LGBT+ palaikymo renginyje – ir su Anykščiais susiję asmenys

Gegužės 12 dieną Švedijos ambasadoje rinkosi žymūs šalies žmonės, išreikšdami LGBTIQ piliečių siekį sulaukti partnerytės.

Švedijos ambasadoje vakare surengtas priėmimas, skirtas artėjančiai Tarptautinei dienai prieš homofobiją, bifobiją, transfobiją ir interseksizmą.  Priėmime dalyvavo žymūs Lietuvos žmonės, politikai bei visuomenininkai. Renginyje dalyvavo ir Anykščiuose restoraną turinti Justė Arlauskaitė-Jazzu, Anykščiuose išrinktas Seimo narys Tomas Tomilinas (demokratai „Vardan Lietuvos“). Renginio metu žinomi žmonės įsiamžino prie sienelės „Laikas partnerystei“.

„Gegužės 17-ąją, minint Tarptautinę kovos su homofobija, transfobija ir bifobija (IDAHOT) dieną, reiškiame tvirtą įsipareigojimą užtikrinant visų žmonių lygias teises ir kiekvieno galimybę laisvai ir vienodai – nepatiriant diskriminacijos – naudotis žmogaus teisėmis. Šiandien, išreikšdami pagarbą pavienių LGBT+ asmenų ryžtui ir drąsai, mes ypač pabrėžiame jų pažeidžiamumą bei poreikį skleisti žinią apie jų lygias teises“, – renginio tikslą nurodė Švedijos ambasada.  

Ši diena svarbi tuo, kad 1990 metais homoseksualizmas buvo pašalintas iš ligų ir sutrikimų sąrašo.

NYKŠČIAI

22 komentarai

 1. Ar tai liga, bet tikrai ne tas, ką reikėtų skatinti. Tuoj ir zoofilija pasidarys norma ir vaikams mokyklose pasakos, kaip tai ‘gerai’.

 2. Politinis lavonas vietos neranda ??

 3. Šis visas ,,judėjimas“ yra nukreiptas tiesiogiai- prieš Dievo valią. Pasekmės bus skaudžios. Užuojauta apgautiems- asmenims..

  • istorija kartojasi

   Nei valstiečiai-žalieji kuriems remiant buvo išrinktas į Seimą A. Bauros atvestas politikas nei persivadinę demokratais neturi tikrųjų Dievo išpažinimo pagrindų. Jie atkartoja ir toleruoja Sovietų bolševikinės Rusijos politiką egzistavusią prieš šimtemtį, kai komjaunuoliai patinai ir partijos politinio biuro sekretoriai merginomis ir moterimis galėjo naudotis kaip vartojmimo prekėmis, išniekindami dėl malonumų merginų ir moterų asmenybės garbę. Maža to dėl orgijų tarp politinių veikėjų išplito ir homoseksulainai santykiai, kurie dėl įvairių tradicinių kultūrų nusilpimo vėl išsiplėtojo dabartiniame amžiuje. Istorija kartojasi…

  • Be Dievo valios niekas nevyksta

  • uzuojauta religiniams… kad dievo valia – platinama liga – niekas dar neatsauke…

 4. Skvernelio partija

  Progresyvi Skvernelio partija teisingai daro palaikydama, Baura todėl ir sukūrė skyrių, kad vakarietiška masto, normalios partijos konservatoriai socdemai liberalai irgi lgtb palaiko.

 5. Jei krikščionybė panaikintų celibatą, gal mažiau slapta vaikus tvirkintų tie patys homoseksualai, kurių beabejonės visur yra bažnyčiose. O visi žmonės turi lygias teises į partnerystę, o tamsusis kaime.

 6. Koks mokytojas toks ir mokinys….sarmata ir tiek.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.