Dalis anykštėnų neturės už ką balsuoti

 

Spalio 7-11 dienomis savivaldybės administracijos patalpose Anykščių miesto gyventojai dalyvaus Anykščių miesto seniūnaitijų seniūnaičių rinkimuose. Tiesa, dviejose seniūnaitijose balsuoti nebus už ką.

Ažupiečių seniūnaitijoje užregistruoti du pretendentai : Alvydas Taleišis, UAB „If draudimas“ draudimo tarpininkas ir Rimantas Sereičikas, Anykščių technologijos mokyklos profesijos mokytojas

Jurzdiko seniūnaitijoje bus galima balsuoti irgi už du kandidatus. Už Ireną Vaitkienę, Jurzdiko bendruomenės pirmininkę, ir Juozą Kvedarą, ūkininką, VšĮ „Sveikatos oazė“ darbuotoją.

Ramybės seniūnaitijoje grumsis Inaida Kamarova, Debeikių pagrindinės mokyklos direktorė, ir Indrė Rukšaitė, Anykščių L.ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkė.

Pušyno seniūnaičiu  pretenduoja tapti vienintelis Tautvydas Kontrimavičius, I.Į. T.Kontrimavičiaus firma „Prevencija“ savininkas, o štai Centro ir Janydžių seniūnaitijos seniūnaičių rinkimai neįvyks, nes neužregistruotas nė vienas kandidatas.

Balsuoti už konkrečios seniūnaitijos kandidatą turi teisę tik toje seniūnaitijoje savo gyvenamąją vietą deklaravęs gyventojas. Gyventojai atėję balsuoti turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

NYKŠČIAI

6 komentarai

 1. na tai kam jie reikalingi,ką nuveikė,nebežaiskit vaikų darželio.

  • Gyventojas

   čia tokia nuostata dėl seniūnaitijų yra pagal Vietos savivaldos įstatymą. Savivaldybės administracija ir rajono taryba ilgai miegojusi, atsibudo, kai gavo pastabą dėl neįgyvendinto įstaymo ir sukūrė seniūnaitijų steigimo vajų.
   Dabar žaidimas tęsiasi su rinkimų imitacija, kurie prasidėjo vakar, savivaldybė skelbimą paviešino tik šiandie.
   Kitose seniūnaitijose net nesugebėjo su vietos bendruomene sutarti ir iškelti kandidatų į šitas “popierines“ pareigas veiklai tarp valdžios ir vietos visuomenės.

  • Nespėjau parašyti. Kažkas parašė. O kam jie reikalingi. Ką jie veikia. Nei ėjau rinkti nei eisiu, laiko neturiu.

 2. jus cia snekat, labai reikalingi. Geriau siulykit kandidatus, pavyzdziui Ratautas butu nieko,

  • taigi jis netikras anykštėnas, atvykėlis pagal partijos paskyrimą. Tai ir suks visus reikalus teip kaip partijos sekretorius lieps, o vietiniai vėl turėsma eilėse laukti kada apšvietimą įjungs prie namų. Kūgi kitaip anas padarys kai partijos visus pinigus iš rajoną įstaigų rinkimams pragroją, tai vos algas išmoka ir tai mažina.

 3. tai visai nereikalingos pareigos.Eina kaimuose žmonės dirbt visuomeniniais pagrindais del garbės.Neveikia nieko,nes kam tada seniūnai,ir jiems nelabai rūpi paprastas žmogelis,taip tęsiasi gyvenimas nuo atlyginimo iki atlyginimo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.