Nuomonė. Tokio dalyko Anykščiuose dar nebuvo

Anykštėnė Marijona Fergizienė stebisi tuo, ko niekada nebuvo Anykščiuose ir klausia, ar rajono valdžiai nereiktų atsiprašyti gatves prižiūrėjusios UAB “Ukmergės versmė”, nes lūžusių kaulų anykštėnai gydytis nenori.

Šiandien, sausio 13, turėtume džiaugtis, juk šventė, bet tenka liūdėti dėl Anykščiuose įgyvendintų naujovių. Nebevalomos gatvės. Išėjai ir prisnigtoje gatvėje taikai į anksčiau nueito pėdas. Tokio dalyko, kad nuo sniego nebūtų valomos gatvės, dar Anykščių istorijoje nebuvo.

17 metų gatves prižiūrėjo UAB „Ukmergės versmė“. Buvo 19 gatvės valytojų. Po rinkimų savivaldybės konkursą laimėjo Šiauliuose registruota įmonė ”Ecoservis projektai”. Sudaryta sutartis vieneriems metams, mokėsime 530 tūkst.eurų. Atleido valytojas, liko tik 9. Šiandien nuvalyta iki pat gatvės prie savivaldybės pastato, muzikos mokyklos. Gal būtų tikslinga atsiprašyti UAB “Ukmergės versmė” ir pakviesti dirbti. Visai neturime noro gydyti lūžusius kaulus, o jų gali būti ir nemažai.

Marijona Fergizienė

53 komentarai

 1. Bent šaligatviai anksčiau buvo nuvalyti normaliai, pabarstyti o kas dabar? Dabar pravažiuoja su traktoriuku tuo, nubraukia sniegeli nuo paviršiaus ir tas pats kas nevalyta. Vietoj eini atrodo, sniego pilni šaligatviai.

 2. Vis akivaizdžiau, kad rajonas neturi vadovų, manau, Sigutis su Žiogeliu yra politikai, užsiėmę tik kad gerai atrodytų, administracijos moteriškės irgi nelabai ką raukia kai ateina praktiški reikalai. Štai ir turime rezultatą, kai postuose sodinami „specialistai“kas reikalingi, o bardakas vis didėja.

  • Niekas iš valdžios pėsti nevaikšto. Išeitų ryte kokią 6 val, pamatytų, koki šaligatviai. Gerai, kad mintinai žinai, kur eiti, kitaip nerastum darbovietės.

   • Negyvenančių mieste nerinkti į valdžią ir dar reikia iškelti sąlygą, kad vadovaujantys miesto priežiūrai apvaikščiotų miesto valdas, šviesiu ir tamsiu paros metu, nevalyrais šaligatviais. Turėtų duot tuomet nurodymus kas kur netvarkoj. Tegu r šunelius Pušyno rajonėlį patamsyje pavedžioja, susirenka“dovanėles“…ir dar daug yra pastebėjimų…

 3. akivaizdu kad truksta kompetencijos

 4. Anais gerais laikais prie Versmės visas kalnuotas Janydžių rajona gatvelas iki 8 val. jau būdava nuvalytas ir pabarstytas. Dabar jau baigias 12 gadyna, a dar sniegas nen
  ubrauktas. Kaip raiks pas Marioti kalnan užrapot ?

  • Valo prastai. Valdžia darykit išvadas!

   • Vapse. Pinigu atseit neturi. Eglutem papuost ismetyta. Daug kur keliai nevalyti. Janusavos pagrindini kelia nuvale. O per pacia gyvenviete kur naujai tiestas asvaltas yra nevaloma. Pone Kavarsko seniune, gal imsitės vadovaut kaip priklauso, o ne tik kabinete siltai pasedet.

 5. Kko norit, kokia valdžia, tokia ir tvarka.

 6. Patikslinimas

  UAB“Ukmergės Versmė“ žiemą šaligatvius valė 33 valytojai.19 dirbo vasarą.

 7. Atsakomybę už nevalomą miestą turi prisiimti tas, kas organizavo tokius pirkimus. Kas tai darė – Kuliešaitė, Žiogelis, Veršulytė?

 8. ?????????????????

  kai kas netiesa. Kai pravažiuoja traktoriukas per šaligatvius tikrai buna švaru ir ne slidu, tik manau nespėja visur aprėbti. Nelabai geriau valė ir versmė praeidavo su kastuvu per vidurį šaligatvioi ir pirmyn nueina. Man tas pats ,kas valys svarbu gerai. Tik norisi paklausti kas turi valyti aikšteles prie namų.,atsibodo valytis patiems,kadangi ne visi nori pakelti užpakalius ir į lauką.

