Administracijos direktorės darbotvarkėje – išvyka į Norvegiją

Anykščių savivaldybės Administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė vyks į Oslą.

Kaip sakė „Nykščiams“ L.Kuliešaitė, ji gruodžio 13-14 dienomis Norvegijos sostinėje Osle dalyvaus renginyje „Lietuvių dienos Norvegijoje 2019“.
„Vykstu Lietuvos ambasados Norvegijoje kvietimu. Tokius kvietimus gavo visos Lietuvos savivaldybės. Šio renginio tikslas – paskatinimas Lietuvos ir Norvegijos savivaldybėms užmegzti ryšius, be to, susitikti su lietuvių bendruomenėmis“, – sakė L. Kuliešaitė.
Direktorės teigimu, tokių susitikimų metu Norvegijoje gyvenantys ir norintys grįžti lietuviai gali išgirsti, ką jiems gali pasiūlyti savivaldybės.
Dvi dienas Osle vyksiančių „Lietuvių dienos Norvegijoje 2019“ programa plati – nuo uždaro „Lithuanian-Norwegian Local Partnership: „A Call to Action“ renginio iki protmūšio su Arūnu Valinsku ir Šv. Kalėdų Padėkos koncerto Šv. Olafo karališkojoje katedroje.
Linas BITVINSKAS

28 komentarai

 1. smagu, vis ne italija

 2. O ką Anykščiai planuoja pasiūlyti ketinantiems grįžti iš ten? Aukštą pragyvenimo lygį, darbų nebuvimą? Tai retorinis klausimas, žinoma, nes atsakymo nesitikima.

 3. Pasiulis pažiūrėti į nuostabią kalėdinę eglę ir didžiuotis.

 4. Nieko gero nepasiulys nes Anykščiai nyksta o nestojasi. Sugrižti emigrantams i Anykšcius kur darbo nera tai lygis nuliui.

  • Ar buvai brolau kurorte
   Kuris virsta karvės tortu?
   Pastatai apleisti dygsta.
   Kaip vadinas jis? Anykščiai.
   Pried.:
   Tai gražiai nyksta
   Mylimi Anykščiai! 2k.

   Nusipaišė miestas gaidį
   Valdžia rajoną apleido
   Bėga bankai, dar mokyklos…
   Liks bažnyčia ir tupyklos…
   Pried.:
   Tai gražiai nyksta
   Mylimi Anykščiai! 2k.

 5. Dirbti tegul pradeda o ne po užsienį važinėti. Tokios nekompetencijos dar nebuvo.

 6. tai kad daugiau nieko ir nesugeba

 7. tai kada dirbti prades,atsibodo ju gastroles

  • Tavo darbinykai

   Molėtų teismą lanko, o kaip dirbo, jaip dirbo, kaip vagis gaudė, duris anspaudavo…

   • nepavydėk, užtat biudžetas visada pliusinis buvo, kiek atsimenu berods du milijonai buvo sutaupyti prie Tubio , o kur jie dabar dingo taip staiga?

    • neteisingai mąstai

     sutaupytas biudžetas metų gale, tai nepadaryti darbai, neįgyvendinti projektai, tai didžiulis savivaldybės darbo brokas, kai suplanuoti darbai neįgyvendinami, tad čia ne rodiklis džiaugsmui.

  • administracija

   tai rašyk konkrečiai ko dėl tavęs nepadarė, dėl ko konkrečiai buvai kreipęsis ir negavai jokio sprendimo? Ar tik laidai replikas kaip neišauklėtas kiemsargis ant lenciūgo lodamas kiekvieną praeivį?

 8. JAU METAI, O DARBŲ JOKIŲ.DAR LAUKIA VANDENŲ DOVANĖLĖ KALĖDOMS.KADA PRADĖSIT DIRBTI ANYKŠČIŲ ŽMONĖMS? KUR DINGO SUTAUPYTI MILIJONAI? VIEŠINKITE,KAS NEBUS PADARYTA,KUR BUVO PLANUOTA.DIRBKITE VISI,NES UŽ TOKIAS ALGAS TIK PO UŽSIENĮ VAŽINĖJAT

  • Tai, kad po Tubio rinkiminio biudžeto, mes dar ne bankrote, jau geras darbas, Reiktų neeilinės atestacijos savivaldybės buhalterijoje, kaip specialistai galėjo sutikti ir užsimerkti, kai biudžete nenumatytos lėšos socialinei paramai, viešojo transporto kompensacijoms? Jei tuo metu administracijai vadovavęs A.Gališanka pasieks savo ir bus įdarbintas į UAB Anykščių Vandenys, tai įmonę nuo bankroto neišgelbės nei dar vienas kainų kėlimas.

   • Gališanka jau susirado darbą pas Gervinską?

    • Dar neįdarbintas, reikia žmogų išmesti į pensiją. Įdomu ar ta moteris pasirašė po darbo žmonių atsišaukimu Partijai ir vyriausybei? Jei pasirašė, tai manytina, kad Gervinskas bus pažadėjęs neblogą išeitinę. O kiek išeitinės numatyta A.Liogei?

   • Nu tik jau prašom – obelevičius biudžetą pasitvirtino, tubis jau buvo nušalintas.

 9. tikejomes,kad rajono valdzia yra bejege ,kad jokiu darbu nesimato tik pasivazinejimai,pasisedejimai,pasidemontravimai-tai nepavadinsi darbu.Kaime zmogus uz tokius pinigus labai sunkiai mezia mesla.

  • kuriame čia kaime dar sunkiai rankom reikia mėšlą mėžti, jei jau karvių beveik nebeliko, o ir likusios mechanizuotuose ūkiuose.

   • Pas Untaną paklausk. Anas visys valstiečius rajoni keravoja ir centų už srūtų ištraukimų nežarzto. Apskaičiuoja…

 10. Nesikabinėkit prie direktorės. Darbai ne vilkas, miškan nepabėgs. Užtat kaip gražiai ant fotkes atrodo 🙂

 11. Auksinis protas ir per tv auksinis protas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.