Galimas židinys PSPC Vaikų skyriuje, siūlo vaikų savaitę nevesti

Kadangi savivaldybė dėl kažkokių priežasčių nenori teikti informacijos apie tikrąją padėtį rajone apie susirgimus koronavirusu, žmonės vadovaujasi gandais ir tuo, ką išgirsta. Vieni gandai pasitvirtina, kiti – ne.

Anykštėnai pranešė, kad uždarytas Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro Vaikų skyrius, nes „serga visos gydytojos ir visos seselės“, gyventojai nerimavo, nes neseniai lankėsi šiame skyriuje, be to, teiravosi, ar galima vaikus vesti as gydytoją kitą savaitę.

Paklaustas, ar tikrai tokia padėtis Vaikų skyriuje, Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pavaduotojas gydytojas Kęstutis Jacunskas teigė, kad gandai pagrindo turi. „Nėra viskas taip, kaip kalbama, turime susirgimo atvejų, darbuotojai tiriami, laukiame atsakymų“, – patvirtino K.Jacunskas.

Gydytojas, paklaustas, ar saugu lankytis ir ką daryti žmonėms, kurie buvo suplanavę vaikus vesti kitą savaitę, K.Jacunskas teigė, kad geriau palaukti. „Siūlau atidėti apsilankymą. Viską galima dabar internetu atlikti, kitą savaitę geriau nevesti vaikų“, – sakė  K.Jacunskas.

NYKŠČIAI 

39 komentarai

 1. Na, greičiau visi prasirgs , grįš į darbą ir jau bus ramu.. 🙂 Bent jau pusmečiui. Nėra to blogo, kas neišeitų į gera…

 2. Aš nesuprantu kaip niekas negali susitvarkyti su savivaldybe. Teisiškai jie turi informuoti apie esamą situaciją, kitaip neužilgo susilauks dėmesio šalies žiniasklaidoje.

  • Atsidarai oficialią informaciją ir skaitai. Per 2020 11 21 Anykščių rajone nustatyti 5 nauji atvejai ( 1 vyras, 4 moterys)
   Vyras priklauso 60–69 metų amžiaus grupei. 3 moterys priklauso 50–59 metų amžiaus grupei, 1 – 40–49 metų. Negi sunku naudotis interenetu?

 3. Tarybos nariams

  Kodėl ligoninėje laikoma vakuojanti direktoriaus vieta?

  • Pastebėjimas

   Laikinas vadovas, kaip šlubas arklys prie vežimo…nei ką į vežimą pakrausi, nei kur benuvažiuosi kaip tik ten kur nuvarytus arklius atiduoda….

   • Koks piktas ir pavydus… Fui

    • nepainiok teisybės ir kokio tai pykčio ar pavydo.
     Esmėje viskas teisingai pakomentuta ir tas laikinas tik iki naujos vyriausybės darbo pradžios dar prie stovinčio vežimo pastovės, o paskui turėtų rajono vadovai susitarti ką įkinkis į šitą vežimą-ar jauną savos politikos mediką ar konkurso būdų „inportuos“ ką nors, ar vežimą iškrausyts ir paleis į nuokalnę dardėt….

 4. naudotis nesunku,bet skelbti privalo,kadnesklandytu gandai,ne kiekvienas ta puslapi atsiversti moka.

 5. absurdas kad savivaldybe negali pranesti. Penktadienį buvau vaikų poliklinikoj susimokėti, nieko nežinojau, ar veterinorius atsakys už tai, jei susirgsiu?

 6. Kam reikalinga administracija jei nesugeba net informacijos pateikti nekalbant apie veiksmus. Kiek gi taip tęsis, negi taryba to nemato

 7. Mano nuomone Anykščių PSPC dėl esamos situacijos turėjo pateikti pranešimą savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui ir savivaldybės administracijai, o pastarosios veikti pagal patvirtintus visuomenės sveikatos ir užkrečiamų ligų prevencijos veklos nuostatus. Esant rizikai, informuoti visuomenę , ugdymo įstaigas, socialinės priežiūros įstaigas ir seniūnijas apie infekcijos grėsmės židinį bei priimamus veiksmus jam likviduoti ir rekomendacijas žmonėms kaip elgtis, esant būtinam, neatidėliotinų medicininių paslaugų poreikui.
  Jeigu to nėra padaryta, verta nedelsiant susirūpinti dėl įstaigų ir atsakingų darbuotojų veiklos įvertinimo, bei pritaikyti griežtas sankcijas už neveikimą ir aplaidumą!

