Fotofaktas. Ko gero, kritiką išgirdo

Ketvirtadienį prie Šventosios upės užtvankos Anykščių centre toliau virė darbas. Eglės korpusas kaišomas eglės šakomis.

Ko gero, tai ir visų, kurie komentavo „Nykščiuose“, šioks toks nuopelnas. Straipsnį apie eglutės įrengimą pakomentavo daugiau kaip 100 žmonių. Daugumos komentatorių nuomone, eglutė be žalumos – netinkama. Tuo tarpu prekybinis miestelis dar nekyla, prekybiniai nameliai dar nestatomi.

37 komentarai

 1. o tai cia kaip su mazais vaikais prieit prie eglutes vadinamos ir nusipaveksluot tarkim tai kopeciomis reiks nulipt ar su valtim priplaukt?????

 2. kas sugalvojo tokią nesamonę?

 3. robkė -vickai

  Kad tokie durniai kaip tu klausinėtu

 4. nu va valdžia ne geležinė – tik reikia netylėti. Vadovų klubas aišku, kad nesąmonę padarė, tai tegu dabar sukasi, kad vietoj pagyrų nebūtų gėdos.

 5. Tai kad jau šaukštai po pietu su šituo stulpu. Apkaišios šakom belekaip kad nesmatytu armatūros ir būkit laimingi, gelbėja esamą situaciją graudžią. Aikit vaikai fotkintis prie eglutės-frankenšteino, ai pala.. nenueisit gi.
  Kas tiem Anykščiam su tom eglėm yra, kad žmoniškos negali pastatyt kelinti metai, arba žmoniškai papuošt

 6. dzezu plika egla jai irgi turibut plika tokios turbut proporcijos

 7. Anyksciams geda!Juokiamasi is egles jau kelinti metai.Kad ant vandens,tai nieko nesakau,nes dar taip niekur negirdejau kad butu egle,bet kaip prieit prie jos!O svarbiausia tai sugalvojo gi is gelazu kazkokiu nu visiska nesamone!Ar cia egle po pierkunais!!!

 8. Kokie žmonės įdomūs…. Puola komentuoti tik darbams vykstant. Kai bus viskas baigta tada ir komentuokit, o dabar sau nuopelnus, matai, prisiima :)))) Juokinga…
  O būtina ant tos eglutės visiems lipt, kad nusifotkint?… :)))))

  • kas čia sau nuopelnus prisiima, kur matai? a tai tu galvoji darbai nebuvo baigti pastačius stulpą su lempelom? buvo jau prieš savaiti baigti, tik vat užmatė kad žmonėm nepatinka, sujudo kad kažku reik keist. poryt įžiebs ir tu galvoji darbai da nebaigti? nebejuokink vaikeliuk

 9. Irgi, galvok ka rašai.. Reikia džiaugktis kad komentuoja protingi žmones.. Kur Tu matei egle iš stripų? Geležine egle! Mes gi Anykščiai tai kurortinis Miestas o ne kazkoks kaleimas! Kaledos gražus metas o ne geležu kruva!

 10. Mano močiute eglišakiais taip obelaites nuo zuikiu aprisdavo….

 11. atsiprasau bet pagal jum iseitu pirma uspakali nusivalau tadu pasiku ir kelnes nusimaunu

 12. Pasauli jau senas bajeris eglė ant vandens. Bet giriu už tai, kad pagaliau bent kažkas naujo..
  Nebe rantlankiais papuošta stovi aikštei ačiū Dievu…

 13. Kitais metais gal ir po vandeniu išmastys pastatyti Kalėdų eglutę meno virtuozai,plauksim žiūrėti po vandeniu kaip narai.

 14. Anykščiai kaip visada nustebina 😀 Kaip per tiek metų neatsiranda žmogaus, kuris išmanytų savo darbą, būtų profesionalas. Žmonės važiuos žiūrėti eglės, bet nebus į ką žiūrėti.
  Jei nesugebat, kaip kiti miestai, pastatyti gražios eglės, pasdykit žmogų iš kitų miestų 😀
  Kiek galima jausti svetima gėdą!