  • Oho traktoriukai, pamatysim pavasarį „sužalotus“šaligatvius ir vejas šalia jų… Nevisur tinka tie traktoriukai

 9. Vaikščioti reikia normaliai,neskubėti sumažinti tempąPasisaugoti reikia,nes nepatenkintū buvo ir visada bus.

 10. Bobule karantinas namie sedek, daba nors aplink miesta nuvalo….

 11. Ar tu žinai?

  Kas bus jeigu niekas nesugrius žiemos kelyje?
  Laikinasis ligoninės direktorius neturėdamas pacientų nebeišlaikys gydytojo etato traumatologiniame skyriuje.
  Taigi savivaldybė turi rūpintis savo įstaigos ir savo paskirto vadovo veiklos rezultatais bei netiesiogiai prisidėti prie pacientų, besikreipiančių dėl medicininės pagalbos kiekio užtikrinimo.

  • Miestiečiai pripratę, kad viskas būtų nuvalyta, žolė nupjauta, šiukšlės surinktos, o kas kaime ką nors tvarko? Mokesčius mokame visi. Gal nepatenkinti tegu važiuoja į kaimą. Patys nusivalys sniegą, nusipjaus žolę, susigrebs lapus, pasibarstys apledėjusios kelius ir salygatvius, kurių daug kur nėra, tada gal nebebus laiko būti nepatenkintais.

 12. Neburbuliuokit

  Visai neblogai valo, praeiti visur galima, nes vaikstau toli.aisku, centras geriau tvarkomas, bet taip budavo visada. Nu gal prasciau su saligatviais gyv. Namu rajonuose

 13. Aina jiežopon tie eco

 14. Anykstene...

  Žiema yra žiema visi suprantame, bet kaip vale,, Ukmerges Versme, tai taip jau nebebus, jai sninga moterys 3-4 val jau darbuojasi, 7val šalygatviai nuvalyti… O dabar mechanizuotai, nei šluotos nei kastuvo darbininkai neturi, seka paskui sniegapjuve suprakaitave, o tolko jokio, centas dar dar o atokiau centro baisu,… Kuo tolyn tuo gražin………

 15. Idomu sužinoti kur dingo, Ukmerges Versme, kodel nebedirba,???

 16. Ypač slidu būna prie ,,Žiburio“ parduotuvės ir kitoje gatvės pusėje prie 8 namo.

 17. M.Fergizienė

  Ačiū už patikslinimą, kad UAB”Ukmergės versmėje” žiemą dirbo 33 gatvių valytojos. J.Biliūno g. laukia , kada joje bus nuvalytas sniegas.

 18. ir pusyne ir ramybeje prastai ar visai nevalomi saligatviai.gal nera kam dirt truksta ranku jei viena gala valo kito nespeja.o pagrindinis kelias iki ukmerges ?kada ji vale sandien?ryte sunku prasilinkt buvo vat tau ir avarijos?taupom taupom

 19. Gražinkit mums "Ukmergės versmę"

  Šitų mechanizuotų mandruolių mums nereikia. Jie čia gal reklamuoja tuos savo savaeigius valytuvus iš kurių jokios naudos ??? Šitaip šūdinai valančių (apie pabarstymą jau nekakbu) šaligatvių Anykštėnai dar nėra matę.

 20. Už kokią kainą (sumą) metams valydavo Ukmergės versmė?

 21. O aš ne kaip visi pirmi metai, kai negaliu patikėt, kad pušyne šaligatvius traktorium nuvalo ir dar nušluoja😁kuo blogai? Tarp gyv. Namų anksčiau valytojos per kastuva jeigu praeidavo tai ir tiek žinių, klampok kaip nori

 22. 5 metus sniego nebuvo todel ir nereikejo valyt

 23. vieni nupirko

  geležinį plaustą, kuri reikia traukti už75000eu, kiti pasamdė kažkokius antraeilininkus už500000eu,o tolko kaip nėr taip nėr,dar ir žmones atleido nuo valymo darbų,bet pašalpas išmoka ,kad įsisąvinti numatytas lėšas .

