Vykstanti medicinos įstaigų reforma anykštėnams žada geras permainas – Vilnius nugvelbė iš Anykščių literatūros miesto titulą, bet užtat galime tapti Vilniaus ligoninės pacientais.
Anykščių savivaldybės meras Sigutis Obelevičius teigė, kad yra sudėliota pora variantų, kaip toliau galėtų vystytis Anykščių ligoninės likimas. „Pirmiausia, tai ligoninė galėtų tapti kažkurios Vilniaus ligoninės padaliniu. Antras variantas, tai mes sutiktume dalyvauti procese su sąlyga, kad iki 2026 metų ligoninės ir poliklinikos sukėlimui į vieną pastatą gautume 6 milijonus eurų“, – sakė S.Obelevičius. Pasak jo, dabar jau sveikatos apsaugos ministerija turi susidėlioti pasiūlymus ir įvertinti galimybę finansuoti.
Ukmergės ligoninė skelbė, kad buvo pokalbiai su anykštėnais apie bendrą veiklą, kodėl tada taptume ne Ukmergės, Utenos ar Panevėžio ligoninės, o Vilniaus kažkurios ligoninės padaliniu? Meras kalbėjo, kad, sakykim, Ukmergės ligoninė, nors ir gali pasiūlyti daugiau paslaugų, yra to pačio tretinio lygio. „Kiek žinau, buvo kalbama su Antakalnio, Lazdynų ligoninėmis, jie labai ir „nesispardė“, – kalbėjo S. Obelevičius.
Žodžiu, yra reali galimybė, kad priartėsime prie svajonės – gyvensime Anykščiuose, gydysimės Vilniaus ligoninėje.
Linas BITVINSKAS




















ar kalba eina apie Vilniaus antakalnyje esančią Šv. Roko ligoninę , kuri yra pirmoji, gilias tradicijas turinti slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninė Vilniuje.
Šv. Roko ligoninės strateginis tikslas
Pagrindinis įstaigos veiklos tikslas – gerinti Lietuvos gyventojų sveikatą, sumažinti gyventojų sergamumą ir mirtingumą, kokybiškai teikti medicinines paslaugas.
tik mirt tokioj ligoninėj, uzdaryt ja su nukvakusiais politikais
nu tai ir numirt reikia įstaigoj, iš kurios paims tavo kūną ten, kur būsi testamentu nurodęs jį padėt…
„Ukmergės ligoninė, nors ir gali pasiūlyti daugiau paslaugų, yra to pačio tretinio lygio.” Meras taip pakalbėjo. Patarkit jam kas. Nusišnekėjimui irgi būna ribos…
Bobulyte miela, tretinio lygio yra tik Santariškės, Kauno klinikos… Anykščiai kaip ir Ukmergė tėra II-io lygio ligoninės. Va taip. Ir ne kitaip. 🙂
Diedas rašyti moki, o kaip su skaitymu?
Kaip gera išgirsti mandagų ir malonų komentarą. Juk nereikia kandžiotis kaip pitbuliams.
Sveikatos ir gražių švenčių Jums ir namiškiams.
Bobutė.
Kokia durna bobutė!!!
Meras kalbėjo, kad, „sakykim, Ukmergės ligoninė, nors ir gali pasiūlyti daugiau paslaugų, yra to pačio tretinio lygio. Tai mero citata.
Reikia išmokti ir jums skaityti, pabandyti suprasti tekstą. Arba pabandykite kartkartėmis durimis prisiverti galvą. Jums turėtų pagerėti kraujotaka, kad ne galvoje gal kur kitur…
Miela bendruomene! Štai kokia prablema- BOBUTĖ DURNA ar PRATINGA????? )DDDDDDD
Meras laukia keturių karalių. 😀
su maišais dovanų, kuriuose 6 milijonai eurų… tai kogi nelaukti?
pinigų gaus landžiausi
bet daktarų tai nėra ir nebus. Per vieną dieną tie dalykai neištaisomi – tuo labiau, kad niekas nedaroma.
Keiskit ligoninės direktorių, ne tokiam amžiuje reformas daryti.
durna boba
taigi ne vaikus su jauna pana daryt, o savo ligoninėj pinigus vartyt 🙂
Susinaikinom patys ,net nejausdami …Buvo geri laikai ,kai anyksciai miestas buvo ,o dabar .?