 15. Grįžo iš Panevėžio tai va ir metalo atsirado. Jeigu bus ant vandens tolėliau nuo betono tai gal bus ir įdomiau ir vis dėl to paklausytą žmonių nuomonės Dėkavojam

 16. Pastatykit normalia eglute miesto centre ,kad galetume su vaikučiais pasidžiaugti ,pažaisti ,o,ne I vandeni spoksoti ,Ar taip norima kavinuke papuosti ?

 17. Jau panašiau į eglę darosi!

 18. Speju, kad pagrindine miesto Kaledu egle bent siais metais taps prie Ziburio parduotuves puosiama egle, aisku, jei parduotuves savininkas nepakeis tradicijos…O ant plausto prie uztvankos pluduriuojanti metalo ir eglisakiu kruva-viso labo susireiksminusiu asabu mastymo rezultatas, nieko bendro neturintis su Kaledomis.

 19. Gerbemieji nustokim bliaut dar nematem eglutes TIKIU BUS SAUNI

 20. Kiek kavine sumakejo kad egla gelezine ten stovetu? Baisi ir da kart baisi! Geda visais metais

 21. Nesusipratėkis

  Mano nuomone čia ne miesto , o „basibasi“ taip vadinama eglutė ir jai skirtos dekoracijos . Tik kažkodėl ją puošia komunalininkai ??? Tuo pačiu prie jos dar bus pastatyti kioskai , kalėdiniai mugiai . O tai kur nuo šiol bus miesto centras ??? Jeigu jau miesto centras yra perkeliamas prie paplavoko , tai ir taip vadinamą „slidininką“ ten perkelti reikia.

 22. Šiemet kažkas keisto

  Kas dabar vadovauja ir tvatko miestą ? BasiBasi ar savivaldybė ???

 23. Ziurekit,kad tik skenduoliu nepadaugetu sios „puosmenos“deka

 24. Miesto galvos visai be proto ir visose srityse nesąmones darote,keiskit merus.

 25. GĖDA, GĖDA, GĖDA ANYKSCIAMS SU EGLEM JIEMS NESISEKA…… 😡☹️

 26. Pritariu, kad jau saukstai po pietu su situo stulpu. Dar baisiau atrodo. Zodziu Anyksciu egle kasmet vis tragiskesne .

 27. Siaubas kažkoks

  Niekaip suprast negaliu,ką JŪS SAVIVALDYBĖ,,galvojat kad mes Anykštėnai kvaili ir neatskiriam eglės nuo stulpo

 28. Stulpą aprisot nupesiotom elisakem ir galvojat nieks neatsmins kas po jom?? Dabar da baisiau atrodo nei sis nei tas. Rokiskis bent medini karkasą pernai is sito padare ir buvo gerai. Čia sita rema metalinį reik paruošti kad būtu panašu i egle o ne aklai ant jo kabint lemputes ir vaidint kad čia egle durniai jus, kur smegenis padejot??? Cia kaip sakoma tas rėmas tik žaliava o puosyba kitas reikalas, taigi kai koldūnus darai miltu neberi verdančian vandenin?? Paruosi bent

 29. Skaitau komentarus ir negaliu atsistebėti….kodėl mes tokie lietuviai, anykštėnai….?Tiek pas visus pykčio, neapykantos, nepakantumo ir netoliarancijos vieni kitiems. Gal jau laikas baigti lieti pykti…juk dabar Adventas, tuoj Kalėdos. Ne veltui sakoma, kad niekas savo lizdo neteršia, net paukščiai tą žino! o mes, žmonės, kaip elgiamės?Kokia bebūtų eglutė, ji yra mūsų! ir ji pati gražiausia!!!!

 30. Gėda už savo kraštą, kad „valdžia“ tokius psichiškai nestabilius sprendimus priiminėja… nepaisant to, kad turėsit tragikomediją, iš kurios juoksis visa Lietuva, dar ir turėsit tragiškų įvykių vandenyje… negi niekas apie tai nemąsto, o gal neturi kuo mastyti… atsipeikėkit po galais klaunų komanda 🙂 net dabar juokas ima iš „idėjos“ :)))

 31. Na papuose.iziebe ir valio.nebebukim pikti.yra kaip yra🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.