  • Kieno funkcijos?

   dėl griežtesnių negu teisės aktuose numatyti reikalavimų nustatymo visuomenės sveikatos priežiūros srityje savivaldybės teritorijoje, kai tai numato įstatymai;
   koordinuoja Savivaldybėje veikiančių sveikatos priežiūros įstaigų pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir veiksmus jų metu;

  • Juozai, neieškok iešmininko. Ne ten i eškai. Visus šunis reikia kabinti ant savivaldybėje veikiančios ekstremalių sityuacijos komisijos irjos vadovo, kuri kažkodėl tai slepia info apie situaciją PSPC ir židinį joje.Net nekeista, kad info nėra „Anykštoje“.

   • ar nebus tai dėl partinių interesų ? Bet kas dar gali patvirtinti ar paneigti, kad savivaldybės įstaigos ir savivaldybės administracijos gydytoja viską padarė, kas priklauso pagal pareigybines funkcijas? Negi operacijų vadovas yra įvedęs ir įvaldęs tuos valdymo metodus, kurie taikomi Baltarsuijoje?

 8. Turėtų gindama viešą interesą bylą iškelti

 9. Vaiku poliklinikoje zidinys,-bet virusui leidziama plisti,-vaikai mokyklose mokosi,-ar kam rupi vaiku sveikata.Susirks vaikai,-niekam neidomu,tokia ir nauda iš tokio karantino.

 10. Kodėl taip yra

  Jei židinys kodėl niekas neinformuoja ir vizitų neatšaukia ir registruoja pas gydytojus, mes praeita savaite užsiregistravome poryt pas gydytoja tai kaip suprasti, jei židinys kodėl vizitas neatšaukiamas kodėl niekas nieko nepraneša, kas çia per tvarka, ne tik kad suaigę žmonės neberūpi bet ir ant vaikų jau nusispjovė???

  • Man paskambino ir pranešė. Mano vizitas buvo numatytas pirmadieniui. Jūsų antradieniui. Noriu padėkoti, kad labai atsakingai žiuri į klienus.

 11. Turbūt savivaldybė pati nežino,reiktų pranešti

 12. Nesuprantu kodėl kam priklauso neteikia informacijos juk mes paprasti žmonės irgi turim žinoti , o čia ponas Žiogelis tik parašo,pakalba ale ,bele ir tipo turi būt aišku

 13. Viskas palikta likimo valiai. Perskaičiau D. Žiogelio penktadienio informaciją apie situaciją ir nustebau. Rajono vadovo pavaduotojas apsiribojo statistiniais skaičiais: kas kur serga ir t.t. Nei rimtesnės analizės, nei palyginimų, nei patarimų, nei nurodymų… Flegmatiškai, tarsi miegodamas abejingai kalba…

  • Žinantys sako, kad dabar rūpestis sūbinę griaužia kaip išsilaikyti partijos skyriaus pirmininko kėdėj. O sergančiųjų reikalas yra pačių ligonių reikalas ir meras neturi iš ko premijos skirt už papildomą operacijų vadovo darbą, kaip ne kai kuriems prieš tai paskatintiems…

 14. Tai kokias funkcijas vykdo svivaldybės gydytoja.

  • laukia kol mero patarėjas, kuris dabar uždarbiauja užimdamas laikinai ligoninės direktoriaus kėdę, grįš į savivaldybę ir patars pagal savo kuruojamą sritį kokį sprendimą priimti savivaldybės administracijai . Visi kažko laukia-kas naujos vyriausybės nurodymų, kas kitokių pasikeitimų…

 15. O kaip su suaugusių polikliniką kas ten serga ir vėl visi tyli viską slepia

 16. Ar maisto prekių parduotuvėje „Jara Jums“ yra ligos židinys? Parduotuvė nedirbo(-a) .Svarbu žinoti, nes teko kasdien ten lankytis.

 17. Joo vien pencininkes dirba ,naudos zmogui jokios ,gali uzdaryti,

 18. Taip, poliklinika paskambina, praneša, kad suplanuotume vizitą vėliau. Labai ačiū. Ten dirba daug vyresnio amžiaus moterų, tad būkime supratingesni, jos tikrai patiria daug nerimo..dirbdamos dėl žmonių..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.