Apie viską nepagalvota

Į „Nykščių“ redakciją užsukusi garbaus amžiaus moteris sakė, kad Anykščių miesto parko vaikų žaidimų aikštelę projektavę žmonės galėjo geriau pagalvoti.

„Einu kasdien su anūkais. Kol anūkai žaidžia, sėdžiu ant suoliuko. Visa bėda, kad suoliukai įrengti tik vienoje žaidimų aikštelės pusėje, todėl mums, vyresniems žmonėms, tenka sėdėti įsaulėje. Vakar po tokio pasėdėjimo man teko griebtis validolio“, – pasakojo anykštėnė.

Jos manymu, buvo galima suprojektuoti taip, kad suoliukai būtų išdėstyti aplink visą aikštelę.

NYKŠČIAI

15 komentarų

 1. Suprantu, kad yra piktų ant Tubio, bet prikibti prie suoliuko…

 2. kiek galima kentėti Tubio valdymo pasekmes

  jau keturi metai baigia praeiti po jo išvedimo, o visokias nesamones, klaidas ir medines pilis iki šiolei koliojam, siaubas koks

 3. Pirmiausia tegul ten elementariai tvarką palaiko.

 4. pagalvojau gal galėtų greitai padėtį pataisyti mūsų sveikatos paslaugų įstaigos prezidentas. Jis turi nupirkęs kupolą pasėdėjimui dėl covidinių pacientų. Kadangi šiuo metu tokių vartotojų nėra, tai gal gali su Kaziu sutarę padaryti tokį mostą ir kupolą pastatyti parke pasisėdėjimui kaip ir nuo saulės ir nuo lietaus tiktų.
  Manau rajono tarybos ponai gerb. vadovų prezidentui kartu su gerb. KIK vadovu leistų taip padaryti.

 5. Galėtu ir tamstai

  padovanoti kupolą ? Sode agurkus galėtum auginti ?

 6. Kiek galima Tubį koneveikti, gal laikas pamatyti ir koncervatorių darbus. Kodėl nematote kiek blogybių pridarė Obelevičius vadovaudamas 8 metus. Kas blogai tai viskas nurašyta Tūbiui.

 7. Nusimeskime kaukes PONAI !!!
  Kad per sias dienas, as asmeniskai kaip ir nesiskundziu fizine forma, bet ir kaip reikalas buvo saule cvaktelejusi, visai blogai buvo like…
  Tiesiog per tokius karscius, ne anksciau kaip 16 – 17 valanda reiktu i lauka eiti, jei tenka atviroje vietoje sedeti.

  Stacionarus skeciai nuo saules kainuoja apie 100 virs 100 euru vienas. Neturiu nuomones ar juos pasiteisintu statyti per karscius.
  Yra nesiojami papludimio skeciai, galima rasti iki 10-15 euru.. Nuo lietaus skecio skiriasi kad jie platesni nuo 1.5 iki 2 metru diametro.
  Ismeigiami i zeme ar smeli. Manau daug kur gali praversti.

  Arba tiesiog elementarus sketis nuo lietaus gali padeti.. Tarpukario Lietuvoje damos naudodavo nuo saules tokius baltus skecius.

 8. Vis tiek Tubis bus meru.

  • Labai tikiuosi, kad anykštėnai dar turi sveiko proto ir jo neišrinks. Nors kas žino… Gal kiti (ar kitos?) bus suvilioti tomis pigiomis jo dosniai dovanojamomis prieš rinkimus „gėrybėmis“… Be to, vyras kaip trioptas – „gražus“, savas, gal dar ir medžioja…

 9. Nusimeskime kaukes PONAI !!!
  Na cia toki radau pirma pasitaikiusi, googlindamas suzinojau, kad pasirodo tie balti skeciai vadinasi vestuviniai. Tipo reiskia moters skaiscia balta nekaltybe, kas mano nuomone aktualu bet kuriame amziuje…

  https://www.varle.lt/skeciai-lietsargiai/vestuvinis-sketis–16216352.html

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.