Pasaulis. Profilaktika – siūlo alkoholį, pirtį ir darbą

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka vadina psichoze karantiną dėl koronaviruso ir siūlo savo profilaktikos priemonių.

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pavadino trumparegišku JAV sprendimą įvesti nepaprastąją padėtį dėl koronaviruso pandemijos, tačiau gyrė Donaldo Trampo poziciją. Padėtį dėl COVID-19 jis pavadino „psichoze“, kuri, jo teigimu, sustabdė pasaulio ekonomiką, pranešė „Interfax“.

Anot Lukašenkos, Trampas, kaip kažkada užsiėmęs verslu, „greitai susiorientavo“ situacijoje. „Jis pasakė: jei mes nedelsdami negrįšime į įmones ir nepradėsime dirbti, tada žymiai daugiau amerikiečių mirs dėl nedarbo, nei nuo koronaviruso“, – teigė A. Lukašenka.

Prezidentas patarė baltarusiams kaip priemonę nuo koronaviruso naudoti alkoholį, pirtį ir žemės ūkio darbus. “Jums nereikia jokios panikos, jums tiesiog reikia dirbti. Ypač malonu žiūrėti per televiziją, kaip kaime žmonės dirba, niekas nekalba apie virusus. Ten traktorius visus išgydys, laukas išgydys visus”, – teigė A. Lukašenka.

 

18 Komentarai

 1. Elze is Troskunu

  Gerbiu prezidenta. Teisybe sako. Reikia dirbti.

 2. Tokia tiesa

  Yra tiesos Prezidento žodžiuose. Kita vertus… Kam lemta numirti – tas numirs. Vaistų nėra, apsaugančių skiepų nėra. Virusui nesvarbu ar tu Britanijos premjeras, ar sporto žvaigždė, ar suvargęs pensininkas. Jis bijo tik tavo imuninės sistemos, jei ji tvirta ir gerai veikia. Jei ne – tai nugalėtojas jis. Ne tu. Tai ar turi smegenų, kad visa tai suvoktumei? Ar esi tik vienas iš tos norinčių išnykti durnių tautos, kuri vadinasi lietuviais?

 3. Lukasenka nera jau toks kvailas kaip pas mus stengiamasi ji parodyt ,demokratija reikalinga tik iki tam tikros ribos.

 4. Pagarba A. Lukašenkai

  Jis niekad nieko nevyniojo į vatą.

 5. ne musu jankiu klaunas

 6. stai del ko meras su taryba slaptai i klaima renkasi

 7. saunuolis rezia tiesiai ne kaip musiskis-mateme zinome bandysime ir i krumus

 8. Pritariu gerbeman baltarusijos prezedentui.kad pas mus lietuvoje valdytu toks zmogus tai nebutu tokios nesamones

 9. Piatra iš Surdege

  Demagogas ir senas mrazmatikas. Kas nesate susidurę, iš šalies atrodo gražu. Uždarė rusai kraną, pažiūrėsim kuo baigsis. Gera buvo gyventi iš ruso sąskaitos, bet nereikėjo spjaudyti į tą šulinį iš kurio reiks gerti. Patologinis melagis.

 10. 2018 m. vyrų vidutinė tikėtina gyve­ni­mo trukmė buvo 70,9, moterų – 80,6 (2017 m. atitinkamai 70,7 ir 80,4 metų). Skirtumas tarp vyrų ir mo­te­rų vidutinės tikėtinos gyveni­mo trukmės 2018 m. buvo toks pat, kaip ir 2017 m. – 9,7 metų.

  Tai prie ko cia korone?.. O gal pluginiai slapta uzdraude 70 metu ir vyresniems mirti?

 11. Kantrybes

  Zmones brangieji,palaukime 2020metu galo ir tada paimkite ir palyginkite praitu (ir ne tik) mirusiuju zmoniu skaicius, tada bus geriau matyti
  kiek cia ta corona is tikruju zmoniu prazude … . Gal tada bus aiskiau kas buvo teisus ar Lukasenka su Trampu ar ju kritikai.

 12. Rimta informacija

  Ar pirtis gali padėti nuo koronaviruso? Ne, negali. Papasakosiu detaliau, kodėl. Jei nebijote baisių smulkmenų.

  Kai kuriems kyla klausimas, ar gali pirtis padėti, nes joje temperatūra gi kartais siekia labai aukštą, daugiau kaip 70 laipsnių. Deja, negali.

  Tam, kad virusas žūtų, jis turi būti įkaitintas iki gana aukštų temperatūrų. Beje, prie 70 laipsnių visvien reiktų pusvalandžio.

  Bet kas atsitiks su kvėpavimo takais, jei bandysite juos tokia temperatūra dezinfekuoti? Ogi viena iš dviejų:

  – Arba ta temperatūra nepakils, nes jūsų įkvėptas oras bus staigiai atšaldomas iki kūno temperatūros (36,6 laipsnio)
  – Arba jei temperatūra pakils iki daugiau kaip maždaug 43-45 laipsnių, tai bus nudegintas, nukoaguliuotas burnos, ryklės, trachėjos, bronchų ir alveolių paviršius

  Išvertus į žmonių kalbą, burna, ryklė, kvėpavimo takai ir plaučių vidus bus tiesiog nuplikyti. Nuo to jūs greičiausiai mirsite. Beje, labai smarkiai skaudės. Skaudės taip smarkiai, kad rėksite, o nuo rėkimo skaudės dar labiau ir dėl to dar labiau rėksite, o paskui švogšite, o paskui išsivystys tipiniai plaučių pažeidimai, skystis užpildys plaučius ir jūs numirsite.

  Bet netgi tokiu mirtinu atveju jūsų plaučių vidus nepakils iki temperatūros, kuri galėtų naikinti virusą. Net nepriartės, tiesą sakant. Mirsite, bet liksite su virusu.

  Todėl prašom nesidalinti nesąmonėmis apie tai, kaip pirtis dėl aukštos temperatūros padeda nuo viruso. Tai išsigalvojimai ir nesąmonės. Gal netgi ir pavojingos.

  O šiaip, pirtis yra labai geras dalykas. Tik ne nuo viruso.

 13. Ka prezidentas sako, tas sventa tiesa. Pati didziausia pagarba darbo zmonems.

 14. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Pirtis ne viruso sunaikinimui efekta duoda, o jei didele ir isprakaituota kuno temperatura kol dar yra galimybe bus patalpinta i labai salta vandeni arba nors apsiliejant juo… Toks budas gali zenkliai sukelti imuniteta, plus derinant su pilnaverte mityba. Beje per trumpa laika zenkliai sukelti.

 15. Ramybės gatvėj žmogų padūrė vakar

 16. Tik pirtis ir po to druska su vandeniu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.