Anykščių savivaldybė teismą informavo, kad lankėsi K. Tubis

Spalio 26 dieną Molėtų teismo rūmuose toliau buvo nagrinėjama buvusio Anykščių mero  Kęstučio Tubio bylos nagrinėjimas. Posėdžio pradžioje buvo perskaitytas iš Anykščių rajono savivaldybės administracijos gautas raštas.

Rašte, kurį pasirašė administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė, informuojama, kad „mūsų turimomis žiniomis“ rajono tarybos narys Kęstutis Tubis lankėsi administracijoje keletą kartų. Teigiama, kad vieną dieną tarybos narys K.Tubis  susitiko su mero pavaduotoju Dainiumi Žiogeliu, kitą – po tarybos posėdžio kreipėsi dėl reikalingų dokumentų kopijų ir t.t.

Linas BITVINSKAS

23 komentarai

 1. Gerai, kad savivaldybėje laikomasi aukštų skaidrumo standartų.

 2. Aga prisimenu kaip skaidriai gervinska ir vasiliauska is darbo atkleido, kaip rasalą į seniunus, sapoka i komunalini priėmė – tikrai auksciausi skaidrumo standartai.

  • Buvo visa laika uždrausta lankytis

   „Panevėžio apylinkės teismas nuo pareigų nušalino korupcija įtariamą Anykščių rajono merą Kęstutį Tubį. Anykščių rajono merui taip pat skirtos ir kardomosios priemonės – 10 tūkst. eurų užstatas, rašytinis pasižadėjimas neišvykti, draudimas bendrauti su tam tikrais asmenimis bei lankytis Anykščių rajono savivaldybės administracijos pastate….“ (kopija sprendimo)

 3. Zosė iš Svėdasų

  Kas ten toj savibledoj dedasi? Protu nesuvoksi…

 4. Čia apie visus informuoja ?
  O tai kas čia reikšmingo kad užėjo, gal reikėjo…nagalima užeit ?

 5. Žemas poelgis

  • Kaip teisėsaugoje dirbusiam asmeniui, tai net labai žemas poelgis. Arba dimensija, arba visiškas “ pochuizmas“. Kitokių variantų nėra.

 6. Kaip teisėsaugoje dirbusiam asmeniui, tai net labai žemas poelgis. Arba dimensija, arba visiškas “ pochuizmas“. Kitokių variantų nėra.

 7. Durniu laivas,įdomu.kuo baigsis,savas ne praėjo,kas toliau?

 8. Žemas Kuliešaitės poelgis skųsti buvusį merą. Gėda!

 9. Kuliesaites poelgis

  Žeminantis.Iki profesionalumo moteriškei dar reikia daug mokytis .

 10. Zotechnikas

  Bet tokios merui tinka .

 11. Kiek gavo?koks teismo verdiktas?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.