Vyriausybės atstovas rengiasi tiesioginio valdymo įvedimui Anykščiuose

Žaisdami politinius žaidimus rajono politikai gali ir prisižaisti.

Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdyje  meras Kęstutis Tubis informavo, kad rugpjūčio 24 dieną sulaukė Vyriausybės atstovo skambučio.

„Vyriausybės atstovas sakė, kad gavo mano parengtą raštą dėl daugumos- mažumos rajono taryboje, jis su tuo raštu sakė susipažinęs ir  paprašė informuoti tarybos narius, kad rugsėjo pradžioje bus parengtas ir išsiųstas raštas į Vidaus reikalų ministeriją dėl galimo tiesioginio valdymo įvedimo“, -sakė K. Tubis. Meras kalbėjo, jog prašė raštiškai pranešti, tačiau Vyriausybės atstovas atsakė, kad „nemato reikalingumo“. „Tai va, informuoju, ką jis pranešė“, – sakė meras.  

Reikia prisiminti, kad Anykščiuose yra 5 opozicinės frakcijos, bet nėra oficialios daugumos. Neoficialiai bendrus sprendimus priima buvusioje valdančioje koalicijoje buvusios partijos – „Vardan Lietuvos“, liberalai, konservatoriai ir socialdemokratai, turintys taryboje 18 narių, jie net renkasi į savo bendrus neoficialius pasitarimus, tačiau dauguma skelbtis nenori. „Valstiečiai“ taip pasiskelbė opozicija.

NYKŠČIAI

22 komentarai

 1. Zosė de la' Antosė :)

  Vyriausybės atstovas dirba savo darbą. O kaip gi kitaip pridvėsusias muses išmesi iš barščių? 🙂

  • Teismas išmęs musę.

  • Lioniau, aš tai niekaip nesuprantu, ar tiesioginis valdymas reiškia, kad dabar korumpuotas nuteistasis jau kyšius gaus tiesiogiai – be tarpininkų ? Teismai šiam politikui vogti juk leido iš valstybės, o uždraudė tai daryti tik valstybės tarmautojams ?

 2. Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.:)

  Anykščiuose valdančiosios daugumos nėra. Yra merui kiaulinančioji dauguma. 🙂

 3. Tiesioginis valdymas

  Meras lieka meru, o tiesioginis valdymas realiai nušalins tarybą. Tai kam tada žmonės rinko tarybą? Nebent nebereikės tarybai mokėti atlyginimų, nes ji lieka neveiksni ir nedirbanti, nesugebanti ir negalinti priimti jokių sprendimų….

 4. Vyriausybės atstovas išvaikys Anykščių „Penktąją koloną“? Va čia tai bent!!! 🙂

 5. Siulau tiesiogini valdyma / nesvarbu is kur / visoj Lietuvoj .

 6. Atsilikęs ir atstovas, jau rugpjūtyje turėjo išsispręst, ir taryba būtų ėjus velniop. Betgi tempia gumą, visgi jo partinukai dar gaus algytę ilgiau.

 7. Gėda skaityti apie valstiečius. Jie į tarybą pateko tik dėl Tubio, o dabar pasidarė opozicija.

  • Gėda nemokėti pralaimėti, kaišioti pagalius į mero vežimo ratus. Visi skėriukai suokė prieš rinkimus, kad dirbs rajono žmonių gerovei ir dėjo ant žmonių, pasiplovė visai… Von visus lauk iš tarybos. Gerai, kad gautų griežtą vyriausybės atstovą, kuris pareikalautų dirbti miesto ir rajono labui, o ne konfliktuoti.

 8. politiniu vargetu krastas

 9. Pagaliau sulauksime naujų rinkimų. Rinksime Tarybą.

 10. kaip kas renka-niekas.Išsirenka patys pagal partijos sąrašus ir paskui darkosi. Greičiau tiesioginį valdymą ir pasibaigs.

 11. Tol kol bus negerbiamas teistas meras,tol tvarkos nebus .prie ko čia taryba,ji normali.Visi laukia aukščiausiojo teismo sprendimo ,tikisi,kad jis bus teisingas. Žmonės gi vietiniai žino tą rinkimų eigą ir bobučių dalyvavimą rinkimuose

 12. Uab DARAU /darbuotoju skaicius – 1 / teikia savivaldybiu tiesioginio valdymo paslaugas . Savivaldybiai butina tureti seniunu taryba . Reikalavimas seniunu tarybos nariui – buti technokratu .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.