Pasaulis. Baigia sunaikinti laivyną

Karas Ukrainoje pateikia staigmenų – ukrainiečiai jau nuskandino arba stipriai pažeidė 14 rusų karinio laivyno laivų.

 Gegužės 12-osios vakarą Odesos regiono karinė administracija patvirtino Ukrainos ginkluotųjų pajėgų ataką prieš Rusijos laivą 23120 tipo netoli Gyvačių salos.

„Mūsų kariškių veiksmų dėka užsidegė logistinės paramos laivas „Vsevolodas Bobrovas“. Vienas naujausių Rusijos laivyne. Rusai turi vos du tokius laivus.. Po atakos raketa,  „Vsevolodas Bobrovas“ užsidegė ir buvo nutemptas į Sevastopolį“,  – sakė Bratchukas.

Gyvačių sala – vos 4 futbolo stadiono dydžio uola, kurioje nėra kur pasislėpti, bet rusų karinės pajėgos atkakliai bando ten įsitvirtinti.

Rusai kol kas nepripažįsta nė vieno savo laivo praradimo dėl ukrainiečių atakų. Iš viso jau sunaikinta 14 rusų karo laivyno laivų, įskaitant flagmaną „Moskva“.

Karo ekspertai sako, kad tai tiesiog pasaulinė gėda, kai valstybė, praktiškai neturinti savo laivyno, nestojusi į jūsų mūšį, baigia sunaikinti kitos šalies karo laivyną.  

Pagal cenzor.net

19 komentarų

 1. Taipjiems ir reikia

 2. subinė dega !

 3. Ukrainos nacių pasakos , manau.

 4. ar ne laikas susidometi kai kuriu zinuciu autoriais ,o perzengusiius riba patraukti baudziamon atsakomyben

 5. O kodėl tuo „cenzor.net“ aš turėčiau tikėti? O kas paneigs, kad tai nėra eilinė antirusiškos propagandos dozė? Ir kodėl šią informaciją su antirusišku kvapeliu „Anykštoje“ komentuoti laisvai anonimiškai galiu, o priešingos – ne? 🙂

 6. ,, taigi,, kiekvienas žmogus turi laisvai mastyt ir reikšti savo mintis jei tavo valia būtų turbūt visus susodintum, todėl patariu pačiai ar pačiam susimąstyti ir galvoti ką sakai, kiek parodo per žinias tai kad Ukraina yra visa sugriauta tai tiesa o kad Putinas serga vėžiu ir laivai nuskandinta juk mes to nežinom

  • Zosė de la' Antosė :)

   Žinai Jonai… jau gal metų dešimt internete matau kaip sorošinė propaganda Putiną vis marina ir marina visokių ten navalnų lūpomis. O tas kaip nemiršta – taip nemiršta. 🙂

 7. Gyvačių salos dydis yra 17 ha,jau blin ir nykščių zurnaliugos apsirūkę,o apie 14 rusu laivų visai tyliu…😁

 8. Kas ten per debilai tie karo ekspertai ?

  Numirk iš juoko iš tokių karo ekspertų ! …’ Baigia sunaikinti Rusinos laivyną….14 laivų…’ ? .? . ? Ne karo ekspertai, o kažkokie Kavarsko kolūkiečiai…Gerb. žurnalistai – neskleiskite melo visuomenei !
  Nerašykit tokių kvailų straipsnių, jei nesuvokiate kokią jėgą turi Rusija..! Snargliai jūs…Panašu, kad dar nesuvokiate, kad su Ukraina Putka tik žaidžia kaip vilkė su jaunikliais vilkiukais mokindama juos medžioti…! Va kai bus tikra medžioklė – pamatysite vilkės tikrą jėgą..!
  Pridedamas išrašas iš Rusijos karo laivų registro 2019 metais :
  ’…. Rusijos karinį laivyną sudaro 280 laivų. Patys grėsmingiausi yra projekto 1144 „Orlan“ sunkieji kreiseriai, kurių tūris yra 25 860 tonų, jų yra tik trys, tačiau šių laivų ugnies galia yra tiesiog nuostabi. Nenuostabu, kad NATO šiuos kreiserius priskiria koviniams laivams.
  Jiems ginkluote nenusileidžia ir kiti trys kreiseriai – projektas 1164 „Atlant“, kurio tūris 11 380 tonų. Tačiau didžiausias lėktuvnešis yra Sovietų Sąjungos laivyno admirolas Kuznecovas, kurio tūris yra 61 390 tonų. Šis laivas yra ne tik gerai apsaugotas oro gynybos sistemomis, bet ir šarvuotas. Kaip šarvai naudojamas valcuotas plienas, o 4,5 m pločio antitorpedinė trijų sluoksnių apsauga gali atlaikyti 400 kg TNT užtaiso.
  Tačiau pats laivynas yra aktyviai modernizuojamas: planuojama, kad iki 2020 metų Rusijos Federacijos karinis jūrų laivynas gaus apie 54 modernius kovinius antvandeninius laivus, 16 universalių povandeninių laivų ir 8 strateginių raketų povandeninius laivus pagal Borey projektą…..”
  Kaip suskaičiuojate, tai 358 vnt. turėjo 2020 metais ? Pridėkite dar du metus, juk dabar 2022 metai ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.