Grožio čempionate – įspūdingi anykštėnės darbai

Sausio 1-ąją Lietuvos grožio specialistų bendruomenė prie kompiuterių ekranų nekantriai laukė iškilmingų tarptautinio grožio čempionato rezultatų paskelbimo.

OMC HAIRWORLD ONLINE CHAMPIONSHIP 2020 tarptautinis grožio čempionatas buvo transliuojamas iš Niujorko: dėl pandemijos grožio fiesta iš Paryžiaus buvo perkelta į Niujorką ir vyko nuotoliniu būdu. OMC organizacija vienija beveik pusę milijono grožio specialistų iš bemaž 50 pasaulio šalių. Tarptautiniame grožio čempionate varžėsi daugiau nei du tūkstančiai dalyvių iš įvairių pasaulio šalių. Dalyvavimas jame buvo nemokamas: OMC vadovybė įvertino susidariusią sudėtingą pasaulinę situaciją dėl pandemijos ir solidarizuodamiesi su grožio specialistais atleido čempionato dalyvius nuo startinių mokesčių. Čempionate savo darbus pristatė ir grožio specialistė iš Anykščių Violeta Lebedevienė. Ji čempionatui pristatė įspūdingus konkursinius vyrų kategorijos darbus. „Noriu padėkoti modeliui Gediminui Puškoriui ir Juliui Jakubėnui už kantrybę, bendradarbiavimą, Ievai Vogulienei už darbų įamžinimą“, – po čempionato dėkojo V. Lebedevienė socialiniame tinkle.

Mūsų šaliai atstovavo 25 įvairių grožio profesijų, OMC Lietuvos nacionalinės komandos narės. Lietuvės meistrės šiame čempionate pelnė du bronzos medalius skirtingose kategorijose. Elona Maciūnaitė-Minkevičienė antakių dizaino rungtyje užėmė trečiąją vietą ir pelnė bronzos medalį. Dalia Gečienė kūno tapybos kategorijoje taip pat laimėjo bronzą.

NYKŠČIAI

16 komentarų

 1. Puiku. Gražu.

 2. Jau dieve padek lebedeviene.. Visada nikirpdavo ne taip kaip prasiau.. Bijau i ya puse ir paziuret..

  • Turbut speju cia tik jus viena (as) nepatenkinta (as)? Tad uzuot cia komentave eikit palakstykit per anx kirpyklas kol rasit kaskas kas patinka gal nebebus noro pilt cia savo Negrazius komentarus. 😡😡😡😡

 3. Sveikinu💐Violeta tu nuostabi 💐malonu kirptis ir bendrauti 💐

 4. Kaip smagu. Pasidžiaukime!!!

 5. Šaunuole džiaugiamės!!!Valio!!! Nuostabi kirpėja!!!Mes išeiname iš jos labai patenkinti.Miela Violeta nekreipkit dėmesio į bjaurius komentarus.Sėkmės tau linkim.

 6. Džiaugiuosi! Teko bendrauti. Labai miela, maloni, graži moteris ir, kaip supratau, labai mylinti savo darbą, kryptingai žingsniuojanti su mada ir stiliumi.

 7. Graźūs darbai !

 8. Labai gražu, puikiai!

 9. Yle koštuje ostrzyzženie?

 10. Džiugu, garsina Anykščius, ačiū, šaunuolė.

 11. Saunuole tikrai puiki nuostabi kirpeja super ❤❤❤❤

 12. Talentas, super gražiai nukirpta!

 13. Super!!!Šaunuolė!

 14. su barzda negali būti gražu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.