Anykščių trečiojo amžiaus universitetas pradėjo dar vienus mokslo metus

Spalio 11 dieną Anykščių TAU pradėjo tryliktuosius mokslo metus.  Susirinkusius anykštėnus į pirmąjį mokslo metų sambūrį pasveikino Anykščių TAU pirmininkė Jadvyga Miškeliūnienė, valdybos pirmininkė Vida Antanavičienė ir pakvietė „įnešti po kruopelytę į universiteto veiklą“ –  užrašyti savo pasiūlymus šiems mokslo metams lentoje. Vėliau buvo parodytas Genutės ir Povilo Bučiūnų sukurtas filmukas apie praėjusių mokslo metų veiklas ir keliones.

„Mes mokomės iš knygų, iš kelionių, iš projektinės veiklos ir paskaitų. Tad tokią veiklą pratęsime ir šiais metais. Pernai aplankėme Troškūnų bažnyčią ir vienuolyną, Valdovų rūmus ir Seimą, pabuvojome Lenkijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir Gardino mieste,  aplankėme  Ukmergės rajone esantį prezidento Antano Smetonos dvarą ir Svėdasų senelių globos namus. Dalyvavome daugelyje praktinių užsiėmimų, klausėmės įdomių paskaitų. Aukštaitiškoje sodyboje kepėme duoną, pramogavome ant Kalitos kalno, dalyvavome visuose rajono renginiuose ir šventėse. Keletas žmonių rašė diktantą, aktyviai dalyvavome akcijoje „Darom“, bendruomenių sambūryje Traupyje „Visi savi“, prekiavome blusturgyje. Visas veiklas net sunku išvardinti. Tikiuosi, kad šiais metais visi kartu sugalvosime dar įdomesnių veiklų“, – kalbėjo  V. Antanavičienė.
Trumpai apžvelgę praeitus mokslo metus, TAU nariai sveikino gimtuvininkes Renatą ir Janiną bei įteikė prisiminimui nuotraukas „Šimtmečio anykštėno“ atminimo ženklus gavusioms Nijolei Radušienei ir Elvyrai Gribulienei.
TAU narių būrys gausėja. Tądien septyni nauji nariai prisiekė, kad jiems „svarbiausia viskas, kas susiję su TAU, o visa kita palauks…“ Naujai įsijungę į  Trečiojo amžiaus universiteto moksleivių būrį iškilmingai prisiekė, padėję ranką ant TAU logotipo, gavo paragauti ypatingo gėrimo ir buvo apšlakstyti TAU energijos prisotintu vandeniu.

ŠILELIS

2 Komentarai

  1. Nebaigtas Universitetas

    Nusiimk panele saules akinius nuo galvos ,nes atrodo tragiškai ,visiškai be skonio mergina ( moteris?) gali taip .,nors reiketu apsilankyt ir pas gera kirpeja ,( prieštvanine šukuosena) ) visgi švente ,kokia ji bebutu. O šiaip sekmes visiems .

    • Išmokit žiūrėti savęs ir mažiau žiūrėti bei komentuoti apie kitus. Jie gyvena sau, o ne Jums. Išmokite ir Jūs gyventi dėl savęs, o ne dėl kitų nuomonės. Superinės nuotraukos, lauksime daugiau istorijų apie TAU gyvenimą!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.