Nei visiškai žalieji, nei visiški blaivininkai

Tai paaiškėjo ne iš ko kito, o iš “valstiečių” veiksmų. Anykštėnų išrinktas Seimo narys Antanas Baura neneigia, jog partijos lyderis Ramūnas Karbauskis, įsigijęs ypatingai taršų amerikietišką visureigį, neprisideda prie ekosistemos gerinimo. O po vakar šalies įžymybių surengtos protesto akcijos prie parlamento vis daugiau abejojančių tuo, ar alkoholio draudimai nepasitarnaus visiškai priešingiems tikslams – dar didesniam tautos prasigėrimui.
Dar daug kas pamena, jog prieš tris dešimtmečius, Michailo Gorbačiovo valdymo laikais, laisvėjanti lietuvių tauta turėjo darbo, turėjo siekį visiškos nepriklausomybės, tačiau tereikėjo uždrausti “vodkę” ir uždraustas vaisius tapo dar saldesnis. Tuo metu daugelis Labanoro, Šimonių ir Þaliosios girios pušaičių ar eglaičių tiesiog ėmė džiūti akyse nuo keliomis pamainomis miškuose varomos “samanės”. “Sausasis įstatymas” buvo atšauktas, nes nepasiteisino – girtuokliai gėrė dar daugiau ir tik stipresnius alkoholinius gėrimus.
Dabartinis “valstiečių” taikinys – kiek kitoks nei Gorbačiovo. Aiškėja, jog užsimota ne prieš masinį girtuokliavimą, o prieš verslą. Ir gali būti, jog tai ir yra užmaskuotas reformos tikslas.
Ir dar – tokius įtarimus tik sustiprina “valstiečių” lyderių veiksmai. Juk visi žino, kad melo kojos trumpos, o šios partijos grietinėlė valdymą nuo to ir pradėjo.
“Aš liudininkas ir jo (red.: Ramūno Karbauskio) senosios mašinos. Taip pat buvo amerikietiška – hibridas. Tą, ką dabar žiniasklaidoje matau, jis ne su tuo automobiliu važinėja. Visai neseniai buvo atvažiavęs. Na, galime ir taip, ir taip pasižiūrėti. Turiu ir kitą pavyzdėlį – Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. Puikiai vertinamas, daug daro miestui, bet už 160 000 Eur “poršą” įsigijo.  Tai noriu pasakyti, kad ir nebūdami visiškai tie, vadinamieji žalieji, tokių darbų, kurie vestų prie tokio mūsų vertinimo nemažai padarėme. O kam nepatinka mūsų partija, tesirenka Seimo nario Lino Balsio vadovaujamus kitus “žaliuosius”. O kalbant apie žemės ūkį ir vien tik ekologišką, tai kristume į gilią duobę, ir tada nebeįsivaizduoju kaip pakiltume”, – radijo stočiai “Nykščiai FM” kalbėjo A. Baura, kurio teigimu, jo atstovaujama politinė jėga visų pirma “valstiečiai” ir tik po to “žalieji”.
Pranešama, jog “valstietiško” alkoholio draudimo, kuris nukreiptas ne į prasigėrusius kaimo gyventojus, bet prieš verslą, gali nepalaikyti ir daugelis pačių “valstiečių – žaliųjų”.  Vakarykštį muzikinį mitingą, kuriame reikalauta laisvės rokenrolui, naujieji valdantieji pateikia kaip įrodymą, jog Lietuva jau pribrendo jų siūlomiems draudimams, nes, neva, niekas negėrė.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.