Fotofaktas. Barstytuvas pravažiavo po avarijos

Naktį pasnigus keliai tapo slidūs. Pasipylė ir avarijos.

Kiek po septintos valandos ryto avariją patyrė automobilio „Opel“ vairuotojas, kurio automobilis dėl slidžios kelio dangos nuslydo nuo kelio atkarpoje tarp Kavarsko ir Antrųjų Svirnų. Automobilis vertėsi ant šono ir gerokai apgadintas. „Nykščiams“ vairuotojas kalbėjo, jog greitis buvo nedidelis – apie 60 kilometrų per valandą, automobilio padangos žieminės. Paklaustas, ar kelias jau buvo pabarstytas, vairuotojas sakė, kad po to, kai patyrė avariją, gana greitai ir barstytuvas pravažiavo.

14 komentarų

 1. Čia taip kelininkai pasiruošę kai y vyksta nelaimė tada barsto

 2. Koks dar barstytas kelias niekas niekur nebarsto nuo antru Kurkliu ir 10 val nebarstyta o furos is TIMBER beveik griovy ir niekam nesvarbu o kelias kaip stiklas

 3. O kaip kitaip kelininkams sužinoti kur slidus kelias??Va įvyko avarija reiškiasi reikia važiuoti barstyti!! 30 metų gyvenu šitam rajone tai tiek metų ir gyvuoja šita bėda su kelių valymų .Gaila.Važijojant net nereikia į ženklus žiūrėti pagal kelio nuvalymą žinai kur prasideda Ukmergės rajonas.

  • Ooo taip pas mus anykščiuose kelinikai topiniai.Traupis-Kavarskas kelia kelininkai pirma karta tik pabarste su pakeltu sniego peiliu 10.00 val,užtruko rupužiokai kol i priekaba žvyro prisipyle ir Kavarskas-Ukmerge kelias iki Radiškio tilto buvo vien sniegas ir tik Ukmerges kelininku jau visai kitaip atrode prižiuretas kelias.Reikėtu išvadas daryt aukštesniai regiono valdžiai gal jau laikas būtu ta Vizbara ar dar ka kita išleist pasivaikščiot iš tos šiltos vietelės nes bardakas su keliais žiemos metu butent Anykščiu rajone.

 4. Kelininkus visada užpuola netikėtai žiema .Nepasirušę ir t.t. reikia žiūrėt oro prognozes .

 5. Ziema užklupo netikėtai tik Anyksciu rajone taip buna

 6. Anykščiū žioplys

  Važiuojant 60 taip mašina sukult? Iš ko ji padaryta? Gal iš sugertuko?

 7. Kelininkai dirba

  Ne kelininkai nepasiruošę, o vairuotojai, kurie slidaus kelio nesupranta

  • Absoliuti tiesa. Į darbą važiuoju pro kelių tarnybą, tai man dar tik važiuojant į priekį, jie jau atgal varo, jau po visų darbų. Tai pezelėt, kad niek snevalo, mažų mažiausiai gėda, ten žmonės gal nuo kokių 3 nakties jau kelyje. Ir nepamirškit, kad visur yra prioritetai, kaimo keliukas visada liks paskutinis, plius dar ir finansavimas nemažai svorio turi, kiek mašinų apmoki – tiek ir tvarko kelius…

 8. įsijunkit pagaliau smegenis,laiku pasikeiskit padangas,klausykit oro prognozių ir VAŽIUOKIT pagaliau normaliu greičiu.Juk galima tą padaryti ar ne?Kiekvieną žiemą vos tik jai prasidėjus ta pati istorija.O smegeninės kur važiuojant?Prie telefonų?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.