Vyriausioji rinkimų komisija dar kartą bandys lipti ant grėblio?

Rinkimai dar nesibaigė. 2023 m. kovo 24 dieną suplanuotas Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) posėdis.

Vyriausioji rinkimų komisijos posėdžio darbotvarkėje – dėl galutinių 2023 m. kovo 5 d. savivaldybių tarybų ir merų rinkimų rezultatų savivaldybėse nustatymo.

 Taip pat bus svarstomas klausimas dėl pakartotinio kreipimosi į Panevėžio apygardos teismą. VRK, kaip ir sakė VRK vicepirmininkas Maksimas Reznikovas  per spaudos konferenciją, dėl K.Tubio galimybių eiti mero pareigas turėtų pasisakyti nuosprendį dėl prekybos poveikiu politikui priėmęs Panevėžio apygardos teismas.

Šiuo atveju situacija labai keista, nes Lietuvos administracinis teismas nagrinėdamas K.Tubio skundą nurodė, kad plečiamai aiškinti nuosprendį, pabloginant nuteistojo padėtį, įstatymai neleidžia. Analogišką sprendimą LVAT priėmė ir nagrinėdamas buvusios Visagino merės Dalios Štraupaitės skundą. Situacija tokia, kad jei Panevėžio teismas pateiks išaiškinimą, vėl atsidurs K.Tubio skundas LVAT. Mažai tikėtina, kad sprendimas būtų kitoks. Bet ar dar kartą VRK ryšis lipti ant grėblio, bus aišku rytoj.

Linas Bitvinskas

11 komentarų

 1. bus jokio nebeliks sanso buti meru kazkokiam kisininkui.

 2. Klimato atšalimas

  Fergizas vėl pečių kuria ? Ale kožnu dienu, kaip ti jiem teip šalta ?

 3. Protingi Anykštėnai supranta, nusikaltimais nuteistas – negali eiti pareigų, kuriose vykdė nusikaltimą, buvo nuteistas ir jam bausmė LR Teismo sprendimu vis dar galioja !
  Niekas juk net nesiginčyja, ar jis kaltas ! Pykčiai vyksta dėl teisto asmens dalyvavimo rinkimuose ? Kaip teisto, kuriam bausmė įsigaliojo, ar gali eiti LR Valstybės/tarnautojo/politiko pareigas – štai kur klausimas ? Visi, jau dabar sužinojo, kad teistiems politikams LR įstatymuose palikta spraga (’’skylė’’)…Jiems vogti galima ?
  Apgauti rinkėjai to nesupranta ?
  O kad nuteistas už nusikaltimus žarsto dar ir nusikaltimų ugnį – g ė d a !

 4. rinkėjai juo pasitiki , tik tie kurie srebia iš vieno “bliūdo“ nebežino kaip nertis iš kailio… ,jei nepasitikėtų nebūtų balsavę

 5. atspėkit

  jeigu Tubį pašaliną ir skelbiami nauji mero rinkimai – už ką balsuos Tubį rinkę žmonės?

 6. paskutinė viltis valdančiai koalicijai. Jei to nebus, šakės visiems makliams, viskas subyra, savi lieka be darbo, be įtakos. .

 7. o kiek seime teistų ir nuteistų sėdi ? kodėl jų niekas neklibina, nes tada skęsta visi

 8. VaLda tikroji

  V aLda , kokio velnio pasisavinai mano tapatybę ir rašinėji labai jau moksliškai. Labai protingas rašinėtojas nesupranta, kad savintis kito vardą ir rašyti yra ne etiška ir bjauru, šlykštu. Politiniai nesubrendėliai, pralaimėjot ir VARYKIT namo. Pagal turinį žinau kas rašė – vienas klasikinis vadovas. Gėda. Kęstutis šaunuolis, tie žiopliai nesupranta, kad jie pralaimėjo. Žinokit per prievartą mielas nebūsi. Man tik nesuprantamas jaunimo poelgis norėjo būti merais, o patys save iš jų iš stūmė, patikėję senais biurokratais.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.