Anykštėnai mokėsi valdyti iššūkius

Lapkričio 17 d., Anykščių menų inkubatoriuje-menų studijoje vyko unikali konferencija „Verslo sinergija 2023: taupymas, optimizavimas, augimas“. Sulaukėme dalyvių iš visos Lietuvos!

Ši konferencija buvo skirta norintiems sužinoti geriausius būdus ir priemones, kaip valdyti iškilusius iššūkius komandos formavime ir komunikacijoje, išteklių valdyme, procesų optimizavime ar diegiant įvairius tvarumo principus organizacijose. Savo žiniomis dalinosi net šeši savo sričių specialistai.

Mindaugas Vidugiris privertė susimąstyti, kas iš tiesų yra komanda ir koks turi būti komandos narių santykis norint pasiekti aukščiausius rezultatus organizacijoje.

Arvydas Strumskis prikaustė dėmesį labai aiškiai išdėstydamas, kuria kryptimi juda viso pasaulio verslai, kokios investicijos yra reikalingos ir kokios inovacijos yra laukiamos.

Beatričė Paškevičiūtė pristatė labai stiprų Lietuvos oro uostų pavyzdį, kaip diegiami darnumo principai įmonėje. Pasidalino įžvalgomis, ką darnus požiūris gali duoti verslui: aiški ir efektyvi komunikacija, patrauklus darbdavys, klientų patirties gerinimas, įvairovės puoselėjimas, darbuotojų fizinė ir emocinė sveikata.

Vilius Žemaitis įtraukė į diskusiją dėl strateginio plano, pasidalino patarimais, kaip akcininkams ir vadovui parengti planą, bei kaip dirbti su pasirinkta strategija, kad ji būtų veiksminga.

Ignas Viliušis pranešimo metu aiškiai apibrėžė ES paramos kryptis ir kokios verslo sritys bus finansuojamos artimiausioje ateityje.

Audronė Pajarskienė pasakojo, kaip įveikti kylančius gyvenimo bei darbo iššūkius nepamirštant  savęs, ir kaip „išgirsti“ nekalbantį ir „sakyti“ netariant žodžių.

Dalyviai iškeliavo ne tik su  geromis emocijomis, bet ir pasisėmė naujų žinių, prisiminė, kas buvo pamiršta, dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose, turėjo galimybę dalyvauti kontaktų mugėje, gavo organizatorių ir rėmėjų dovanas, bei pramogavo virtualios realybės kambaryje ir COSMOS paukščių take.

Turėjome nuostabius informacinius rėmėjus. Ačiū lrytas.lt, We love Lithuania, Jp.lt, konferencijos radijui nyksciai.lt!

Taip pat norime padėkoti rėmėjams ir draugams: RoboLabs, Evergetikon, COSMOS, Wakepond, Medžio aura, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Placers.lt, Pirmas daigas, Anykščių menų inkubatorius, Pagaminta Anykščiuose.

Dėkojame visiems dalyvavusiems. Lauksime Jūsų kitose konferencijose!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.