Kas sieja G. Kildišienę ir R. Karbauskį?

Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVÞS) kandidatė gandus apie artimą draugystę su partijos pirmininku vadina šmeižtų, o jo iniciatoriais šiuo metu atostogaujanti moteris laiko pavydžius buvusius bendrapartiečius.
Gretos Kildišienės teigimu, ją ir Ramūną Karbauskį apjuodinti bando buvę kolegos Mantas Leliukas ir Gema Umbrasienė, kurie per praėjusius savivaldos rinkimus buvo išrinkti į Panevėžio miesto tarybą. Tačiau dėl  vidinių nesutarimų minėtieji asmenys iš karto pašalinti iš partijos.
„Þmonių yra įvairių – pavydžių, piktų ir taip toliau. Vienas iš tokių – neaišku kaip praturtėjęs Mantas Leliukas ir jį ginantis Gema Umbrasienė. Tai jie stengiasi šmeižti.  Beje, pats M. Leliukas įkyriai rodė man dėmesį ir siūlė draugystę, tačiau nieko jam neišėjo, todėl ir keršija“, – kalbėjo G. Kildišienė.
Per prieš pusantrų metų vykusius savivaldos rinkimus LVÞS Panevėžio skyriaus pirmininkė G. Umbrasienė dalyvavo tiesioginiuose Panevėžio miesto mero rinkimuose ir tik per plauką, pralaimėjusi vos 100 balsų, liko trečia ir į antrąjį rinkimų turą nepateko.
M. Leliukas partijos pirmininko nemalonę užsitraukė po to, kai pastarasis pabendravo su Seimo nariu Povilu Urbšiu. Pranešama, jog būtent jis ir papasakojo R. Karbauskiui apie jauno politiko, neva, neskaidrų praturtėjimą.
Šiandien LNK studijoje vyksta rinkimų debatų laidos filmavimas, kurią nuo rytojaus bus galima išvysti per internetinę televiziją „Lnk go“, tačiau joje G. Kildišienė nedalyvauja. Moteris realizuoja jau labai seniai suplanuotas atostogas su penkerių metukų dukryte, kurią augina viena.
Nuotraukos fotomontažas
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.