Kas vyksta, savivaldybės klerkai nežino

Dabartinis meras Sigutis Obelevičius, agituodamas už jį balsuoti, pažadėjo anykštėnams mieste pastatyti LIDL prekybos centrą. Kad vietoje buvusio ūkininkų turgaus Kalno gatvėje bus statoma dar viena MAXIMA, jau nėra jokia paslaptis.  Tačiau dar vienos statybos vyksta už benzino kolonėlės, netoli „Bangenio“.  Gal ten bus LIDL?..

„Nykščiai“ klausė Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjos, vyr. rajono architektės Daivos Gasiūnienės, kas statoma Anykščių miesto prieigose?

„Prieš keletą dienų važiavau į Vilnių ir pirmą kartą pamačiau ten vykstančias statybas. Nežinau, kas ten bus statoma, nes nepamenu, kad kažkam būtume išdavę statyboms leidimą. Siūlyčiau paklausti Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjo, gal jis ką nors žino“, – kalbėjo vyr. architektė.

„Nykščiai“ paskambino Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjui Ramūnui Blazarėnui ir teiravosi, kokios vyksta statybos ir kas ten statoma?

„Statybos leidimų išdavimas ne mūsų skyriaus prerogatyva, Apie tai tikrai turėtų žinoti rajono architektai. Manau, kad leidimas vykdyti statyboms tikrai yra išduotas. Mano žiniomis, ten yra privatus sklypas.  Gal reikėtų klausti Statybos skyriaus“, – aiškino vedėjas.

„Nykščiai“ paskambino Statybos skyriaus vedėjui Audriui Vasilčikui ir uždavė tą patį klausimą, kas ir ką stato buvusioje senosios benzino kolonėlės vietoje?

„Kad ten vyksta kažkokios statybos, aš pravažiuodamas mačiau. Kas ir ką stato, nežinau. Leidimus statyboms išduoda Architektūros ir urbanistikos skyrius, mes jokių leidimų neišduodame“, – trumpai paaiškino Statybos skyriaus vedėjas.

NYKŠČIAI  

25 komentarai

 1. Gera Anyksciuose valdzia – net nezino kas ju mieste ir ka stato. 😆😆😆

  Jei savivaldybeje vietoje darbuotoju ant kedziu pasodinti bulviu maisus – is ju naudos butu tiek pat.😆😆😆

  Net pats Putinas Anyksciuose galetu sau atomini bunkeri issikast ir apsigyventi – ir niekas net nesuzinotu😆😆😆

 2. Va ir paaiskeja, kaip dabartine valdzia dirba, visi mate kad vyksta statybos, bet kokios tai dzin. Tai ka veikia vyr.architekte, ka veikia ukio, satybos vedejai? Ka is vis mano meras? Va todel ir zmones balsavo uz kita, nes su dabartine valdzia tai cirkai..matem, bet nieko nezinom 🙂

  • Tai pas mus LT taip

   Kai pastatys paaiškės, kad nelegali statyba, tada už valstybės pinigus nugriaus ir dar sumokės kompensaciją, kai statytojas apsiskūs

 3. Kompetencija

  Gerb, Žurnalistai, čia vyksta ne statybos (paaiškinu: statybos vyksta kai objektas statomas), o griovimo (paaiškinu: griovimas vyksta kai objektas griaunamas ar demontuojamas) ir sklypo tvarkymo darbai. Tam statybos leidimai nereikalingi. Manau, kad Jums reikėtų pasigilinti į sąvokas užklausinėjant savivaldybės specialistų. Ar čia tiesiog kompetencijos trūkumas? 🙂 (tai yra retorinis klausimas pamąstymui, į jį atsakyti nebūtina)

  • O aš atsakysiu. Pagal Statybos įstatymą statinio griovimas taip pat yra statybos rūšis… Čia regioninis parkas. Pas Jūs kompetencijos trūkumas, būkite savikritiška Gerb. Kompetencija. Bet esmė, kad visi viską žino, bet išsisukinėja.

   • gaila, kad Tamsta nesate Šv. Petras, kuris galėtų nukreipti savivaldybės tarnautojus į Skaistyklą už nuodėmes, o už dideles nuodėmes ir Pragaro vartus parodyti.
    Mieste visos valdžios akyse vyksta neįteisinti darbai, o jie tai slėpdami nuo statybų inspekcijos ir galimai sukdami pajamas nuo biudžeto sąskaitos sau už leidimų registraciją apsimeta lyg iš medžio iškritusiais.

