Akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ – ir Anykščiuose

Gegužės 21 d., pirmadienį, Lietuvoje prasidėjo asociacijos „Investors‘ Forum“ ir skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ rengiama kasmetinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Šiais metais ypatingas dėmesys skiriamas Lietuvos sąžiningo verslo puoselėjimui šalies regionuose.
Anykščių rajono savivaldybės administracijos skyrių vedėjai ir specialistai, prisidėdami prie visuotinės akcijos, lankėsi rajono biudžetinėse įstaigose ir informavo apie vykstančią akciją, šešėlinės ekonomikos žalą ir tai, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie jos mažinimo Lietuvoje.
Itin didelis dėmesys Anykščių rajone buvo skirtas rajono moksleivių supažindinimui su šia akcija ir jos svarba. Akciją pristatantys lankstinukai pristatyti į Anykščių Jono Biliūno gimnaziją, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnaziją, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnaziją, Antano Baranausko pagrindinę mokyklą, Kavarsko pagrindinę mokyklą-daugiafunkcį centrą. Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje vyko šiai temai skirtos ekonomikos pamokos.
„Baltoji banga“ – skaidraus ir atsakingo verslo ženklinimo iniciatyva, jungianti Lietuvos verslo įmones, skatinančias skaidrią verslo praktiką visuomenėje. Įmonės žymi savo gaminamas prekes, teikiamas paslaugas, įmonių komunikacijos priemones visuomenei pristatomu verslo skaidrumo ženklu „Baltoji banga“.
Daugiau apie projektą: www.baltojibanga.lt

Anykščių r. savivaldybės informacija

8 Komentarai

 1. Ugdykime skundikų kartą – tobula.

  • Nepatinka gyventi civilizuotoje visuomenėje, sovietine atmata?

   • kokioj civiziluotoj, mes gyvenam sovietiniame kapitalizme :)) ….reikia būti aklu kurmiu, kad to nematyt

    • Tu gyveni savo sovietiniame kapitalizme. Dziaugiuosi, kad nebedaug reiks laukti kol tokie homo sovieticus isdves ir viska perims jaunimas.

     • ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
      O kas tau sake vaikeli kad pagal autoritarini mastyma, ( kuris is taves kiaurai ekrana lenda) SEKLA tai naujas sviezias produktas, kuria save akivaizdziai laikai.

      O gal atvirkciai,autoritarine sekla tai galutinis produktas? Tai yra trasa………….. ;).

     • Nusivalyk piena nuo lupu, tada mane vaikeliu vadink. Pats matau kaip mano vaikai auga saziningi, pilietiski, keliaujantys ir matantys normalu pasauli. Aciu Dievui, kad pats tik komentaruose uzsidares reiskies ir savo negatyvo neskleidi isejes i lauka.

 2. kai tokie “sąmoningi” piliečiai-skundikai pradeda kamandavoti ir kolioti, tai tikrai neduok Dieve ir civilizacija labai ir labai nutolsta :))

 3. nebejuokinkit zmoniu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.