„Diriguos“ Eugenijus Gentvilas. Apie rinkimus – L. Pakeltis ir M. Sargūnas

Liberalų sąjūdis turi naują partijos pirmininką. Remigijų Šimašių pakeitė idėjinis lyderis, kuris vos vieno balso persvara įveikė Vitalijų Gailių. Anykštėnų Luko Pakelčio ir Mindaugo Sargūno komentarai.

„Nuotaikos neblogos, santūrios. Smagu, kad tik vieno balso persvara. Geras V. Gailiaus pasirodymas rodo didelį norą atsinaujinti. Labai netikėta kova. O tai reiškia, kad turime daug kritiškai mąstančių narių. Tai džiugina“, – sakė L. Pakeltis.

„Nedidelis skirtumas rodo partijos susiskaldymą. Ir pirmininko išrinkimas beveik nieko neišsprendė. Viskas priklausys nuo to, kokių veiksmų imsis, kad ta vienybė būtų atkurta. O mes anykštėnai taip pat neturėjome vieningos nuomonės dėl to, kuris lyderis geresnis. Aš asmeniškai už E. Gentvilą. Tačiau buvo daug tokių, kurie palaikė V. Gailių“, – kalbėjo M. Sargūnas.

Už E. Gentvilą balsavo 330, už V. Gailių 329 partiečiai. Suvažiavimas vyko Kaune.


10 Komentarai

 1. A koks skirtumas kokis vagis valdys ta korumpuota “parcija”. Atsinaujino nauju lyderiu cha cha.

  • Galima pagalvot, kad kitos “parcijos” nekorumpuotos. Per aukstai issoko ir buvo nusodinti.

   • Tipinis liberalo atsakymas, sėkmės su nauju lyderiu. Tikėkitės neuždarys kartu su Masiuliu.

    • Liberalai skiriasi nuo kitų partijų ir jiems patarta deklaruoti ne susidorojimo motyvą, o tai, kad jie nesislepia, bendradarbiauja su teisėsauga, skatina rlistirti kaltinimus kuo greičiau.

 2. bent nebus baimes reiksti nuomone, nes aplink baime

 3. Darykit ką norit

  Nors ir kasdien Liberalų sąjūdžio partijos pirmininko rinkimus organizuokite, nieko jau nebepakeisite. Kaip prieš gerų dvidešimt metų sakydavo Arūnas Valinskas: Viso gero, Ate!!! Jūsų traukinys jau nuvažiavo ponai liberalai. 😀 😀 😀 O šansai buvo juk dideli dar prieš pusantrų metų. 😀 😀 😀 😀 😀 Nepaėjo biški, ką padarysi. 😀 😀 😀

  • Darykit ką norit

   Paskutiniai Seimo rinkimai buvo sėkmingiausi liberalų istorijoje. Jie vyko po Masiulio butelio istorijos. Atrodo, kad traukinys tik atvažiuoja.

   • Darykit ką norit

    Sėkmingiausi liberalų Seimo rinkimai buvo du tūkstantaisiais, kada liberalai sukirto rankomis su Rolandu Paksu, vėliau su Artūro Paulausko “Naująją sąjunga”, bei keliais kitais politiniais veikėjais subūrė valdančiąją daugumą, katra neužilgo subyrėjo. Sėkmingiausi Savivaldos rinkimai liberalams buvo kai jų lyderis buvo Artūras Zuokas. Sėkmingiausi Europarlamento rinkimai liberalams buvo du tūkstančiai keturioliktaisiais kai provincijoje populistų balsus šlavė jų sąraše esantis Antanas Guoga. O taip iš esmės liberalų didelė sėkmė ir nelydėjo, ypač Anykščių savivaldos rinkimuose, neskaitant du tūkstančiai antrųjų metų ir du tūkstančiai penkioliktųjų, kitaip tariant dvieji rinkimai iš septynių. Jei po sekančių Savivaldos rinkimų vietiniai liberalai nučiuoš į opoziciją, tai opozicijoje jie greičiausiai liks dviems kadencijoms, o tai yra aštuoniems metams. Tikėtis, kad Liberalų sąjūdis per sekančius Seimo rinkimus dar kartą įjungs papildomą kvėpavimą, tikėtis mažų, mažiausiai yra naivu.

    • Darykite kaip tik norite

     Jau 2016 spalio mėn. rinkimuose konservatoriai bandė laidoti liberalus ir tik pyst ir laimėjo daugiau, nei visos sociologų apklausos rodydavo. Lietuvos žmonės nebetiki visokiais užsakytais tardymais ir balsuoja savo galva.

 4. “Remigijų Šimašių pakeitė idėjinis lyderis, kuris vos vieno baldo persvarą įveikė Vitalijų Gailių.”
  O kokio baldo?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.