Beata Nicholson Jonines šventė Anykščiuose

Portalo lrytas.lt publikacijoje „Garsūs Lietuvos žmonės švenčia Jonines: ant galvų – įspūdingi vainikai“ rašoma, kur žinomi ir televizijos kanaluose dažnai matomi žmonės šventė Jonines. Viena jų – Beata Nicholson.

Ji — žymi televizijos laidų vedėja, kulinarijos knygų autorė, tinklaraštininkė. išleidusi nemažai bestseleriais tapusių leidinių: „Beatos virtuvė: daugiau daržovių”, „Beatos virtuvė: prie stalo Lietuva”,  „Beatos virtuvė: mamų knyga” ir daugelį kitų, Jonines šventė Anykščiuose.

„Anykščiuose šventusiai kulinarinių laidų vedėjai Beatai Nicholson Joninės – laukiamiausia vasaros šventė. „Vakar tikrai vyko daug fotosesijų su vainikais – kaip gerai kai draugės moka! Vaida organizuoja žolynų skynimą ir pina juos (beje jei dar neskaitėt tai ji mano vasaros žurnale pasakoja apie tai – kaip patiems nusipint – vainikai gražu visą vasarą, aišku), aš dirbu fotosesijų organizatore – aišku gražiausios akimirkos nenufotkinamos – bet …paskui visada džiaugiuos vartydama albumus – iš karto endorfinai gaminasi kibirais – ir dar faktas kad tie vainikai tikrai yra labai gražus vasaros simbolis, kuris tikrai prisideda prie Joninių populiarumo! Beje vakar aušros nesulaukėm – bet miegot nuėjom susitvarkę virtuvę ir aslą išsišlavę. Geriausia vasara yra šiandien ir dabar“, – džiaugėsi Beata“ ,- rašoma publikacijoje.

Informacija ir nuotraukos www.lrytas.lt

14 komentarų

 1. Kam įdomu rėžimo kale ???

 2. DKaip smagu, kad Tamsta nebūsite nei bobutė nei didikas, amžinai jaunas deja ne visi Jūsų paminėti e

  O kur garsioji daininkė?

 3. Mačiau Beatu labai graži ji

 4. Eina jinai nachui , prašau neisižeisti, tai lietuviu kalboje vartotinas ir labai vertingas žodis išreiškiantis požiuri i asmeni ar fakta, per LRT dažnai transliuojama daina su butent šiuo žodžiu- kam tai nepatinka- eikit nachui.

 5. Rita Belazarienė

  TV žvaigždutės įspūdžius į pirmus puslapius, bet kur šitie sisteminiai anykštėnai įdėjo skelbimą apie 24 dienos tikras tradicines, muziejų organizuotas Jonines J.Biliūno tėviškės sodyboje su vilniečių svečių kaimo kapela, paparčių ARKA, duona, druska, šaltinio vandeniu ir nuostabiu tikru Joninių laužu?! Miesto svečiai ir net dalis anykštėnų tokio skelbimo nei radome nei aplamai matėme. Apgailėtina provincijos valdžiukė, kaip ir vietiniai periferiniai laikraštukai, be „otkato“, matyt, nežiniukai už pinigus.
  Menkystos.

  • Zozė Smailianosė

   o tai ko gi muziejaus pupytės ir pats kuratorius nepasirūpino informacijos paviešinimu?
   Gal tik savi dėl savų tą renginuką ir darė, o pašalinių akių jiems nereikėjo.

 6. nu ir kas o asMazeikiuose ko nerasot

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.