Vyriausioji rinkimų komisija tautos nusprendė nejuokinti

Kovo 24 dieną įvyko Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) posėdis. Jame buvo svarstomi du klausimai. Vyriausioji rinkimų komisija pasisakė dėl galutinių 2023 m. kovo 5 d. savivaldybių tarybų ir merų rinkimų rezultatų savivaldybėse.

 Pirmu numeriu buvo įrašytas klausimas dėl pakartotinio kreipimosi į Panevėžio apygardos teismą, kad teismas pasisakytų  dėl K.Tubio galimybių eiti mero pareigas. Nors VRK pirmininkė Jolanta Petkevičienė asmeniškai sakė nematanti priežasčių kreiptis į teismą, tačiau VRK vicepirmininkas Maksimas Reznikovas po rinkimų per spaudos konferenciją tvirtino, kad VRK svarstys tokią galimybę.

Klausimą parengė dvi VRK teisininkės Inga Milašiūtė ir Laura Martinaitytė, kurios teigė, kad joms neaišku ir kad paklausti nieko tokio. Posėdyje dalyvavo Kęstučio Tubio advokatas Justas Vilys, kuris išklausęs teisininkes neslėpė nuostabos: „Jūs rimtai čia šnekat? Nejuokinkit gal tautos“. Advokatas sakė, kad yra trys teismų sprendimai, kuriuos priėmė 9 skirtingi aukščiausios kvalifikacijos teisėjai ir teismų sprendimai abejonių nekelia. „Kas čia vyksta su šia institucija?“ – klausė D.Vilys.

Po beveik dviejų valandų diskusijų VRK vis dėlto nusprendė tautos nejuokinti ir į teismą išaiškinimo, kuris jau buvo gautas, nesikreipti. Už tai, kad kreiptis į teismą, balsavo 5 VRK nariai. Klausimo rengėjas palaikė ir VRK sudėtyje esantys konservatorių bei socialdemokratų deleguoti atstovai. Tuo tarpu 7 VRK nariai balsavo prieš, 1 susilaikė.

Linas Bitvinskas

7 komentarai

  1. Šaunu! Sėkmės naujajam anykštėnų išrinktam merui!

  2. Su galutine pergale Kestuti ,sveikinimai MERUI KESTUCIUI TUBIUI.

  3. Šaunu! Sėkmės naujam anykštėnų išrinktam merui, kuriuo pasitikim ir laukiame pokyčių!

  4. Nepriklausomi šaltiniai praneša, kad D. Žiogelio GKČP nariai nuo nervinio šoko vienas po kito guldomi į ligoninę. O ir pats ligoninės vadovas ne kokios būklės.

  5. O,ligonines vadovas dar spes pasiimti sau isirases premija ,kad ligonineje nebuvo personalo kaitos,kad liko pagal vertinima vos negale,o kokia kaita persenalo, juk cia jo nebera tik slauga ,ACIU VISIEMS BALSAVUSIEMES UZ K,TUBI sekmes,gero darbo ir nesirkit,nes reiks rengenui vaziuoti i Utena ar Panevezi

  6. Proveržis :)

    O ar girdėjote, kad Don Žiogelis jau pasibalnojo politkuiną Rosinantą ir patapo trijų Sančų Pansų ir vienos Dulsinėjos iš Svėdasų vadas. Skambant trenksmingam Kuklių II krakoviakui šuoliais jos į karą prieš Tubį ir jo vėjo malūnus. 🙂

  7. graudu ir liūdna, kad iš tokių atstovų surinkta VRK. Negi jūsų protelis taip šviečia, kad jums juokinga? O mums tikrai nejuokinga, bet labai graudu. Kur mes gyvenam? įstatymai sau, o jūsų sapalliojimai sau.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.