Patogi paskola su Vilniaus kredito unija

Saugiam ir patogiam gyvenimui svarbu turėti nuosavą būstą. Vilniaus kredito unija gali suteikti Jums paskolą, kad galėtumėte laisvai įgyvendinti bet kokią savo svajonę. Ji suteikia lankstesnes sąlygas, nei bankai ir atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikius bei galimybes. Pasiimti paskolą šiais laikais yra kaip niekad paprasta, nesvarbu, ar tai būtų paskola verslui, ar asmeniniams poreikiams. Kaip tai padaryti, sužinosite skaitydami toliau šį straipsnį.

Ką reikia žinoti imant paskolą

Imant paskolą yra svarbu apgalvoti visus savo poreikius, finansines galimybes bei numatyti  situaciją ilgalaikėje laiko perspektyvoje. Reikia pagalvoti, ar dabartinis būstas tenkins Jūsų poreikius, kai pavyzdžiui, sukursite šeimą. Taip pat būkite pasiruošę mokėti pradinį įnašą už naująjį būstą, kuris apima 15 proc. įsigyjamo būsto vertės iš Jūsų asmeninių lėšų. Likusią sumą apmokėsite kas mėnesį mokėdami Jūsų galimybes atitinkančias sumas iki 30 metų.

Paskola privatiems asmenims

Jeigu sukūrėte šeimą ir Jums reikia didesnio būsto, o galbūt planuojate renovuoti paveldėtą būstą, Jums tiks paskola privatiems asmenims. Vilniaus kredito unija teikia paslaugas savo klientams, kurie planuoja įsigyti, statyti, rekonstruoti ar renovuoti seną ar naują būstą. Taip pat paskola išduodama ir dirbantiems ar gyvenantiems užsienyje, kurie nori įsigyti būstą Lietuvoje.

Paskola verslui

Jeigu planuojate pradėti naują verslą ir Jums reikia papildomų pinigų pradžiai, o galbūt jaučiate, kad norite atnaujinti savo turimą verslą inovatyvesnėmis priemonėmis, kredito unija Jums suteiks reikiamą paskolą. Paskolos teikiamos ne tik privatiems asmenims, bet ir verslui. Jas gali gauti fiziniai komerciniai asmenys, ūkininkai ir juridiniai asmenys. Šios paskolos skirtos verslo reikmėms, ūkio reikmėms, naujo verslo finansavimui ar esamo plėtrai.

Paskola refinansavimui tinka tiek privatiems asmenims, tiek verslui. Ji suteikia galimybę Jūsų turimas skirtingose vietose paskolas padengti geresnėmis sąlygomis mokant mažesnę ir tik vieną mėnesinę įmoką vienam kreditoriui. Jums tereikia perkelti visas savo turimas paskolas į Vilniaus kredito uniją.

Ieškantiems gerų paskolos sąlygų, Vilniaus kredito unija gali būti puikus sprendimas. Ji užtikrina lankstesnes sąlygas pagal Jūsų poreikius ir refinansavimo galimybes.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.