   • Matyt nesate vietinis, o tik kazkoks kontoriniu sudamaliu remejas. Regioninis parkas tik iki Vienuolio gatves. Degaline jau nebepatenka.
    Man aplamai keista, kad Anyksciu gyvenamieji kvartalai sutraukti i regionini parka ir taip SPECIALIAI apsunkinamas eiliniu anykstenu gyvenimas. Ir sito daugiameciai sudamaliai valdzioje SPECIALIAI nesprendzia.
    P.S. Nemanau kad ir Tubis ta isspres. Jei issprestu nors sita problema – manau meru butu iki gyvos galvos.

    • Kodėl parašėte tokį komentarą? Kam tas pyktis, Clapsai, prie ko čia politika? Jūs kaip ir teisingai mastote, bet nemokat išsireikšti.

     Jonas

 4. Tai ir parodo, kad reikia stiprios rankos. Įpratę sėdėti ir tik atlyginimus pasiimti. Dėl to ir nenori paleisti Obelevičiaus, nes tas nei pats ką išmanė, nei iš kitų rezultatų reikalavo.

 5. anyksciai

  kad ten vyksta griovimas, o ne statybos, net vyr. architektė nepasakė

 6. Turime teisę žinoti

  Irt dar klausimas, o kas bus prie pesciuju tilto kairiajame krante? labai gaila nupjautu dideliu graziu pušų. Sako, kad kazkokie nameliai… tokioje vietoje nameliai, kas juose gyvens? ar neturejo informuoti šale gyvenancių zmonių. ar naudojamasi ptoga keičiantis valdziai greit kazką padaryti, Ar neatrodo Ponai, kad gatvę pirmiau reikia sutvarkyti, kuti asfaltuota tik Gorbačiovui valdant?“ Duopbė ant duobės. lopas ant lopo Negi nematot??? Ar nuo to galo pradedat?

 7. Kas bus prie pesciuju tilto labai idomu

  Kas statoma Prie pesciuju tilto? viskas išrausta, nukirstos didelės pušys. Sko, bus kažkokie namukai, kas juose gyvens?
  Pirmiau gatvę sutvarkykit , duobė ant duobės, lopas ant lopo niekam nerūpi. Kai išasfaltavo Sovietmečiu tai 40 metų tik lopija . O besikeičiant valdžiai spes dar visokias statybas pradėt, ir bus neaisku su leidimais ar be ju

 8. Griovimo darbas taip butinas leidimas ir jei nezinote tai nepainiokite zmoniu jei kam neaisku paaiskinu.

 9. Man visai neidomu kas ką stato.Kai pastatys tada ir sužinosim.Nurimkit

 10. Ne stato ten

  Todėl nežino, kad ten niekas nieko nestato. Žemės darbai, ardymo darbai. Tvarko teritoriją. Kaimelyje bobutė išpylė kibirą, žurnalistai bėga rašyti ir klausti valdinykų. Patys paklaustų darbinykų kurie ten dirba. Bet ale va! Reikia viešai apvaryti.

 11. Atsakymas visiems

  Įdomu nuo kada darbininkai pradėjo vadovauti rajonui. Tai bent valdžia nežino kas kur vyksta , o toliau nori vadovauti. Šakės kaip smagu Anykščiuose.

 12. Paaiškinsiu, vyksta griovimo darbai,bus statoma Viada degalinė su stovėjimo aikštele.Kalno gatvėje bus griaunami pastatai, maximos statyboms.

 13. Architekte, Klausimas Jums

  Gal gali kas pasakyti kas bus prie pėsčiųjų vtilto
  Matosi nemažos statybos vyksta

 14. Iškeldinti reik prekybos centrus is miesto i pakrascius o jie mieste vis dygsta.

 15. TVARKOMA TERITORIJA

 16. Myslyju, mažu nauju

  autobesu stoty tynais statys. Bus arčiau Ukmerges

 17. Žino žino klerkai viską žino. Tik nesako. Ir nesakys niekad. Kad neišvartytumėt. Saugo nuo pletkų investuotojus. O Vilniuj sako, kad investuoti į Anykščius reikia ryžtis, nes žiniasklaida tyčiojasi. Labiausiai žmonės šalinasi žiniasklaidos…

 18. Laukiame Lidlo,, jei Gerb. TUBIS padėtų jam atkeliauti, būtume dėkingi,galvas lenktume dėkodami…

 19. Jau rudenį buvo kilusių klausimų dėl ten atliekamų darbų, tačiau iki šiol niekas neišsiaiškino. Vienam klausimui išsiaiškinti neužteko pusės metų. Tai testas savivaldyvės tarnautojų darbui.

 20. Kas skaitys, tas gaidys.

  Ne, rimtai, ramybės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.