Pasaulis. Karantinas užtruks

Rusija karantiną pratęsia iki balandžio 30 dienos, Torontas – trims mėnesiams, Filipinuose leido šaudyti į karantino pažeidėjus.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas kreipėsi į gyventojus ir paskelbė pratęsęs „nedarbo dienas“, kad „užtikrintų gyventojų sanitarinę ir epidemiologinę gerovę“. Televizijos pranešime Rusijos gyventojams V. Putinas teigė, kad karantinas pratęsiamas iki balandžio 30 dienos.

Tuo tarpu Toronto gyventojai Kanadoje buvo įspėti, kad greičiausiai jie liks namuose ateinančias 12 savaičių, nes daugėja COVID-19 atvejų. Apie tai pranešė vyriausiasis gydytojas Eileenas de Villa, kalbėdamas apie naujas taisykles.  Anot De Villa, miestiečiai „ryžtingai“ turėtų likti savo namuose, išskyrus maisto prekių pirkimą ir ne dažniau kaip kartą per savaitę ir vizitus pas medikus.

Filipinų prezidentas Rodrigo Duterte pareikalavo, kad teisėsaugos darbuotojai šaudytų į visus, kurie „sukuria problemas“ tose vietose, kur įvestas karantinas, praneša „France-Presse“. Filipinuose užregistruoti 2311 koronavirusinės infekcijos ir 96 mirties atvejai. Kovo 16 d. prezidentas Duterte šešiems mėnesiams įvedė šalyje nepaprastąją padėtį.

5 Komentarai

  1. filipinai pavyzdys visiems

    seniai aisku , kad tik smurtu galima sutvarkyti besmegianius pridurkus … ir ne tik karantino metu . uzkniso susikta demokratija , kur besprediela daro nebaudziami balvonai

  2. Pilna Filipinų besmegenis pasekėjų ir pas mus.

  3. Filipinų prezidentas liepė šaudyti kriminalinius nusikaltėlius, karantino metų darančius nusikaltymus

  4. O kad bespridielas tai teisingai, negalioja jokie įstatymai kiekvienas sukuria sau įstatymus apiplešinėją žmonės vidurį dienos kad ir su tais darželiai ir išvis su tuo nuotoliniu uždaryti, ir viskas atidaryti kai veiks

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.