Komunaliniame nori matyti Joną Žukauską

Paskelbėme balsavimą dėl klausimo „UAB Anykščių komunalinio ūkio valdyba paskelbė konkursą UAB Anykščių komunalinio ūkio direktoriaus pareigoms užimti. Ką siūlytumėte?“.  Vos per dvi dienas pasisakė beveik 400 anykštėnų. Įtemta kova užvirė dėl dviejų kandidatūrų.

Balsuojantys pasisakė, kad UAB Anykščių komunalinio ūkio direktoriaus pareigose vis dėlto norėtų matyti buvusį laikinąjį šios bendrovės vadovą Joną Žukauską, kuris pernai dėl valdybos sprendimo buvo netikėtai atleistas. Už jį pasisakė 114 balsavusiųjų.
Savo noru iš darbo pasitraukęs buvęs vadovas Kazys Šapoka, kuris nuo „valstiečių“ dabar pateko į rajono tarybą, surinko 108 balsus.
Iš viso siūlėme balsuoti dėl 6 kandidatūrų, tačiau daliai anykštėnų netiko nė vienas kandidatas, 70 iš jų balsavo už variantą „Kitas“.
Likę kandidatai surinko žymiai mažiau balsų. Dabartinis vadovas  Linas Pravilionis surinko 26 balsus, o mažiausiai balsų iš kandidatų gavo vienintelė siūlyta moteris Angelė Dovydėnienė, kuri dirba šioje bendrovėje buhaltere. Už ją pasisakė 10 balsavusiųjų.

NYKŠČIAI 

15 Komentarai

 1. Durni klausimai. Kas balsuos už žmogų kuris jau pensijoje, arba iki pensijos liko 2 _ 4 mėn.?

 2. Jonas buvo geriausias komunalinio vadovas. Faktas. O kad dabar Šapokai specialiai konkursą ruošia, tai, tai mano nuomone, gėda savivaldybei.

  • taigi atėjęs tas nuo valstiečių vėl ištaškys pinigus dėl Bauros politinių žaidimų, o atsakyt reikės konservams, su meru ir administracijos direktorei. Patys lipa ant grėblio…

  • O gal specialiai Jonui? 3 metai vadovavimo patirties, aukštasis ir t.t. Viskas tinka. Tai kad įrasyta, kad nebūtų baustas ir pn. ,tai standartinė frazė. Ji yra visuose konkursuose. Dar paskakyte, kad valstybės tarnautojo atrankos klauasimyne klausimas apie sulaužymą priesaiką atsirado specialai Paksui.

 3. Pravilioniui laikas į lankas.

 4. Jonas uz save kiekviena diena balsavo 😀

 5. Cirkas ir tiek….Šapokai senai paruošta šilta vietelė. Konkursas senai pasibaigė

  • Iki Tubio buvo geriau. Dabar jau geriau. Neliko korupcijos. Mes laisvėjame. Pagaliau normalus konkursas. Pasodinti iki gyvos galvos.

 6. Šapoka valstietis, Jonas konservatorius. pažiūrėsim, kaip veikia partiniai susitarimai.

 7. M.Fergizienė.

  Jei direktoriumi išrinktų K.Šapoka, o vyr. buhalterės etatą panaikintų, tai būtų ne kas. K.Śapoka savarankiškai nieko nespręsdavo, žiūrėdavo ką pasufleruos vyr. buhalterė.

 8. M.Fergizienė.

  Galima pasidžiaugti ir šiukšlių vežėjų darbu. Prie “ Elmos “ sodo konteineriai išvežti , aikštelė tvarkinga. Tik reikia , kad šiukšlių vežėjų atlyginimai būtų 1000 eurų į rankas.

 9. Jonai , nepasiduok ,eik iki teismų konkurso sąlygos pritaikytos tik K.Š.,manau teismas turi panaikinti valdybos tokį sprendimą.

  • Šalin debilus

   Kodėl nusišneki? Konkurso sąlygos tinkamos Jonui. Jei kas nors bandė meluoti, tai jie turėjo interesų. Neklausyk visokių melagių.

 10. Apie algas darbininkams geda sakyti k valifikuoti darbininkai gauna minimuma .apie ka valdzia su buhaltere masto

 11. Tom pareigom J.Žukauskas pats geriausias varijantas,nes jam rūpi žmones kurie gyvenam čia ir kaip jie gyvens vėliau ir taškas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.