Kęstutis Tubis kandidatuos su socialdarbiečiais

Lietuvos socialdemokratų darbo partija, „Socialdarbiečiai“, Tarybos posėdyje iškėlė ir patvirtino savo kandidatus į Seimą vienmandatėse rinkimų apygardose ir daugiamandatėje apygardoje. Buvęs Anykščių meras Kęstutis Tubis iškeltas šios partijos Deltuvos šiaurinėje rinkimų apygardoje.

Nuo to laiko, kai apklausos būdu buvo iškelti 23 kandidatai vienmandatėse apygardose, vienmandatininkų sąrašas pasipildė dar 27 pavardėmis.Be jau žinomų garsių žmonių – Gedimino Kirkilo, dabartinio frakcijos seniūno Rimanto Sinkevičiaus, pirmininko pavaduotojo ministro Andriaus Palionio, Seimo narių Juozo Bernatonio, Irenos Šiaulienės, Rimantės Šalaševičiūtės, ambasadoriaus Antano Vinkaus, buvusio VRK pirmininko Zenono Vaigausko, buvusio kariuomenės vado Valdo Tutkaus  ir kitų Seimo narių Taryboje iškelti LSDD frakcijos narys, dabartinis Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, kuris kandidatuos Pasaulio lietuvių apygardoje, Dainoras Bradauskas – Kaišiadorių-Elektrėnų apygardoje ir kiti.

Iš viso „socialdarbiečiai“ iškėlė ir patvirtino 50 kandidatų vienmandatėse apygardose. Taryba taip pat patvirtino ir kandidatų abėcėlinį sąrašą LR Seimo daugiamandatėje rinkimų apygardoje – jame kol kas 110 pavardžių. Tarp jų yra kandidatų, kurie žinomi šalyje žmonės, turintys patirties politikoje, administriaciniame darbe, teisėje, ekonomikoje.

46 komentarai

 1. Sveikinu, bet labiau norėčiau, kad grįžtumėt mere, į savo pareigas. Rajonui to labai reikia.

 2. Verkia kalejimo gultas,bet neduok dieve seimas. Bjauru.

 3. Vamzdietc,

  su bebrais, pasaulio pabaiga. Kad jam būdinga, nestebina, bet kad seni bebrai – komunystai taip nusirito.., nors, čia irgi rimtas milycynykas-komunystas, net tremtinius išdūrė per rinkimus.

 4. Anykštėnas

  Su vienais liuzeriais bandė, neįšėjo. Dabar su kitais bando… atrodo beviltiškai…

  • LEONAS ALESIONKA

   LIETUVOS SOCIALDEMOKRATINĖ DARBO PARTIJA, TAUTOS PAVADINTA „BEBRAIS“, YRA TA SOCDEMŲ DALIS, KURI BUVO ALGIRDO BRAZAUSKO KOMANDA! TVIRTA, PATIKIMA, IŠBANDYTA. Tai ne Paluckiniai socialdemokratai, kurie Vilniaus mieste negavo nei vieno mandato savivaldybėje. Tai andriukaičiai, gižinskai, lesnikauskienės, pupeikiniai, olekiniai su „auksiniais šaukštais“ ir kiti panašūs. Šitų socdemų smukimas prasidėjo nuo A.Butkevičiaus išrinkimo pirmininku. Minkštas žmogelis, menkas lyderis. Nebereikalingas.
   Nežinau kaip baigsis mero K. Tubio teismas Molėtuose, nemačiau ir nenagrinėjau bylos, tačiau iš to, ką skaičiau Anykščių žiniasklaidoje apie teismo posėdžius, kriminalo nematau. Kita vertus LSDDP yra kietų teisininkų. Vien Juozą Bernatonį prisiminus su pagarba vertinu jo žinias. Jei G.Kirkilas ir kiti partijos vadovybės nariai priėmė sprendimą kelti kandidatu K.Tubį į Seimą, matomai jie labai rimtai išnagrinėjo visą situaciją ir yra ramūs.
   Jei buvę A.Brazausko mokiniai ir bendražygiai.Save taip pat laikau vienu iš Prezidento A.Brazausko mokinių.
   Žinoma, viską spręs rinkėjai. Man taip pat teks balsuoti toje pačioje, Vakarinėje Deltuvos, apygardoje. Iš visų tų kabdidatų, kurie šiandieną žinomi matau tik du vertus dėmesio. Tai Tomas Tomilinas ir Kęstutis Tubis. Aš rinksiuosi iš šių dviejų. Nebent dar kas nors stebuklingo, ko šiandieną nežinau, įvyktų.
   P.S. ir visai nebijau viešai pasakyti, kad, jei K.Tubio rinkimų sąrašas taps LSDDP Anykščių skyriumi, jis iš karto bus stiprus ir turės žmonių palaikymą. O bebras yra geras simbolis. Darbininkas, statybininkas, šeimos narys.

