Prie Vienuolio paminklo kvepėjo medumi, pyragais ir kava…

Šalia paminklo Vienuoliui Miestelėnų pusryčių susirinko ne tik rajono vadovai, kultūros darbuotojai, rajono įmonių ir įstaigų vadovai bei darbuotojai, bet ir į Miesto šventę atvykę svečiai iš Latvijos ir Lenkijos.

Miestelėnų pusryčius aplankė Seimo narys Tomas Tomilinas bei Eurokomistaras Virginijus Sinkevičius.

Pradžioje Miestelėnų pusryčius ragavo tik miesto „grietinėlė“ ir šventės svečiai. Apie pusę vienuolikos aikštelė prie paminklo vos talpino visus užsukusiuosius pasidomėti, kas čia vyksta.

Tarp bendraujančiųjų girdėjosi ausiai nelabai įprasta žemaitiška ir dainingoji dzūkiška šnekta. Kažkas kalbėjo aukštaitiška Biržų krašto tarme, kapodami žodžius ir nutraukdami žodžių galūnes. Tikriausiai ir suvalkiečių buvo, bet žinant jų taupų būdą tikėtina, kad jie mažiau šnekėjo, o daugiau patiekalus ragavo…

Ant stalų puikavosi įvairiausi kepinai, naminiai mėsos gaminiai, medus su visu koriu, naminiai sūriai ir ką tik darže skinti agurkai. Kvepėjo kava ir žolelių arbata.

Kad vaišintis ir bendrauti neprailgtų, pasislėpę medžių pavėsyje, susirinkusiems jaukumą kūrė Anykščių kultūros centro instrumentinis kvartetas (vad. Kęstutis Grigaliūnas).

Dalina RUPINSKIENĖ

12 komentarų

 1. Nesuprantu niekaip to vagies motyvų

  Vogė nuo miesto žmonių, STT tai užfiksavo, vyksta teismas skirti jam bausmę…O jis ir vėl miesto žmonėms „pudrina smegenis“.. Negi žmonės tikrai tokie kvaili ?

 2. Oho… „Leninas“ kaip paseno ! 🙂

 3. Kęstutis šaunuolis, netrukus bus vėl meru.

  • Teistas nebegalės

   jokių valstybinių pareigų atstovauti.. Kodėl norite, kad vagis ir toliau vogtu ? Ar jūs dalijatės tuo pavogtu turtu.. ?

  • . Kai buvo meru, privertė kultūros centrą, biblioteką, kitas įstaigas privalomai į rinkimų sąrašą pririnkti rekrutų. Privalomai įrašė administracijos žmones. Ir nieko nelaimėjo, nes Anykščiuose gyvena protingi ir sąžiningi žmonės. Kas su juo eis dabar? Blazarėnas su Gališanka net netapo frakcijos nariais. Dabar jo polituojančius pareiškimus taryboje irgi palaiko ne daugiau kaip 2-3 nariai. Juodiškienės ir Nefienės autoriteto nepakaks Tubiui tapti net tarybos nariu, nekalbant apie mero poziciją.

 4. Cekava Zosė

  o, kodėl būsima mere neišreklamuota šitoje šventėje. Ar dabarinė valdančioji koalicija dar nepasidalino dėl būsimos (-o) kandidatės (-o) į merus ir rajono valdymo sritis savų žmonių?

 5. Dziaugiuose matydama K.TUBI renginyje.Tai buvo puikus merus,tikiu rinksime ir ateityje.Na galima griaudeti neigiamai ir per didele svente,taciau vadovo talento is Kestucio neatimsite,juk zomes ji myli ir gerbia

  • Jei nuosavi vaikai mylėtų, tai valgyklą Elmininkuose patvarkytų. Kiti tiesiog bijojo. Kaip galima nebijoti, jei atvažiavęs į Andrioniškį grasina pakvieti tulpinių smogikus.

 6. Kažkodėl rašytojas kvinteto nuo kvarteto neskiria…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.