Mezoterapija plaukams: pasinaudokite naujausiomis priemonėmis plaukams puoselėti

Plaukų slinkimu skundžiasi labai įvairaus amžiaus vyrai ir moterys. Problemos sprendimo būdus kiekvienas mūsų taip pat pasirenkame gana skirtingus. Vieni ieško liaudies būdų, kiti, tuo tarpu, pasitelkia į pagalbą naujausius šiuolaikiškus sprendimus. Vienas tokių – mezoterapija plaukams.

Skaitydami apie minėtą terapiją, rasite keletą jos pavadinimų: PRP procedūra plaukams, plazmoliftingas arba tiesiog mezoterapija plaukams. Kuo ji išsiskiria iš kitų plaukų slinkimą stabdančių priemonių? Ogi tuo, jog kraujo dalelės – trambocitai pasižymi gebėjimu išskirti daug biologiškai aktyvių medžiagų, kurios stimuliuoja odos ląsteles. Taip lyginami odoje esantys randeliai ar pažeidimai ir skatinamas plaukų augimo faktorius. Augimo faktorius gerina kraujotaką, nes odoje atsiranda daugiau deguonies ir įvairių jai reikalingų medžiagų. Be abejo, kraujotakai pagerėjus, pagerėja ir plaukų maitinimas.

Turėtumėte žinoti, jog dažnai PRP procedūra plaukams taikoma kartu su hiarulonu. Tai yra medžiaga, kuri sulaiko drėgmę odoje. Taip vienos procedūros metų grožio puoselėjimo specialistų klientai gauna dvejopą naudą: trombocitais turtingą plazmos (PRP) procedūrą ir odos drėkinimą.

Pirmiausia apie tai, kaip atliekama mezoterapija plaukams. Visų pirma paimamas gydomo asmens kraujas ir specialiame aparate nucentrifuguojama plazma. Plazmoje lieka didelė reikiamų kraujo dalelių koncentracija. Tuomet plazma suleidžiama į probleminę plaukuotą odos dalį. Kiek laiko truks procedūra ir kaip dažnai ją reiks atlikti, didele dalimi priklauso nuo pačios problemos masto. Paprastai PRP procedūra plaukams trunka apie 1-1,5 valandos. Po 3-4 mėnesių patartina ją pakartoti. Tokiu būdu užtvirtinami pasiekti rezultatai. Na, o pirmuosius pokyčius jau galėsite pastebėti  2-3 mėnesių bėgyje nuo mezoterapijos atlikimo pradžios.

Dažnai žmonės prašo kažkokių nuskausminimo priemonių. Jeigu to pageidaujama, galima naudoti nuskausminančius kremus. Tačiau dera žinoti, jog nuskausminimas gali sumažinti trombocitų aktyvumą ir procedūra taps ne tokia efektyvi. Kaip taisyklė, galvos odoje nuskausminimas netaikomas, nes naudojamas spcialus medicininis švirkštas – dozatorius sukelia minimalų diskomfortą ir skausmą. Taigi, galima drąsiai teigti, jog PRP procedūra plaukams yra praktiškai beskausmė.

Kitas gana dažnas klausimas, kurio sulaukia PRP procedūra plaukams atliekantys specialistai: kuo ši plaukų puoselėjimo terapija skiriasi nuo kitokių priemonių? Įvairios kosmetinės priemonės (šampūnai, kaukės, ampulės)  galvos odą maitina per plauko folikulus. Tai išties pagirtinas būdas puoselėti ir atkurti pažeistus plaukus, tačiau jis niekuomet neprilygs procedūrai, kai injekcijų pagalba į odą įsiskverbiama giliau. Vadinasi, oda aprūpinama reikalingomis medžiagomis gerokai efektyviau.

 

 

Comments are closed.