 5. O vat ims ir laimės! Ai koks kiltų staugimas!!! 🙂

 6. Svėdasų+Jadzė

  Sėkmės Kęstutį

 7. Aina Na………. Tremtiniu vaikas. Geda!!!!!!!!!!!!!!

 8. Rimčiausias kandidatas kol kas

 9. AKur yra ta Deltuva?

 10. Noriu Kęstutį matyti meru !!!

  Nes dabar , kaip ir jo nėra. Tik vardas ir daugiau nieko…

 11. Ar Jūs bendininkai?

  „Žmonės, kurie balsuoja už nevykėlius, vagis, išdavikus, sukčius, nėra aukos. Jie bendrininkai.“
  George Orwell

  • Kvazimodas

   ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
   Ko gero matytas kazkada konstruktyvus komentaras, aisku ne jusu….. Tai siulymas. o suformuokime chebryte nuo nepriklausomybes ta kulturine rajono nomenklatura, kas ji tokia ir kokios jegos ja suformavo.

   Tai galiu pasikartoti. O is ties, uzduodam klausima ne kas atstovavo ta nomenklatura, o pakeliam chebryte rajono istorija ir as pakartosiu..

   Kas ir kaip suformavo rajono nomenklaturine kultura, beje nors politikai keitesi kaip kojines, o ji islikus ta pati iki siu dienu..

   • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
    P.S beje pakelus kaip dangti tos kulturines nomenklaturos oficialia dali, liaudiskai vadinama „pakazucha“, pagal mane ji viens prie vieno turi tu jegu suformuota etika ir kultura, tik jau ji kitomis spalvomis kvepia nei si kultura save oficialiai vaizduoja.

   • Kvazimodas

    ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
    Blin visada rasau tik viena slapyvardi, netycia uzdejo… Tai parasysiu dar viena asmenini poziuri.
    Praejo chebryte 30 nepriklausomybes metu. Jau laikas butu parasyti realia Lietuvos nepriklausomybes istorija. Pasikartosiu REALIA. O mes siai dienai apie Lietuvius pries kelis simtus metu daugiau tiesos surase, nei tai kas vyko visai musu panoseje.
    Kas butu TSRS laikais kaip mes vykdome petelietkos planus ir statome komunizma. Nors TSRS laikais bent jau niekas tuo komunizmu netikejo Lietuvoje. O va ta kulturine aukstoji rase bukime atviri, isokusi is TSRS laiku meslinu kaliosu prie nomenklaturines kulturos, save itikejo butent kazkokiais ypatingais, naujuju laiku inteligentais.

    Va pakalbekime chebryte, o kokia ta mes nomenklaturine kultura kureme ir kur mes su ja einame, ES lesomis sukeldami BVP iki ES vidurio, o pragyvenimo lygi turedami pacioje uodegoje.

    Va imkit man kvailam Kvazimodui ir sudeliokit rajono 30 metu sios aukstosios rases istorijos. Ir tik nemuilinkite man akiu, kad nieko neatsimenate ir nieko nematete ir nieko nezinote. Visa kame tik politikai kalti.. O kas kaip teko matyti praeiti savivaldybiu duris kojomis atidarinedavo?

 12. Aiškus tipelis

  Be lovio niekaip negali.

 13. Nežinau, kaip pavyks Tubiui Seimo rinkimuose, tačiau ateinančiuose mero rinkimuose prognozuoju 95 proc. pergalę jam. Dabartiniai rajono vadovai silpni ir be idėjų.

  • Ačiū, Alpreduk,

   tu tikras draugas, net bet kokioj nesąmonėj ir eilinėj aferoj būni kartu, kaip ištikimas šuva.

 14. bet kaip tureti tiek naglumo, tiek rajonui pridarius nesamoniu, dar dristi kandidatuoti i seima.

 15. Bendražygiai – Andrius Šedžius, Ona Valiukevičiūtė, Egidijus Osinovskis, Erazm Michnevič, Asta Stanislava Karbauskienė, Evaldas Gustas, Michail Braverman, Algimantas Matulevičius, Antanas Valys

 16. butų gerai

  Greičiau teismas baigtusi tada ir matysime ką rinkti,o dabar priešininkų tas užgauliojimas nieko vertas. Labiau norėtusi matyti meru Kęstutį. Linkiu sekmės. Kiek pakalbu su žmonėmis tą patį sako.

 17. Grb.Leonai gryźkit I Anykšius ir K.Tubis ,būtu komanda ,kuri pravalytu uźrūgusius kabinetuose ,kuriems savas ūki svarbiau,nei gyventojai .Dziaugtusi gyventojai jums sugryźus .

  • Dar liko sklypų, kuriuos galima pažadėti be aukciono? Dar liko neantspauduotų kabinetų? Dar ne visos amfibijos supirkotos? Dar yra vietos LED televizoriams pastatyti? Dar yra kam duoti 40 proc. priedus? Atsakius 5 kartus TAIP, reiktų grįžti.

 18. Galit suokti kiek tik norit...

  Kęstutis bus seimo nariu , o vėliau ir mūsų miestelio meru . Aš tuo neabejoju.

 19. laimes garantuotai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.