Amžino poilsio Svėdasų kapinėse atgulė Romualdas Vytautas Rimša

Sausio 30-tosios vidurdienį  Svėdasų miestelio kapinaitėse  amžinam poilsiui atgulė Svėdasų krašto sūnus, mokslininkas,  bibliografas, bibliotekininkas, kraštotyrininkas Romualdas Vytautas Rimša.

Velionį iš Vilniaus į gimtinę  atlydėjo šeima, giminės ir draugai. R. V. Rimša atgulė šalia tėvo, gražioje vietoje, iš kur matosi daugelį kartų vaikystėje mintas Sausalaukės kaimo takelis pagal Alaušo ežerą. Vaikystės draugą ir klasioką  prisiminė mokslininkas biologas, pedagogas,  žurnalistas, literatas, visuomenininkas Juozas Lapienis. Daug šiltų žodžių kolegai bibliotekininkui ir  kraštotyrininkui skyrė viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriaus vedėja Audronė Berezauskienė, kalbėjo giminės, draugai.
ŠILELIS

2 komentarai

  1. Pasiekė netikėta ir skaudi žinia,kad netekome svarbaus bendradarbio iš Martyno Mažvydo bibliotekos Vytauto Rimšos.Su juo teko aplankyti daug Lietuvos bibliotekų.Neprailgdavo tolimiausia kelionė,nes Vytautas buvo ne tik įdomus pašnekovas,bet ir labai mėgstantis dainuoti .Smagu prisiminti,nes tai buvo jaunystė. Vytautas mokėjo vertinti kiekvieną dieną,Rašydavo,ruošdavosi paskaitoms,skaitė pranešimus,išleido ne vieną knygą palikdamas vertingų žinių ne vien bibliotekininkams ,bet ir savo Anykščių krašto žmonėms.Ačiū Tau Vytautai,už darbštumą ir malonų bendravimą.Ilsėkis ramybėje gimtojoje Anykščių žemėje.Nuoširdi užuojauta žmonai ir sūnums.

  2. Very shortly this site will be famous among all blogging users, due to it’s nice content
    systembolaget emporia oppettider http://netcomap.se/hair-care/systembolaget-emporia-oeppettider.php

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.