Kandidatas į prezidentus Landsbergio išrinkimą pavadino istorine klaida

Prezidentinė kampanija įsibėgėja, jau aišku, kad kitąmet šio posto sieks bent šeši asmenys. Trečiadienį į Anykščius atvykstantis su anykštėnais susitikti vienas iš Sąjūdžio kūrėjų, 62 metų filosofas Arvydas Juozaitis bus pats „šviežiausiai iškeptas“ kandidatas..

55-ių žinomų žmonių kreipimosi dalyvauti 2019-ųjų metų prezidento rinkimuose sulaukęs vienas  Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio pradininkų, filosofas, rašytojas, humanitarinių mokslų daktaras Arvydas Juozaitis jau priėmė sprendimą dėl dalyvavimo šalies prezidento rinkimuose ir ketina jį paskelbti šį pirmadienį Biržų pilyje.

Rugsėjo 17 d., pirmadienį, Biržų pilyje  vyksiančioje spaudos konferencijoje A. Juozaitis paaiškins savo apsisprendimo motyvus. Spaudos konferenciją ves muzikologas Viktroras Gerulaitis. Po to A. Juozaitis antradienį vyks į Latviją, o trečiadienį jau bus Anykščiuose.

Daug metų politikoje nedalyvavęs filosofas eina į politiką dėl to, kad, kaip jis sako, „Lietuva sparčiai senka.“  Politologai teigia, kad A. Juozaitis taikosi į politinio protesto balsus. Filosofo teigimu „Partijos tiek užako savyje, kad „sprendžia iš esmės“ tik globalines, bet ne Lietuvos išlikimo problemas.“

Kalbinamas „Lietuvos ryto“ žurnalistų, jis įvardijo ir tai, ką laiko istorine klaida Lietuvos istorijoje. „Istorinė klaida – Vytauto Landsbergio išrinkimas Aukščiausiosios Tarybos pirmininku.“, – teigė A. Juozaitis.

Taigi, trečiadienį anykštėnams bus proga gyvai išgirsti, ko žada imtis vėl į politiką grįžtantis filosofas.

NYKŠČIAI

2 komentarai

  1. tiesa nes mato ir jaucia zmones,nors vienas tiesa pasake

  2. Kur bus susitikimas ,kelinta valanda? Kodel nera paršytos informacijos?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.