Raimondas Guobis nuspalvino pasaulį

Kovo 27-ąją Anykščių viešojoje bibliotekoje vyko Raimondo Guobio pieštų paveikslų „Anykščių kraštas meniniuose žemėlapiuose“ pristatymas.

Apie savo pieštus paveikslus pasakojo pats autorius. Klausėmės pasakojimo apie Anykščių apylinkes, parapijų paslaptis, įdomybes. Stebino autoriaus žinių bagažas, istorinių įvykių žinojimas ir nuotaikingas informacijos perteikimas. Tai suteikė gyvybės jo paveikslams.
„Nuspalvintas pasaulis“ – tai piešiniai atlikti juodu geliniu rašikliu, spalvotais akvareliniais pieštukais. Turėdamas Dievo dovaną – menišką gyslelę ir taiklią ranką bei panaudodamas civilizacijos priemones piešimui Raimondas sukūrė įdomių, malonių žiūrėjimui ir labai informatyvių piešinių, kuriuos tikrai verta pamatyti.
Reikia priminti, kad Raimondo veikla įvairiapusė. Jis yra parengęs ir išleidęs kraštotyros ir informacinių leidinių, įvairių autorių eilėraščių, miniatiūrų, atsiminimų rinkinius.
2008 m. jam skirta Anykščių Teresės Mikeliūnaitės kultūros premija, 2017 m. apdovanotas Lietuvos Respublikos Seimo įsteigtu Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“, 2018 m. pelnė Anykščių rajono savivaldybės apdovanojimą „Turizmo gilės“ kaip Metų gidas, o 2019 m. buvo apdovanotas garbingu Šimtmečio anykštėno ženklu.
Bibliotekos lankytojai iki balandžio 10 d. gali aplankyti ir susipažinti su netradicine paroda.
Viešosios bibliotekos informacija
Nuotraukos Violetos Matelienės

4 komentarai

  1. kodėl dėdė rodo pirštu?

  2. Atsakymas Julytei

    Ogi todėl, kad tokia šito garsiojo dėdės kultūra….

  3. Nemandagu rodyti pirštu tik į žmones…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.