Juodoje zonoje – ne taip ir juoda

Anykščiai jau kuris laikas kartu su daugeliu Lietuvos savivaldybių yra vadinamojoje „juodojoje zonoje“ pagal susirgimus koronavirusu.

Vis dėlto operacijų vadovas Dainius Žiogelis sako, kad padėtis nėra bloga. „Kasdien suserga po keliolika anykštėnų, duomenis galima rasti svetainėje „Korona STOP“.  Iš viso serga kiek daugiau negu šimtas anykštėnų, bet tai du kartus mažiau negu respublikos vidurkis pagal susirgimus. Esame penkti  nuo galo pagal ligos koncentraciją ir ketvirti  iš geriausiai besiskiepijančių savivaldybių“, – sakė D.Žiogelis.  Operacijų vadovo teigimu, per rugpjūčio ir rugsėjo mėnesius nuo koronaviruso mirė tik 2 anykštėnai. Paklaustas, ar neplanuojama Anykščių ligoninėje atidaryti „kovidinio“ skyriaus, D. Žiogelis sakė, kad apie tai sprendžia ne savivaldybė.

„Ne mūsų rankose tokie dalykai. Kiek žinau, ligoniai skirstomi zonomis, anykštėnai priskirti gydymui Utenoje“, – sakė D.Žiogelis.

Šią savaitę Lietuvoje kasdien fiksuojama po maždaug 3000 naujai susirgusiųjų, žemėlapis „korona STOP“ svetainėje rodo, kad Anykščiuose susirgimų skaičius vis dar auga, tuo tarpu gretimuose Molėtų ir Kupiškio savivaldybėse mažėja.  

Linas BITVINSKAS

5 komentarai

  1. tai kurios čia dienos interviu iš mero pavaduotojo ? Savivaldybės informaciją pagal sutartį platinanti žiniasklaida šiandien skelbia kad Anykščių ligoninė jau pirmadienį atidarys covidinių ligonių skyrių, o savivaldybės ekstremalių situacijų Operacijų štabo vadovas pagal pasisakymą nieko apie tai nežino arba nenori žinoti kas jo institucijai pavaldžioje ligoninėje vyksta.
    Tai kas gi būtų jeigu didesnė bėda užgriūtų kai taip nevaldoma padėtis štabe?

  2. Žinant apsukimus

    tai parašo po kokių trijų dienų, tai nieko ir nestebina, situacija kasdien keičiasi.
    Kiek rašo anykštėlė, tai skyrius bus tik pradėtas ligoninėje nuo pirmadienio, tai nieko ir nemeluoja, kad ligoniai kasdien vežami į kitas ligonines.

  3. darbdavys.ne taip ir bad.pirkau jachtą,keliavau,sodyba prie vandenų.darbininkėli kur dėsies,viena iš juodų skylių.

  4. Nušalinti Žiogelį nuo pareigų mėnesiui

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.