Vyras ir moteris sukėlė fizinį skausmą nepilnametei

Policija praneša apie konfliktą V. Kudirkos gatvėje.

Rugsėjo 28-ąją, Anykščiuose, V. Kudirkos gatvėje 1985 metais gimusi moteris ir 1986 metais gimęs vyras sukėlė fizinį skausmą nepilnametei, gimusiai 2008 m.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

10 komentarų

 1. Ger.teveliai bukit atsargus su vaikais,atrodo sveilniai pliaukštelejai per žanda,pasirodo smurtaujama.Lieka tėvai kalti,bet kojelė vaikai nesupranta kada laikas namo grysti,pamokas pasidaryti,lova pasikloti ir kitu dalyku.Pasirodo vaikai turi savo teisės o mes tėvai esam bejegei nes mūsų valstybe leidžia jiems daryti ka nori, rukyt gert neturėti pagarbos tėvams,senelems ir t.t Dabartinis jaunimas yra žiaurus,tikrai yra vaiku geru turie stengesi atsirinkti draugus ir i gyvenima aiti doros keliu.

 2. Neužilgo atvažiuos vaiku teises ir prie ju kabinsis prie kiekvienos smulkmenos gal ir teisman perduos jai bus noro joms

 3. pre krautuves subareu vaikus kad labai negrazei keikes tai many isvadyna durnu bobu ir da spygu mergiote man atakise

 4. Mazeu gimdikit dėl pašalpų tuos benkartus

 5. Mažiau gimdikit

 6. Pati auginiu 14 m berniuka. O Dieve Dieve… Kaip sunku… Daznai verkiu is nevilties… Daro ka nori. Teises turi ir zino o pareigos? Jei pasakau kad kazka padarytu sako nebesvaik. Visi aplinkiniai man jo elgesiu skundziasi… O ka as? Paverkiu ir toliau gyvenu. Esme yra BAISU… KIEK JIE YGALINTI…

 7. O idomu ka veikia vaiku teisiu gynejai

 8. Idomu ka veikia vaiku teisiu gynejai

 9. Pas man int sienas odinis diržiukas pakabintas ožiukams išvaryti. Viena kart tik užteko panaudot, švelnūs vaikai išaugo, mokslus baigė ! Dabar kas dedas ? Patarimas kas nesusitvarko :
  D I R Ž I U K A S su metalinėmis kniedėmis !

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.