Dovanojo ekologišką lemputę

Šiandien Anykščių visuomenei buvo pristatytas naujas, kilometrą privačiais žmonių sklypais besidriekiantis, pėsčiųjų takelis skambiu pavadinimu – Ekotakas. Jis sumanytas, sukantis iš keblios padėties – dėl pradedamo Gražumyno kelio remonto daugeliui turistų nebeliko kito būdo, kaip patekti prie Puntuko ir Medžių lajų tako.
Kaip teigė Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, naujasis maršrutas atsirado "iš reikalo, bet ne be reikalo", ir bus dar vienas būdas lankytojams patekti į Šilelį.
Pėsčiųjų taką papuošė  menininko Þilvino Prano Smalsko sukaltos medinės skulptūros, vaizduojančios gervę, vištą ir genį.
Anykščių rajono savivaldybės vyriausioji specialistė kultūrai ir turizmui Audronė Pajarskienė džiaugėsi, kad vietiniai gyventojai, kurių privačios teritorijos įeina į Ekotako zoną, geranoriškai pasižiūrėjo į susiklosčiusią situaciją ir sutiko leisti naudotis jų sklypais. Valdininkė pažadėjo rasti būdų, kaip už tai atsidėkoti.
Po simbolinės lemputės įteikimo taką išgražinusiam Þ. P. Smalskui  visi susirinkusieji buvo pakviesti peržengti įsivaizduojamą juostą ir pradėti pažintį su nauju Anykščių krašto objektu. 
Nykščiai.lt primena, kad Liepos 12 d. bus pradėti kelio rekonstrukcijos darbai link Puntuko akmens ir Medžių lajų tako komplekso. Darbai vyks darbo dienomis 5.00-14.00 val.
Kelias tuo metu bus uždarytas, o kitu laiku eismą reguliuos šviesoforai. Tikimasi, jog šventinėmis dienomis  Medžių lajų tako kompleksas savo veiklą vykdyti galės kaip ir iki šiol.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.