Žvejai išbandė Anykščių senvagę

Balandžio 6 dieną Anykščiuose vyko plūdinės žūklės varžybos ANYKŠČIŲ SENVAGĖS TAURĖ, kurias organizavo „Anykščių žvejų lyga“.

Tai buvo pirmos Lietuvoje surengtos žūkles varžybos, nutirpus ledui Lietuvos vandens telkiniuose, todėl dalyviai registravosi noriai. Vos per tris dienas dalyvių skaičius pasiekė maksimalų, nes dėl žvejojimo senvagėje vietų skaičius buvo ribotas. Varžybose buvo galima gaudyti tik su viena meškere, atsarginių meškerių skaičius ir jaukų bei masalų kiekis neribotas.
Iš ryto, kol vyko dalyvių registracija ir burtų traukimas, lietus pliaupė kaip iš kibiro. Laimei, vėliau liovėsi ir žvejai galėjo mėgautis varžybomis. Žvejai įsitikino, kad žuvies senvagėje yra.


Džiugu, kad susumavus rezultatus nugalėjo labiausiai patyręs žvejys iš Anykščių.
Pirmąją vietą (pagrindinėje nuotraukoje centre) užėmė Vytautas Lisauskas, ištraukęs 5 kilogramus 970 gramų žuvies, o jo didžiausia pagauta žuvis svėrė 360 gr. Antras buvo Mindaugas Trybas (5 kg. 300 gr.), o trečią vietą užėmė Vaidas Petkėnas (2 kg. 610 gr.). Medaliu ir prizu apdovanotas ir jauniausias dalyvis Vakaris Kalinka, kuriam 7 metai. Prizu apdovanota ir vienintelė dalyvavusi moteris.

Beje, anykštėnas žvejys Vytautas Lisauskas – gyva legenda. Jis pradėjo dalyvauti sportinės žūklės varžybose dar tarybiniais laikais. Jo laimėtų taurių ir medalių jau nebesutalpina 12 kvadratinių metrų ploto sandėliukas. Vytautas yra išugdęs ne vieną Anykščių žvejų lygos sportinės žūklės meškeriotoja, žinomą visoje Lietuvoje.
Visi varžybų dalyviai buvo vaišinami karšta sriuba ir gaiviaisiais gėrimais.
Informacinis renginio rėmėjas – naujienų portalas NYKŠČIAI.

Anykščių žvejų lygos“ informacija ir nuotraukos.

9 komentarai

 1. aiktu sau, kiek prigaudė. O aš maniau, kad čia žuvies nėra.

 2. A kiek kilagramų prišike , primyža ir šiukšlių palika ka neparašat…, gal prekabėlan netilpt , bet gi nieks netvarkis

  • Varžybų dalyvis

   Prašau foto, kur matosi paliktos šiukšlės. Po varžybų senvagės pakrantės tapo daug švaresnės negu buvo iki tol.

 3. Žudikai. Koks malonumas kankinti gyvūnus? Neturi ko valgyti? Tokie po to remia Zelenskį ir kerta medžius Šimonių girioje, balsuoja ne už Tutkų ir tampa blaivininkais.

 4. Jeigu gaudytų dėl valgymo tai būtų gerai , bet čia ale sportas , naikina gamtą ir kažkokias laimėtojų taures krauna. Debilizmas kažkoks

 5. A kur Šplintas? But visiem kaulas dėjis.

 6. ikalt organizatoriams kosmine bauda . sitiek zveju visa diena , o kiek dar ziurovu ir jokio tualeto. myza kur stovi ir tik kulturingesnis paeina iki krumu . ir dantimis susirinkti mase ivairiausiu siuksliu

 7. O kiek burbančių, pasidžiaugtumėt, kad kažkas dar tokius renginius daro, kad nugalėjo anykštėnas

 8. nafik tokie renginiai , jei po to siukslynas ir zuvies pamazejo ir taip tuscioje upeje

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.