Kibkit, žuvelės, didelės ir mažos

Ažuožerietė  Danguolė  Ramoškienė vieną po kitos skina pergales  poledinės žūklės varžybose.  Praėjusį savaitgalį  žvejų šventėje „Un Sartų Dusetose“ , moterų grupėje ji liko antra, kiek anksčiau  dar didesnė sėkmė moteriai  šypsojosi  Mindūnuose (Molėtų raj.)

Iš tarptautinių poledinės žūklės varžybų  ant Baltųjų Lakajų ežero  ledo D.Ramoškienė sugrįžo su nugalėtojos diplomu. „Gerai kibo kuojos ir ešeriai. Ačiū ežerui.  Man pavyko pagauti daugiausiai žuvies. Moterų rungtyje, žinoma“,- prisiminė žvejė.

D.Ramoškienė  juokiasi  žiemos miegui  laiko neturinti. „Kartais atrodo, kad tik dirbu ir žvejoju. Prie vandens su meškere būnu sistemingai, ir žiemą, ir vasarą. Man vandens ieškoti toli nereikia – pamatytumėt, kokius lynus traukiu Ažuožeriuose, iš Ilgio ežero.  O kai prasideda žūklės  šventės – nenusėdžiu vietoje, taip maga prisijungti prie kitų žvejų. Kartais tenka net pamainomis su kolegomis keistis, kad tik ištrūkčiau pažvejoti su bendraminčiais.  Ateinantį savaitgalį vėl trauksiu į poledinės žūklės varžybas. Šįkart toli važiuot nereikės – Anykščių žvejų lyga jas organizuoja Pagojės tvenkinyje“,- pasakojo žvejė.

   

12 Komentarai

 1. Šaunuolė

 2. saunuole dange

 3. ….. …………… _____________________

 4. Azuozeriete.

  saunuole, sekmes ir toliau…

 5. Danguole, tu nepakartojama!

 6. ji tik tarp moteru ima prizines vietas,o ko ir neiskovoti,kai tu moteru buna vos keleta,arba ji vienintele…

 7. У вас непростой выбор


  Понятно, большое спасибо за информацию. скачать бесплатно fifa 15 на компьютер торрент, скачать fifa 15 pc ultimate team edition а также сайт ea sports скачать fifa 15 demo

 8. Šaunuolė

 9. pirmas vietas uziminet kai buna trys ar keturios moterys…anokia cia saunuole…grabetroska ir tiek.

 10. SAUNUOLE

 11. Что вы хотите этим сказать?


  Согласен, эта мысль придется как раз кстати скачать fifa manager 15, fifa 15 moddingway скачать торрент pc и скачать fifa 15 на ios бесплатно fifa 15 скачать торрент 2015

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.