Paskelbtas buvusios bibliotekos pastato aukcionas

Pardavinėjamas senosios bibliotekos pastatas

Anykščių miesto centre parduodamas bibliotekos pastatas su pagalbiniais pastatais, kuriems yra patvirtinti projektiniai pasiūlymai 18 butų daugiabučio namo projekto plėtrai.

Senajai bibliotekai priklauso 0,13 ha plotas. 

Pradinė kaina aukcione – 270 000 eurų (be PVM), o jei kas norėtų pirkti nelaukęs aukciono – 297 000 eurų (be PVM).

Aukcionas vyks vasario 3 dieną 10 valandą.

NYKŠČIAI

12 komentarų

 1. Na čia dabar!

  Tai pradžiugo Vingių Jonas:
  Bus Anykščiuos aukcionas!
  Ir ne vienas, ne ne du:
  Rajoną parduos kartu !!!

 2. Kaina nereali, laikys kol subyrės, kaip ligoninė, Kavarsko liigoninė, buvusi pradinė mok, aožioję kaina laiko, kol subyrės ar atsitiks nelaimė

 3. Šioje vietoje tik vienas pliusas , sklype beveik visos komunikacijos, visa kita dideles išlaidos iki sklypas bus išvalytas.

 4. Pirko už 100.000, parduoda už 270.000, ieško durniu. Jau rašė kad bus aukcionas, dabar vėl apie tą patį. Parašykite, parduodu butą, ramybės g. Kaina 99.000,jei perkate be aukciono tai 119.000

 5. Spekuliantams perekupams aukso amzius! Viskas siais laikais pereina per tris, penkias rankas iki eilinio vartotojo ir visi gauna pinigus is oro! Valdzia kaip visada, nieko padaryti negali! Pvz. nepriklausomi elektros tiekejai nenesa galva, kas cia?

 6. Zosė de la' Antosė

  Šitiek metų kaip ANYKŠČIAI ŠAUKIASI KURORTU, o per tiek laiko neatsirado nei viena sanatorija, nei viena gydykla, nei vienas kazino, nesigirdi ir apie pramogų centrą nieko. Jokios kurortinės infrastruktūros nėra! Anykštėnai, kiek gi jūs dar galite leistis durninami šito Mero – komunisto ir jo „išverstaskūrių“ komandos? Ar jum,s dar negėda?

  • Taigi aha !

   Jūs gi žudote Anykščių kraštą! Negi nesuprantate, kad naikinate patys save?

  • Cekava Zosė

   ar ne daktaras buvo patarėju nuo valstiečių-žaliųjų politinio sąrašo, tai ko neįpiršo naujos sanatorijos? Ko pats atgal į ligoninę, kuri slaugos centru bus paversta pabėgo kiurksoti?

 7. A čia kaina

  su visu rajonu?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.