 24. Oho traktoriukai, pamatysim pavasarį „sužalotus“šaligatvius ir vejas šalia jų… Nevisur tinka tie traktoriukai

 25. ko jūs stebitės, čia gi vyr. architektės reklamuotos naujovės. kur dabar jos komentarai

 26. O ko jūs norit !? Aš net išsigandau juk dar centre dar pernykštės gėlės neišrauta.Stovi stagarai.! Retai vaikštau bet reiks pasižiūrėt ar visur taip! Įdėkite priminimą foto gal pamiršo.

 27. Pritariu, kad reikia kuo greiciau grazint „Ukmerges versme“, nes padetis su salygatviu ir gatviu valymu tragiska. Nejau valdzia nieko nemato?

 28. Nejuokinkit

  Kas per šeimininkas sigutis ar žiogelis ? Jiems tik paskui varles lakstyt ,o ne rajono problemas spręsti .Geda ,kad žmones nesupranta ka renka ,Todel ir turim aukštus ir gražius ,,,o mums gyvenimas nuo to nelengvesnis .

 29. Netikėtai sausy žiema

  Netikėtai eilinį sykį žiema užklupo. Kad kokį rugpjūtį, tai būtų tikėtai.
  Šaligatviai baisūs. Ar žmonėms, kurie valo šaligatvius mokami pinigai. Už darbo neatlikimą mokėti negalima. Atiduokit tuos pinigus žmonėms, kur negali normalių batų nusipirkti, kad neslidinėtų, rankų ir kojų nelaužytų. Tokių yra daug.

 30. Šitas ecošudas tikrai kaka,gražinkit Versme,kur pasirašyt?

 31. Gražinkit versme nors saligatvei bus švarus o sita įmonė nieko nedaro net su vežimėliu negalima niekur praeit o čia dar skaitosi valo sniegas sninga nei valytoju nei traktorių nesimato tik avariju daugeja šudas o ne imone idomu uz ka alga valytojams moka už nieka

  • nelabai ir moka darbininkams. Sutartis su savivaldybe dėl druskos barstymo, o ne dėl sniego nukasimo pasirašyta.

 32. O aš galvojau, kad tik mūsų taką pamiršo nuvalyti (nė karto šį sezoną)….
  O čia pasirodo daug kur situacija graudi….

 33. Gojai nesuvokia,

  Kad Ecoservice rasti kompetentingą šaligatvių priežiūros organizatorių, kurio ieško nuo gruodžio pradžios, šiame kaime yra didelis iššūkis.
  Jei saviv. tarybos nariu gali tapti ir siuvėja, tai kas gali dirbti organizuojant sklandų šaligatvių priežiūros darbą?

 34. Prie K. Tubio būtų kitokia tvarka.

 35. Anykštėnė

  Va tep. Anykštėnai buvo pripratę prie Ukmergės Versmės vasarą tvarkingai nušluotų ir žiemą nuvalytų šalygatvių. Atvalyta buvo plačiai ir iki pat trinkelių. O dabar baisiau negu baisu… Susigrąžinkit Ukmergės Versmę, jeigu ji dar gryžtų!!!

 36. Rado problemą, prirašyta visokių nesąmonių, tik aimanos, skundai, dejavimai. Pasiimkit šiupelius, lopetas , šluotas ir patys valykit šaligatvius. Nieko per karantiną neveikiat, sėdit, bezdat namuos ir dar dejuojat. Snukius kaukėm užsiriškit ir darbuokitės, grynam ore sveika pabūti. Miesčionys jau labai išpuikot. O kas valo šaligatvius miesteliuose, kas gyventojų kiemus išvalo kaimuose? Tik patys žmonės. Niekas nepadeda. Mažiau dejuokit ir rašinėkit nesąmonių.

  • Lpeta visai nudūko.Juk yra tam skirtos įmonės, kurioms už gatvių ir kelių priežiūrą yra mokami visai nemaži pinigai. Tegul jos ir atlieka savo pareigas. Užtarėjas mat atsirado.

  • Lopeta, patark savivaldybės ketvertukui imtis šio darbo. Mažiau jiems liks laiko nesamonėmis užsiiminėti. Turiu mintyje obelevičių, žiogelį ir dvi senmerges. Kai kas dar ten kiaip jas vadina.

 37. O kam mums valyt, jeigu savivaldybė eko valytojoms sumoka nemažus pinigus.

 38. Ta jūsų versmė šūdą malė. Kokios žiemos buvo?? O jai ir pasniguriuodavo tai valituvai 08-00 išvažiuodavo. \nenorėjo žmonėms gal už viršvalandžius mokėti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.