Arminas Jasikonis gins „Honda Redmoto Assomotor“ garbę

Apie tai, kad anykštėnas prieš 2018 m. sezoną pakeitė komandą, praneša latviškas motosporto naujienų portalas autoeuro.lv. Sportininkas kaip ir pernai, kai atstovavo „Suzuki World“ komandai, varžysis (MXGP) pasaulio čempionate.

Praėjusių metų rugsėjį anykštėnas patyrė sunkią traumą ir dėl patirtų sužalojimų jam teko praleisti likusią sezono dalį. Iki incidento A. Jasikonis bendroje įskaitoje buvo 13-toje vietoje.

„Tikiuosi, jog visi laukė žinios apie tai, su kokia komanda pradėsiu naują sezoną. Esu laimingas, kad atstovausiu „Honda Redmoto Assomotor“. Man didelė garbė dirbti su šiais žmonėmis ir noriu padėkoti už suteiktą galimybę“, – portalui autoeuro.lv sakė A. Jasikonis.

Be to, parnešama, jog prie minėtos komandos prisijungė ir Bulgarijos lenktynininkas Petar Petrov.

12 komentarų

 1. Tautai neaišku...

  O kas tą garbę puola?

 2. juk ne lietuvos

 3. Nu net ne Lietuvos garbę,tai koks čia jau dydviris,reik gint savos valstybės garbę ir tada didžiuotis.

 4. Petrai, nepavydek, tikriausiai nieko nerauki apie sporta. Skystablauzdis esi, todel ir vapi niekalus.

 5. Kai Lietuva pakvies jos garbe gint, tada ir ateis. Bet kad Lietuva ant tiek nusivaziavus, kad jai nebereikia nieko, svarbu tanku prisipirkt ir pradet kara su rusais.

 6. Raukiu,ir dar geriau už tave as,nereikia čia lia,lai,nes jie už babkes kitą šalį atstovauja,negi tu nieko nekerti?

 7. Petrai jeigu turi apie 5 00 000 euru, tada pafinansuok Armina. Garantuoju, kad vaziuos uz Lieuva.

 8. Ale mažai tu ir nori,gal paskebti labdaros fondą,susimesime visa Lietuvėlė ir Arminas važiuos už Lietuvą,ane…

 9. kas man istos garbes kad kiti bezdes

 10. Petrui debilui

  Kodel Portugalijoj kai lipo ant pakilos buvo Lietuvos veliava?

 11. Kai Lietuva bus pajegi islaikyt tokius sportininkus kaip AJ,tada ir gins jos garbe,o jei Lietuvai tik krepsis reikalingas,tai tegul negrai grina jos garbe.

 12. Ponas Petras ,ar jus šiaip Petras vadinamas , tai jau tikrai ,kaip pakomentavo žmogiukas apie pačio ne supratimą šiame sporte,tai reik pirmą suzinot ,kokios reikalingos lėšos ,kad Arminas galetu atstovaut Lietuvą ir dalyvaut visuose pasaulio etapuose,o kur dar mocai keli reikalingi,visos vadinamos variklio chimijos,amortikų chimijos,startiniai mokęsciai,keliones i visus etapus,va jeigu tai kas nors padengtu,tai aš galvoju jis grinai vaziuotu,už ta remeją ,kuris jam skirtų šias išlaidas,dar nepridejau ,trenerio darbo,mecaniko ir dar tų smulkmenų yra daugiau.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.