kazkoks absurdas.Isvaziavau pas sūnų į Vokietiją.Bent atlyginimas 1500 .Darbas sunkus.Viskas baigėsi ,nes prasidėjo problemos su sveikata.Gal kas dar nori pakomentuoti ,ką tokiam žmogui tada daryti.Turbut tingine esu ,kad į Kauną nevaziavau iš savo namų? Tūkstančiai darbdavių ieško darbuotojų ,bet įsidarbinti neįmanoma.Nors turiu du aukštuosius.O pensininkai sėdi ir be išsilavinimu rajonuose po 40 metu ,ten kur nereikia dirbti ir turbūt sėdės iki mirties.Va tau ir visas paaiškinimas.Ne nuo to galo pradedam reformas

 16. Ačiu landzbergi.Laukiam krizės

 17. kaip Anykščių „darbdaviai-verslinykai“ savo siūlomais atlygiais bando konkuruoti su pašalpomis
  ir didžiai stebisi, kad niekas nenori dirbti.

 18. Lietuvoje tik keturi kurortiniai miestai yra o Anykščiai dar tik siekia to statuso

 19. Kažkas čia ne taip !!!

  Daug bedarbių, kurie galėtų prisidėti prie visuomenės gerbūvio kūrimo, bet rajono vadovai tuo nenori,nes jiems patogiau klestinti betvarkė. Šitiek darbo rankų ir valgančių burnų, kurie priversti nelegaliai dirbti statybose,nemokėti mokesčių, naudotis visomis valstybės teikiančiomis lengvatomis. Šios vyriausybės ir rajono vadovų nesuprantama tokių bedarbių atžvilgiu politika.

 20. Politika tokia, perspektyvoje niekas neaisku, nei pensijos (gal ju visai nebus), a nei vizijos!!!! Tai kam man arti ir atiduoti, jei gyvenam sia diena!? As mokescius sumoku su kaupu, vien gyvendamas, maistas, kuras, medziagos, irankiai… Kuo as daugiau uzdirbu, kad ir ne legaliai , tuo daugiau isleidziu! Financininkai, ekonomistai blin…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.