Kalėdinio miškelio augalai kainavo daugiau kaip 10 tūkstančių

Kalėdinis miškelis Anykščių miesto centre, džiuginantis anykštėnus, ne toks malonus rajono biudžetui. Šiam miškeliui įrengti buvo perkami augalai, kurie kainavo daugiau kaip 10 tūkstančių eurų.

2020 m. lapkričio 12 dieną Anykščių rajono savivaldybės administracija, atstovaujama administracijos direktorės Ligitos Kuliešaitės  ir UAB „Josvainių gėlės“, atstovaujama direktorės Irenos Marmienės, sudarė paslaugų viešojo pirkimo-pardavimo sutartį dėl kalėdinių eglučių (70 vnt.) ir Kaukazinių kėnių (120 vnt.) pirkimo.

Sutarties kaina su PVM – 10 986,808 euro. Eglučių ir kėnių kainos skiriasi priklausomai nuo aukščio. Eglučių kaina, kaip nurodoma sutartyje, pagal aukštį skiriasi nuo  45,00 eurų (be PVM, už 1,30-1,50 metro eglutę), iki 60,00 eurų (be PVM, už 1,80-2,00 metro eglutę). Kaukazinių kėnių (Abies nordmanniana ) kaina – nuo 40,00 eurų (be PVM, už 1,30- 1,50 m kėnį) iki 52,00 eurų (be PVM, už 1,80 – 2,00 m kėnį).

Linas BITVINSKAS

20 komentarų

 1. galvojau visa laika kad augalai pasodinti i zeme ir uzaugs ,pasirodo augalai vazonuose ir juos pavasari ismes, gaila tiek pinigu vejais ismesta , pigiau butu dirbtines eglutes papuost.

  • Niekas tu egluciu neismes,jos bus pesodintos. O be to kaipgi jos gali buti pasodintos-tada musu centre butu baisus eglynas.

 2. Pasitaskykim. Tai būdinga šiai valdzii

 3. Anykštėnas

  Labai puikiai atrodė visas miestas. Sveikinu sumanytojus.

 4. gal pavasari bus galma pasimt eglutes ir pasisodint savo sode keles , ko cia reiketu atsiklaust gal komunalinio direktoriaus ar seniuno miesto.

 5. Nėra žodžių…..

 6. Paauksuotas matomai

 7. ir vis tai nupirkta pagal viešųjų pirkimų įstatymą ? 🙂

 8. Negi iš savo ..

  Kišenes pirkta

  • Ar tu žinai?

   ale kiek patys konteinerin jau sumetėt pinigų- paskaičiuokit?!. A šitas dar galės vėl parduoti ir uždirbti.

   • Kam tie maisto bankai ? Duot žmonėms darboooooo ! Nebesvaikit apie kurortus ,o apie įmones ,produkciją ,o ne kurortus ,ar ne taip Jovaiša ? Gal neuždusi nuo kamino dümo ?

 9. Manęs tai tos eglutės nedžiugina, o nervina. Geriau jau valdžia pasirūpintų žmonėmis, paaukotų Maisto bankui ar Maltiečiams. Miesto sode auga graži eglė ir užtenka. Tuo labiau, kad pandemija sumažino žiūrovų skaičių.
  Nepatinka man ir ekranas prie Kultūros namų. Kažin kiek jis kainuoja per mėnesį. Nemačiau, kad kas sustoję žiūrėtų. Reklamos užtenka, kas nori susiranda.

  • o kam tą Maisto banką finansuoti? Savivaldybėje veikia socialinės paramos skyrius.
   Kodėl turi kažkas pačios atsiklausti dėl reklamos skleidimo. Savivaldybėje yra išrinkta taryba, kuri ir priima nutarimus kam pinigus duoti, kur ekraną statyti, kokius medžius pirkti, kokius namus parduoti ar nugriauti.
   Eik, sukalbėk poterius ir dėkok Dievui kad tiek dėl tavęs ir kitų padaryta.

 10. keista ar neretinami miskai??/ kad reikia pirkt?anykciu kraste miskai aplink.gal reiejo pnigeliu sventems.tai va

 11. tai kad tos eglutės keliaus, tikriausiai, į žaliųjų atliekų aikštelę. O Josvainių gėlytės įtartinai patinka savivaldybės vienam skyriui. O kažko ypatingo ių tų pirkinių nesimato.

 12. Čia ANYKŠČIAI – – ŠVOGERIU KRAŠTAS, labai gaila……

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.